Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko ja znam, Draksler ima klauzulu od 45m u ugovoru...

    Comment


    • No se vende Ozil,no se vende Ozil pjevaju navijaci ne jebe klempu niko 2%

      Iskreno ja Pastorea ne bih dovodio,raspad sistema je covjek definitivno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ne nadajte se ljudi, kakav Draxler, rekao Geoff da Schalke trazi 60m.
        Neko ko pokriva DC/DM bi dobro dosao, i Demba na pozajmicu. Sumnjam da se krilo trazi nakon Mesutovog dolaska.
        Cekaj, brate, valjda napadac pa stoper? Ta pozicija je kako tako pokrivena, a na poziciji stopera imamo samo 3 igraca, od kojih su tek 2 ziva trenutno!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Za ONE ...

          @GeoffArsenal 2m
          Gustavo didn't sign because AW couldn't guarantee him a 1st team place every week. Just shows how proper and fair AW is with players
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ne kapiram te Ves bas najbolje...
            Za mene je dolazak Dembe samo znak da je Giroud dobrim partijama potvrdio Wengeru da moze da bude prvi izbor (da li je u pravu, vreme ce da pokaze), a da nam treba back-up. Stoperi su meni kriticniji, Sagna moze da uleti, ali onda gubimo desnog beka.DM nam treba, ali odlaskom Fernanda u Porto se trziste skroz ispraznilo... Mada vise nije ni vazno, ko dodje-dobrodosao, a nase je da ih bodrimo.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Htio sam reci da nam je Napadac prioritet, pa nakon toga stoper, tj. da je stoper potrebniji od veznjaka. Wenger ocito racuna na Artetu i Ramzija da mogu pokrivati i tu poziciju, kao i na Flaminija ( nije ga dzaba dovodio - dobro jeste dzaba, ali nije uzalud ), a i Frimpong nije otisao na posudbu, sto znaci da ne namjerava pojacavati DM. Ako je slao ponudu za Maskerana, to znaci da hoce nekog CB/DM igraca. To mi je najsmislenije kad razmislim. A, za napadaca stoji - pravi Profa zdravu konkurenciju Voji i Giroudu, da se ne opuste ...
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • DC/DM ili DC/DR pozicije bi trebalo da se pokriju, ali nije kriticno, tek da se popuni rotacija. Ipak, ocekujem samo jos Dembu i Mesuta. Od koga je-mnogo je!
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  DC/DM ili DC/DR pozicije bi trebalo da se pokriju, ali nije kriticno, tek da se popuni rotacija. Ipak, ocekujem samo jos Dembu i Mesuta. Od koga je-mnogo je!
                  Samo je trebalo Kokelan da ostane. To mi jos nije jasno.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Hocel vise ta potvrda oslijepit cu.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • ZVANICNO!

                        http://www.arsenal.com/news/news-arc...iviano-on-loan
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Citam da smo zainteresovani za Pastorea. Taj transfer mi se cini sasvim realan posto su oni zainteresovani za Juana Matu(sto je realno da se ostvari). Sto se zadnjeg veznog tice Diame bi nam dobro dosao. Slazem se sa vama da je odbrambeni(DC/RB) potrebniji. Doce jos neko, samo polako.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Nije ludilo ko prosle godine kad nikog nismo potpisali, ali je zanimljivo

                            Uglavnom, Ozil su zapakovali, zapeo malo na carini, sad ce on brzo. Masna ona bila problem, preveliku masnu Florentino svezao

                            Dembara ce doci oko deadline-a, znaci jako kasno..

                            Radi se na jos 2-3 deal-a
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ajmo ljudi, još 3 strana do hiljadite

                              Comment


                              • Taman do 00:00 hiljadarka
                                Ajde visee ne mogu da cekam...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X