Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Freshman View Post
    Ma bre sve ja ovo video, i pričao ti, a nisi verovao.
    Brett je dobar trener, uspostavio je on vrlo dobar sistem, koji je sada individualno pojačan zdravim Joelom i Simmonsom koji igra po predvidjanjima, pa čak i overachieving. Covington je treći igrač koji igra iznad očekivanja. Ostaje samo da se vidi šta će sa Fultzom biti.



    Vrhunski posao Phile, rešili su ugovor igrača koji će biti integralni deo ove ekipa u sezonama koje prethode.
    Vrhunski je za Philu ali je on prosao sramotno sramotno lose. U ovo doba kada svi tuku 100m ovo je sramota cijena

    Comment


    • #92
      Ovi naši burek novinari i dalje kukaju oko Bobija, i dalje mi nije jasno zašto.

      Ali slažem se sa konstatacijom Rondo, da Pistonsi neće dalje od druge runde i da je njihov plafon ovo što sada igraju. Mogu da se pošibaju u prvoj sa svima, ako ne nalete na Boston/Cavse. Imaju rotaciju, imaju klupu, imaju trenera, ali tačno im fali taj jedan superstar koji bi zaokružio tu priču. Mene su prijatno iznenadili ove sezone, iskreno nisam ih očekivao iznad osme pozicije, mada duga je sezona, možda i ispune moje očekivanje.

      Što se tiče Bucksa, situacija oko Jabaria moguće da će se rešiti već u februaru i da će tad biti jasna njegova sudbina, mada ja ne bih voleo njega van Bucksa, opet sve zavisi od njegove povrede. On jeste povredio isto koleno, ali je i posle prve povrede on delovao eksplozivnije nego na koledžu, a veruj mi gledao sam ga u obe situacije, stvarno je delovalo tako, možda opet bude takav slučaj.

      Voleo bih da ako ikako to Kidd može da uklopi. Jeste ovaj dolazak Bledsoea malo zakomplikovao dodatno stvari, i nisam siguran gde ga tačno vidi Kidd do kraja sezone. Trenutno je starter, ispred Brogdona, ali ne znam koliko je bolji fit za Giannisa od Brogdona, koji sve bolje radi bez lopte, a i bolji je šuter. Opet, Bledsoe se sinoć dokazao u clutch situaciji, i sigurno je bolji u iso situacijama. Middleton opet može da bude šta god Kidd zaželi od njega. To je jedan od zahvalnijih igrača u ligi. Tako da recimo nema greške i da njega koristi kao primarnog ball handlera u drugoj petorci i da počinje sa klupe, a da Brogdon kreće sa Ericom u petorci. Sve ovo ne menja bitno situaciju oko Jabaria, jer ja stvarno ne vidim i njega kao startera i to umesto Snella koji je bukvalno krišom ukrao 3 and D rolu od Middletona i savršeno je iznosi. Slatke muke za Kidda svakako.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #93
        Što bi volio da Boston napravi svinjac od utakmice. Uzdam se u Arona Bejnsa.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Dobijaju Dubsi 20+
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #95
            Originally posted by dekkard View Post
            Dobijaju Dubsi 20+
            Trazicu da te banuju na 1 dan ako puknu.

            1-1&H1 (ako postoji uopste kao igra)

            EDIT: Naravno da ne postoji kad nisu ni favoriti

            Onda 1-1&+
            Last edited by colke995; 17-11-17, 01:04.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Ko se sjeća ovoga?

              Last edited by Reise; 17-11-17, 04:05.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Chris Paul se vraća u svom stilu, 20 min 11 pts, 10 ast.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #98
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Mislim da taj film ove sezone neces gledati ,ipak se LBJ jos nije penzionisao...
                  Ni prošle godine nije bio u penziji + bio je godinu dana mlađi
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #99
                    Reakcije na sinoćnu sramotu

                    Iz GSW besni – 38 bacanja i ona poslednja odluka?

                    Ekipa Golden Stejt Voriorsa poražena je od Bostona posle uzbudljive završnice u kojoj su Seltiksi uglavnom poentirali sa linije za slobodna bacanja.
                    Izvor: B92 petak, 17.11.2017. | 09:49

                    Iz redova aktuelnog šampiona NBA lige prilično su ljuti na arbitre koji su na 14 sekundi do kraja meča dosudile veoma sumnjiv faul nad Kajri Irvingom.

                    "Odgledao sam snimak te situacije i faula nije bilo", rekao je trener Stiv Ker posle meča.

                    Zadovoljan nije bio ni Drejmond Grin, koji je istakao da je Irving igrao loše (šut iz igre 4/16), ali da je imao naklonost sudija.

                    "Išao je na liniju za slobodna bacanja mnogo puta. To je to. Nije pogodio niti jedan šut", rekao je Grin posle poraza od Seltiksa.

                    Košarkaši Bostona šutnuli su čak 38 bacanja, u poređenju na 19 Golden Stejtovih, dok su Voriorsi napravili i devet više faulova od Seltiksa.

                    Ekipa Breda Stivensa u završnici je postizala samo poene sa penala, pošto su poslednji pogodak iz igre postigli na čak 2:36 do kraja meča.

                    Ipak, veče je obeležila 14. uzastopna pobeda Seltiksa, a vi procenite na snimku da li je postojao faul na 14 sekundi do kraja meča.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Mogu da idu i kod svetog Petra da se zale, dzaba im.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogu misliti kakav bi haos nastao da je bilo suprotna situacija...

                        Comment


                        • Ovo je preventivno kukanje, budi siguran da će sledeći put suditi ni po babu ni po stričevima, onda neće biti dileme ko pobeđuje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ni prošle godine nije bio u penziji + bio je godinu dana mlađi
                            Ne,ja sam ti to rekao na konto Bostona,da ih neces gledati u finalu sa GSW,prosle godine je igrao veliko finale,e sad jedino ako ti vise volis i Boston od Cavsa,pa zelis njih u finalu

                            Po meni sve je to ok oko Bostona euforija,zanimljivo,al opet kad dodje na ispadanje sredice njih Klivlend,e za finale vec ne znam ,ne pricam nista GSW favorit ,pogotovo sto ce imati i domaci parket,al navijacu za Cavse pa sta bude

                            Comment


                            • Mislim da tu realno nema prevelike euforije oko C'sa. Vidjao se i pre onaj niz Hawksa koji su bili najbolji u ligi, pa su popili metlu od LeBrona. Možda bi euforija bila evidentnija da je Hayward zdrav, ovako se zna da je ovaj tim Bostona premlad da bi izbacio Cavse u 4 dobijene. Mogućnost postoji, ali je malo verovatna.

                              Kakva je zverina Jaylen, baš se vidi da raste u two way superstara.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sad malo kad se obidje net i kad se procita brdo potcenjivackis izjava, jos mi je draza pobeda.

                                Elem, da se osvrnem malo na utakmicu. Odbrane su od pocetka do kraja bile na maksimalnom broju obrtaja i tacno se ovde vidi koliko znaci Kyrie u odnosu na ITa. GSW je idealan primer ekipe gde ne postoji nacin da se krije IT i prosto njegovu odbranu ne moze ni timski effort da ublazi. Dok recimo Kyrie deluje prilicno dobro. Retko kad se gubi, stize puno toga da isprati, a izuzetno je nezgodan sa njegovim brzim rukama. Kao potpuno drugaciji igrac od onog sto je igrao u Cavsima. Ostatak ekipe je isto fascinirao. Smart vec standardno odlican, s tim sto je zabrinjava ono sto igra u napadu. Rozier u par navrata sasvim lepo sacuvao superironijeg Livingstona, Horford standardan. Ono sto bih izdvojio je Jaylen. Ajde na stranu sto je u napadu odigrao vrhunski zrelo i sto je okrenuo momentum 2 puta tokom partije, ali odbrana na KDu je bila ekstremno dobra. U pocetku je Tatum pratio Durant-a, ali to se odmah videlo da tu nema sta da trazi. Mozda je on i "najsoft" igrac u timu trenutno, ali ne mogu mu to zameriti. Ipak deckonja ima 19 leta celih. No da se vratim na Jaylena. Svaki sut je uspeo da isprati maksimalno, imao jednu izuzetno lepu blokadu na sutu, naterao KDa na backcourt violation, ukrao onu loptu Curryu nakon cega je sledilo zakucavanje, rampa Klayu koji je bio u kontri. Bilo ga je bas svuda. Malo je reci da sam odusevljen. Na klipu se sve vidi.



                                Sto se napada tice, tu smo u dobroj meri zakazali mi, a i velikim delom je GSW tu doprineo. Otvoreni sutevi nisu ulazili, Kyrieu je ocigledno od starta smetala maska, a i zanimljivo mi je bilo udvajanje njega na pocetku u gotovo svakom posedu. I ta udvajanja su bila 200% na mestu. Nijedna situacija mislim da nije iskoriscena jer su ga tako udvojili da je oslobadjanje lopte bilo veoma tesko. Bas impresivno kako su to sprovodili u delo. Ono sto bih u napadu istakao je Marcus Morris. Covek vec konstantno trpa u veoma lepim procentima. Da je Hayward zdrav, on se komotno moze istaci kao predvodnik druge petorke i mnogo moze znaciti ekipi. Videcemo kako ce delovati u nastavku, ali njega bih mozda i voleo da produze u slucaju da ne pokupimo nista sa ovog drafta (zavisimo od zutih).

                                Sto se GSWa tice, tu necu palamuditi nista specijalno. Vidim uglavnom da se po netu akcenat daje na to da Curry nije odigrao dobru utakmicu, tj. da ga nije htelo, a istina je da su ga Kelti opasno dobro zatvorili. Covek nije imao lakog suta celu utakmicu. I takodje bih konstatovao koliko je Klay neinteligentan igrac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X