Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2017/18 NOVEMBER

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Najs
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by aquaria View Post
      Samo da ne izadju u trecoj kao divljaci, kao sto imaju obicaj.



      Prstom u pekmez...

      Comment


      • #78
        Je l’ još koga Jokić podseća na Djokovića? Kad mu se igra sve je super, kad mu se ne igra mlatara se bezveze samo što Jokić u tom mlataranju ne tripuje povredu i grimase bolne inače su jako slični, bar meni. Izgubi čovek vollju. Mislim na Djokovića kad je bio mladji. Možda je do godina i iskustva.

        Comment


        • #79
          Je l jos neko osim mene jedva ceka Milvoki - Detroit ?
          sigpic

          Comment


          • #80
            Kad počinje? Sad vidim, preklapa se sa Spursima i Wolvesima
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #81
              Originally posted by Rondo9 View Post
              Je l jos neko osim mene jedva ceka Milvoki - Detroit ?
              Ja bih gledao, ali budim se baš rano ujutru, pa sam rezervisao sebi LAL - Phila.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #82
                Originally posted by dekkard View Post
                Kad počinje? Sad vidim, preklapa se sa Spursima i Wolvesima
                I jedne i druge sam gledao dva ili tri puta, a Detroit nisam nijednom kao ni Milvoki od kad im je dosao Bledso, tako da je to moj pik za veceras.

                Originally posted by Freshman View Post
                Ja bih gledao, ali budim se baš rano ujutru, pa sam rezervisao sebi LAL - Phila.
                I ja isto, i necu ni gledati uzivo nego sutradan. Hteo sam ove sezone malo vise da ostajem budan, pogotovo sredom i petkom koji su iz mog licnog iskustva najbolji NBA dani, al nisam u mogucnosti. Bude mi uvek zao Papija kad sutradan vidim da sam sa sobom komentarise.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  46p 16sk 7as 7bl, sve to uz 70% iz igre. Čini mi se da sam video podatak da je on prvi igrač koji ima ovakve brojke.
                  Samo zdravlje.

                  I Ben opet skoro triple double. Covington i Reddick imali košmar od tekme, da nisu bili tako loši bio bi ovo easy meč. Reddick maši tri otvorena šuta u jednom posedu.

                  Dobar meč je imao i Ingram, rekord karijere, baš je hrabro napadao obruč i pokazao potencijal koji se krije. Lonzo opet klupa u 4/4.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #84
                    Phila me u odnosu na pocetak, bas iznenadila, bice oni bas top ekipa. Na kraju ce Bron u Philu. Mada bila bi steta podrediti klince njemu.

                    Sacramento je bas sramotan. Puknes od fenjerasa 46 razlike.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by colke995 View Post
                      Phila me u odnosu na pocetak, bas iznenadila, bice oni bas top ekipa. Na kraju ce Bron u Philu. Mada bila bi steta podrediti klince njemu.

                      Sacramento je bas sramotan. Puknes od fenjerasa 46 razlike.
                      Pa zvao ga je Embiid ono ljeto, smarao ga na twitteru... Onda kad su ih dobili u januaru kod kuće napisao mu na twitter nešto tipa rekao sam ti da treba da dođeš kod nas

                      Comment


                      • #86
                        Вечерас да се види где је екипа у односу на Голден Стејт.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by colke995 View Post
                          Phila me u odnosu na pocetak, bas iznenadila, bice oni bas top ekipa. Na kraju ce Bron u Philu.
                          Ma bre sve ja ovo video, i pričao ti, a nisi verovao.
                          Brett je dobar trener, uspostavio je on vrlo dobar sistem, koji je sada individualno pojačan zdravim Joelom i Simmonsom koji igra po predvidjanjima, pa čak i overachieving. Covington je treći igrač koji igra iznad očekivanja. Ostaje samo da se vidi šta će sa Fultzom biti.

                          The Philadelphia 76ers and forward Robert Covington are finalizing a four-year, $62 million contract extension, according to ESPN's Adrian Wojnarowski.
                          Vrhunski posao Phile, rešili su ugovor igrača koji će biti integralni deo ove ekipa u sezonama koje prethode.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #88
                            Ako nastavi ovako da igra, bice ovo medju najboljim ugovorima u ligi.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Još je front loaded ugovor. Oni mu ustvari restrukturiraju ovu godinu ugovora koja mu je ostala, pa će već ove da primi 16m, umesto 1,5m. A onda naredne četiri 11.5m. Najjači ugovor u ligi realno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #90
                                Detroit bas dobro izgleda. Lopta retko kad miruje u napadu, svi igraci znaju svoju ulogu, Dramond je sad pravi kosarkas a ne samo atleta. Naucio je da doda loptu slobodnom igracu na trojci nakon sto se odmota iz pik en rola, a ovog leta je promenio tehniku izvodjenja penala i rezultati se vide. Ono sto je problem Pistonsa je sto su cetvorica njihovih glavnih igraca (Dzekson, Bredli, Heris i Dramond) igraci koji dostigli ili su blizu svog maksimuma i sto u sastavu nemaju nijednog velikog potencijala za buducnost. Najblize sto imaju tome je Stenli Dzonson od kojeg sam vise ocekivao do sad. Nije jos uvek kasno naravno, on ima samo 21 godinu, ali ne izgleda kao da moze biti vise od 3&D igraca sto je nedovoljno da bi se ovaj tim Pistonsa dovoljno unapredio. Oni su tim za maksimalno drugu rundu, i bez nekih velikih promena tako ce i ostati.

                                Milvoki je sto se toga tice skroz suprotna prica. Janisov plafon ne postoji, Bledso se odlicno uklopio i sinoc resio utakmicu na kraju, Midlton je odlican i rekao bih potcenjen igrac, Brogdon i Henson su idealni role playeri i na kraju Ton Mejker kao ogroman potencijal koji zaokruzuje kostur Baksa. Sto se mene tice, njihov najveci problem ima veze sa igracem kojeg sam izostavio - Dzabari Parkerom. Njemu je ovo drugi put kako se vraca posle povrede ligamenata, i to na istom kolenu. Cak i ako, i to je veliko ako, on bude izgledao kao nekadasnji Dzabari to ce znaciti da ce Baksi imati cetiri igraca kojima treba lopta u rukama - Janis, Bledso, Dzabari i Midlton. Mogu da kazem i tri i po i da racunam da Midlton moze da se zrtvuje, ali to je opet previse. Slican problem ima i Minesota sa Tigom, Batlerom, Viginsom i Taunsom. Ako pogledate sirom lige videcete da najbolji timovi uglavnom imaju dva takva igraca. Zato Voriorsi i imaju toliko uspeha, jer je pre svega Tompson toliko nesebican i ne treba mu lopta i zato je u Klivlendu uvek neka kuknjava oko Lava, aka treceg tocka. Samo jos Oklahoma ima tri ovakva igraca, a vidimo da ni oni ne ispunjavaju svoj potencijal. Dzabari bi uskoro trebalo da se vrati (ligamente je pokidao u decembru prosle godine) i ovo mu je poslednja godina ruki ugovor, a sta ce nakon toga biti ostaje da se vidi.

                                Za Embida najvaznija brojka nije ni 46 poena, ni 15 skokova, ni 7 asistencija/blokada, vec 34 minuta koliko je odigrao i nadam se da to znaci da je dosao kraj onim restrikcijama i da je zver sada konacno oslobodjena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X