Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti hoces reci da tim u kom igraju Nasri, Rvp, Fabregas, Song, Arsavin i manje-vise vecina igraca koji su i trenutno tu, ili bar slicnog kvaliteta, nije tim za titulu???
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Za titulu nam je potreban zadnji vezni,stoper,napadac i 3 boda protiv Spursa. Sve to moramo "nabaviti" danas.

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Ti hoces reci da tim u kom igraju Nasri, Rvp, Fabregas, Song, Arsavin i manje-vise vecina igraca koji su i trenutno tu, ili bar slicnog kvaliteta, nije tim za titulu???
        Ne,govorim u sadasnjosti...tada navijaci nisu ni trazili pojacanja jer je imao dobar kadar,a vidi sada

        Nasri - Podolski
        RVP- Giroud
        Fabregas - Arteta
        Song- Ramsey
        Dobar Sagna- los Sagna
        Dobar Vermaelen- covjek nestao


        Ovaj tim sa ovako dobrim igracima nije mogao do titule,a da ovaj sada moze,odnosno tako to profa izjavljuje.Pa ko je ovdje lud!?
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Cek? Imas li ti negdje tu izjavu gdje on govori da sa timom koji trenutno ima moze osvojiti titulu? Koliko se ja sjecam on je rekao da su mu potrebna 2-3 kvalitetna igraca.

          Probaj:

          Nasri - AOC
          RVP- Giroud, Podolski
          Fabregas - Kazorla
          Song- Arteta, Flamini
          Dobar Sagna- los Sagna
          Dobar Vermaelen- covjek nestao
          A, odbrana je generalno bolja sada nego sto je to bila u vrijeme kad su gorepomenuti igrali za Arsenal.
          Ne pokusavam reci da sad imamo bolji tim, nesto losiji jeste, ali bi dolaskom ta 2-3 igraca bio bolji, neuporedivo bolji nego tada. Govorim o 2-3 ozbiljna pojacanja.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • "Naravno da sam ambiciozan. Zašto bih samo sjedio i govorio da nemam šansi za titulu sa igračima koje imamo? Naravno da smo sposobni za titulu", rekao je Wnger.
            Ako mi ne vjerujes evo i link http://sportsport.ba/ino_fudbal/weng...-titulu/110570

            Odbrana bolja to stoji,ali ovaj kadar nije za titulu i nema potrebe da se takvo nesto govori pa makar to bila cista kurtoazija...tim je uigraniji to moze proci,ali to je opet tim za grcevitu borbu za LS,a sada je tu jos i Liverpool znatno jaci nego ranije
            Last edited by AK47; 01-09-13, 12:17.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Realno Aksone nije bas ovako izjavio, sportsport je to izvukao iz konteksta, ali jeste ovo izjavio jer je procao o tome da ova sada ekipa ima najbolji mental strength od svih ekipa koje je imao i mislim da je upravu. Ko bi se izvukao onakve pizdarije prosls godine?

              Ja mislim da ovaj tim jeste konkurentan za titulu ove sezone. Trenutno sam pogledao skoro sve ove timove Top6 i samo LFC ima igru ali nema finisha, ali su klimavi u obrani. Chelsea nema igru kakvu sam ocekivao. United isto nije pod Moyesom, Persie ih vadi. Arsenal ima i igru i finish i samo ih zajebo onaj celavi kreten od sudije u prvom kolu sada da budu na prvom mjestu u engleskoj. Danas ako pobjede Spurse, a hoce, uvjerit ce te se koliko je ustvari konkurentan ovaj tim.

              Dodaj jos 3 outfield igraca i tu je tim koji je konkurentan za titule!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jamie Sanderson ‏@Sanderson 45m

                Arsenal spoke to Madrid last night over Angel Di Maria. Also in for Palermo goalkeeper Emiliano Viviano.
                Viviano stize na pozajmicu s pravom otkupa. Let the transfer madness begin!
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Rekao covjek i to vise puta,bilo na twitteru rugali mu se i podsmijavali navijaci Arsenala...

                  Sa tri odlicna igraca ja bih prvi rekao da je konkurentan,ali ovaj sastav sada?Ni blizu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Borussia Dortmund manager Juergen ‘Klipp’ Klopp says he’s looking forward to the Champions League clashes against Arsenal and says he’s been impressed by what he’s seen of the Gunners so far this season.

                    The two sides were drawn together in the group stages of the Champions League two seasons ago with Arsenal winning one and drawing the other, but having taken Dortmund to the final last season, and Arsenal somewhat weaker in terms of the squad, the games promise to be exciting, tight affairs.

                    “I somehow already had the feeling last week that we would get Arsenal,” he said. “I don’t why but that’s why I watched Arsenal in the Premier League on Sunday on TV and I was impressed by how good they were.

                    “Everyone kept saying they have lots of problems, Wenger can’t get rid of his money, he doesn’t get players for his money, but I was very impressed how strong they are.”
                    Valjda ste pametniji i od Kloppare kad kazete da je AFC slab
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • prvi tim Arsenala:
                      GK - Voja, Fabijanski i vjerovatno Viviano- sasvim pristojno za sampionsku ekipu
                      RB- Sanja, Dzenkinson, (Belerin)- ovdje se ocekivalo pojacanje i jos ga ocekujem u vidu CB/RB igraca ( M.Ricards), ako ne, manjak kvaliteta na toj poziciji
                      CB- Verma, Kos, Pero - + jos jedan kvalitetan stoper koji garantujem da dolazi do kraja sutrasnjeg dana i uzima broj 2! - odavno nismo imali kvalitetnije stopere
                      LB - Gibs, Monreal - 2 izuzetno kvalitetna igraca i vise nego dovoljna za sampionsku ekipu
                      DM - Flamini, Frimpong - jedan iskusan i jedan talentovan, moze biti stabilna pozicija, a moze biti i najveci problem ekipe - msm da niko vise nece doci
                      CM - Arteta, Remzi, Dzek, Diabi, (Zelalem) - vjerovatno imamo najkvalitetnije igrace na ovoj poziciji u ligi
                      AM - Rosicki, Kazorla, (Ajsfeld) - 2 izuzetna kreativca, ali svakako nedovoljna da izguraju sezonu - pojacanje vise nego dobrodoslo
                      LM/RM - AOC, Wolkot, Podolski, Mijaci, ( Gnabri ) - osim Cembe zaista ne vidim WC igraca - pozicije kojima treba jedan Di Maria
                      CF - Ziru, Sanogo - najsiromasnija pozicija i vjerovatno najveci problem naredne sezone ukoliko niko ne dodje do utorka!

                      I pitanje - Zasto je Kokelan na posudbi????!!!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Vidi nesto. Nisam ja upir'o prstom u bilo koga. Nazivam nas sve zajedno balavim, jer pricam o covjeku koji ima neuporedivo vise znanja i iskustva. A, tvoje defanzivno komuniciranje upucuje na to da zasluzujes takav epitet. Svako dobro!
                        Ja ti momčino pratim ovaj sport bar 20-ak godina. Značenje riječi balavac je da je neko mladji, neiskusniji i sl.Međutim nije mi poenta da se prepirem sa vama o ličnom poznavanju nogometa.
                        Cilj mi je bio kritika Wengera o radu tekućem prelaznom roku i o proteklih nekoliko godina. Dakle to je moje mišljenje.

                        Lično smatram da Arsenal kao klub treba podići spomenik, ili imenovati neku trebinu po Wengeru ali i to da se trebaju zahvaliti jedni drugima.
                        U svakom slučaju da vam je sretno u predstojećoj sezoni
                        sigpic
                        "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                        Comment


                        • Get French Football ‏@GFN_France 8m

                          Josuha Guilavogui has completed his medical at Atletico Madrid but will not sign yet. Arsenal have made contact! #ASSE #AFC #Atletico
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • To ja govorim! Atletiko, Volfsburg, Napoli i slicni mogu da zele nekog igraca, ali je dovoljno da mu Wenger posalje sms sadrzaja " what's up " i on ce cekati mjesec - dva da vidi je l' ga samo za zdravlje upit'o ili se interesuje za unajmljivanje njegovog rada, prije nego stavi potpis na ugovor sa gorepomenutim klubovima!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Kad se zvanicno zavrsava prelazni rok? Veceras ili sutra uvece?
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Sutra uvece.
                                EDIT:
                                Pete O'Rourke ‏@SkySportsPeteO 28m

                                Arsenal set to sign Palermo goalkeeper Emiliano Viviano. #AFC
                                Get French Football ‏@GFN_France 20m

                                Arsenal have renewed contact with Saint Etienne for fee negotiations for Josuha Guilavogui this morning. #ASSE #AFC
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X