Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LetsPlayGame View Post
    Ja ti momčino pratim ovaj sport bar 20-ak godina. Značenje riječi balavac je da je neko mladji, neiskusniji i sl.Međutim nije mi poenta da se prepirem sa vama o ličnom poznavanju nogometa.
    Cilj mi je bio kritika Wengera o radu tekućem prelaznom roku i o proteklih nekoliko godina. Dakle to je moje mišljenje.

    Lično smatram da Arsenal kao klub treba podići spomenik, ili imenovati neku trebinu po Wengeru ali i to da se trebaju zahvaliti jedni drugima.
    U svakom slučaju da vam je sretno u predstojećoj sezoni
    Sto ce reci da trenutno imas bar 40, ako je to 20 godina ozbiljnog pracenja fudbala. Ajde, 35. Kako god bilo, opet si balav za Wengera, kao sto sam i sam. Jos ako se uzme u obzir amatersko i profesionalno poznavanje ove igre, onda je suludo i porediti. Ja imam 25, fudbal pratim od sv. prvenstva 1998. , imam sertifikat fudbalskog sudije i rekreativno igram ovu igru. Od toga se sastoji moje laicko poznavanje fudbala i svega sto ima veze sa tim, sto znaci da sam nista do balavca u odnosu na Profesora!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Sto ce reci da trenutno imas bar 40, ako je to 20 godina ozbiljnog pracenja fudbala. Ajde, 35. Kako god bilo, opet si balav za Wengera, kao sto sam i sam. Jos ako se uzme u obzir amatersko i profesionalno poznavanje ove igre, onda je suludo i porediti. Ja imam 25, fudbal pratim od sv. prvenstva 1998. , imam sertifikat fudbalskog sudije i rekreativno igram ovu igru. Od toga se sastoji moje laicko poznavanje fudbala i svega sto ima veze sa tim, sto znaci da sam nista do balavca u odnosu na Profesora!
      U odnosu na Wengera da, kao i svi mi ovdje, to je ok medjutim ovdje na forumu mi medjusobno raspravljamo i iznosimo svoja misljenja i ono sto ja ne mogu da shvatim da se neda taknuti na Wengera ili na klub.
      Ako si gledo' utakmice Arsenala zadnju sezonu dvije mogao si vidjeti na Emirates-u da su i lokalni oni najveci navijaci nezadovoljni nekim stvarima, konkretno transferima
      sigpic
      "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

      Comment


      • Originally posted by LetsPlayGame View Post
        U odnosu na Wengera da, kao i svi mi ovdje, to je ok medjutim ovdje na forumu mi medjusobno raspravljamo i iznosimo svoja misljenja i ono sto ja ne mogu da shvatim da se neda taknuti na Wengera ili na klub.
        Ako si gledo' utakmice Arsenala zadnju sezonu dvije mogao si vidjeti na Emirates-u da su i lokalni oni najveci navijaci nezadovoljni nekim stvarima, konkretno transferima
        Naravno. Pogledao sam 90% utakmica Arsenala u zadnje 3-4 sezone. Znam da su navijaci podijeljeni. Razumijem one koji ga osporavaju. Medjutim, ono sto vecini nije jasno jeste da bi se Arsenal ugasio kao veliki klub da nije bilo tog finansijkog projekta sa stadionom i ulaganjem u mlade potencijale, i da bi, u naletu ovih tajkunskih klubova danas postao nista veci klub od jednog Evertona. Dakle, razlika koju Wenger pravi jeste tih 4-6 mjesta koja se nalaze izmedju 4. i 10. pozicije na tabeli. Mogli su oni i bez njega napraviti taj stadion i sve, samo sto bi u tom slucaju Arsenal vodio bitku sa Fulamom i Evertonom za sto bolji plasman, cekajuci da se isplate ti krediti, pa da krenu u napad na vrh. Ovako se taj napad iscekuje sa impresivne 4. pozicije, a samo pojedini znamo koliko smo i bez obzira na sve ovo ponekad bili blizu tituli i koliki smo baksuzi sa povredama. To je poljuljalo samopouzdanje tima i to je jedan stvarni problem, ne transferi i titule. A ono za balavce se i odnosilo samo u odnosu na Wengera.
        Last edited by Ves; 01-09-13, 13:50.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • 1 new Tweet
          Blocky Balboa ‏@GeoffArsenal 1m
          Very very close to a "Top Top Quality" German International that you will be delighted with.
          Expand
          Draxler?Ozil?
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Nece valjda Ozil
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pravo da vam kazem, nije ni vazno. Mesut ili Julian, ne zna se kog bi pre hteo u timu.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Pravo da vam kazem, nije ni vazno. Mesut ili Julian, ne zna se kog bi pre hteo u timu.
                Jeste razlika pet godina i jesu obojica odlicni,ali,ali,ali nemoj da se sprdas s ovakvim izjavama

                Salim se odlicno bi dosli Arsenalu bilo koji mada mi se cini da je rijec o Draxleru
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Aj fala qrcu da napokon! Msm da nije Ozil, prije ce biti Draxler, a mozda i Reus! Jedino ako se ti igraci koji ne igraju van njemacke ne smatraju internacionalcima, nejasan mi je taj pojam. Msm znam da je tako, ali mnogo reprezentativce nazivaju tako.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ja isto mislim da je Draxler jer je bilo neke price da je Gazdis otisao u Gelzenkirhen.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jeste razlika pet godina i jesu obojica odlicni,ali,ali,ali nemoj da se sprdas s ovakvim izjavama

                      Salim se odlicno bi dosli Arsenalu bilo koji mada mi se cini da je rijec o Draxleru
                      Cini ti se ili bi volio?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Posteno to bi bilo vrhunski,kvalitet zagarantovan na sredini,sad sto je malo suplje u odbrani i napadu nema veze(mislim na br.igraca) mislim da sutra do ponoci ocekujem 2 igraca,srednjak i napadac,i jos kad bi na to dodao jednog CB ,super onda
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Cini ti se ili bi volio?
                          Ma ja bih volio da Ozil ne ide to je ziva istina,ali nisam to zbog toga rekao nego zbog izjave Draxlera kako bi on otisao ako dodje ponuda i klub se slozi...malo mi cudno da to neko izjavi dva dana prije zavrsetka prelaznog roka
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • DC ‏@DLDN22 1m

                            “@GeoffArsenal: Very very close to a "Top Top Quality" German International that you will be delighted with.”
                            It's not Draxler
                            Akane, nemoj da me mrzis sad.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Mozda Kroos?

                              Comment


                              • Hajde sad da se vratimo na pocetak prelaznog roka i uzmemo u obzir da Wenger zna sta radi i on sad dovede Bendera, Dzeksona Martineza, Miku Ricardsa i Viviana na posudbu! BUM!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X