Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je taj Jadson ?
    Dobro je sto je Fabregas otisao. Videlo se po njemu da ne zeli vise da igra u Arsenalu. Uteha nam je da nije otisao zbog novca kao sto ce Nasri(ukoliko ode).
    Da sam na Wengerovom mestu sad bi ponudio Nasriju vise love, pa da potpise taj mrtvi ugovor i ostane.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Da posvetimo malo pažnje prvoj utakmici u novoj sezoni


      Newcastle:Arsenal




      Stadion:St James' Park
      Poslednja utakmica: Newcastle 4 Arsenal 4
      Sudija:Peter Walton




      Newcastle United

      Izmene:Forster, Harper, R Taylor, Williamson, Perch, Ferguson, Gosling, Guthrie, Lovenkrands, Best, Vuckic, Obertan, Tavernier


      Neizvesni:Barton
      Povređeni:Ben Arfa



      Arsenal

      Izmene:Almunia, Fabianski, Vela, Mannone, Jenkinson, Djourou, Miyaichi, Squillaci, Traoré, Frimpong, Arshavin, Chamakh, Oxlade-Chamberlain


      Neizvesni: (niko)
      Povređeni:Wilshere (20 Avgust),Diaby(Oktobar)

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Arsenal je postigao dogovor sa Deportivom iz Saprise oko transfera Džoela Kembela, objavio je zvanični sajt Tobdžija. Devetnaestogodišnji napadač će se sledeće nedelje pridružiti prvom timu u Londonu. Povodom transfera mladog Kostarikanca, Arsen Venger je izjavio sledeće:

        "Kembel je pokazao da je veoma talentovan igrač i sa svojih 19 godina je već zabeležio sjajne nastupe na međunarodnoj sceni. Svi jedva čekamo da počnemo saradnju sa njim nakon što se formalnosti oko transfera obave".

        http://www.arsenal-serbia.com/home/i...vesti&Itemid=2

        http://www.arsenal.com/news/news-arc...-joel-campbell
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gde pise da je otisao Fabregas?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Skysportu i Guardianu doduše na oficijalnom sajtu samo ima vest da će se ubrzo okončati saga to ti je 95% tačno ...
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jadson je onaj Brazilac iz Sahtjora xDDDD,koliko znam i Mata je blizu dolaska,po mom misljenju jos jedan centralni vezni,jedan stoper i jedan levi bek i bicemo konkurenti za titulu ja se nadam barem jednom trofeju ove godine xDDDD

              Comment


              • Konacno ce Ramsey da pokaze kakav je igrac, po meni je veci potencijal od Ceska.. Samo nam treba 1 stoper

                Comment


                • Lepa formacija, mnogo mi se sviđa.....

                  Theo i Gervinho ce praviti haos po krilima.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ja bi samo stavio Aršavina umesto Rosickog
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja bi Rosickog prodao, ubile ga povrede a kakav je samo igrac bio...

                      Comment


                      • Da bio je sila pre možda 5 godina
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Mozda smo trebali da ubacimo onog Tiaga u transfer sa Ceskom, cini mi se da je dobar, ali gledao sam ga par puta

                          Comment


                          • Da, i ja mislim da je Wenger mogao da trazi Alcantaru. On bi bio idealan partner Wilshere-u.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Mogao je posto mislim da nije dobio sumu koju je trazio

                              Comment


                              • da je Arsenal negdje na Balkanu ili u BG-u ovo bi Fabregasu pjevali navijaci "podji putem kojim idu kukavice...samo napred ne okreci se,ne gledaj me" ja bi ga poslao u Barselonu preko misnkog polja pa ako prezivi nek mu je sa srecom xD
                                PS u jednu ruku ga razumijem rodni kraj i sve to,ali Arsenal mu je dao sve sto sada ima
                                Last edited by mirzacale; 12-08-11, 23:43.
                                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                                Comment

                                Working...
                                X