Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Podolski, Pero i Gnabry bi se pobrinuli za njega. Rad sa Wengerom je sam primampjiv po sebi i plus prelazi u 5. najveci klub na svijetu...
    Pa care nemoj pricati gluposti, 8 godina ste bez trofeja, navijaci su vec na to oguglali na to i pomirili se sa tim. Vi se dicite time da ste stalni ucesnici lige sampiona, pa dobro svaka cast, a to sto tamo Arsenal nije uradio sto dugi niz godina to nista. Koje su Wengerove ambicije? Pa trebali bi da se zapitate malo.
    Edit: nije nikakva prozivka, vec samo konstatovanje.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Konstatacija je koeficjent u Ligi Prvaka koji tacno kaze koji je Arsenal klub na rang listi na svijetu. Mozda nije 5. klub svijeta ali jeste u top 10...

      To sto ste vi sebi utripovali da Arsenal igraci odbijaju je druga stvar. Arsenal ima status kao i Arsene Wenger. Pogledajte so presicu od neki dan gdje nudi novinarima da im pokaze telefon da mu nude 50 igraca dnevno.. rijetko koji menadzer moze time da se pohvali.

      A druga je stvar ta sto ste vi sebi utripovali da je Arsenal mali klub zato sto nije osvojio trofej sto godina. Konatanti rezultati te drze kinstantno na istom mjestu, nesto slicno kao David Ferer u tenisu, ali da me Vlajko ne bi poceo sada udarati zbog pravdanja Ferera i njegovog top 4 statusa necu o tome
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • OVO MORATE POGLEDATI.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nijedan veliki italijanski klub ne moze da plati Drakslera, Junajted i Arsenal nece dati te pare, Liverpul i da udje u LS nece dati vise od 30 za nekog igraca a ovaj je skuplji. Dakle od najvecih ostaju Barsa, Real i Bajern koji mogu to da isfinansiraju ako ga budu hteli. Oni sto mogu da ga plate ne spadaju u najvece klubove. Ako je Giggsy mislio na ova 3 u pravu je.
          Covek je lepo shvatio poentu... A ta tri kluba nece dovesti Drakslera jer im ne treba, barem jos na 2-3 godine.

          EDIT: Evo izjave samog Drakslera pre dva meseca...

          "Which boy doesn't dream about playing for Real, Barca, Chelsea or Manchester United? That's nothing to be ashamed of," he told Sport1.

          The attacking midfielder, who has six caps for the national side, has a €45.5 million [£38m] release clause, and the player's representative, Roger Wittmann, insists the full figure will have to be met to trigger a departure from Schalke.

          "The player costs 45.5 million, and he has to agree. These are the conditions of the transfer," Wittmann told Bild.
          Last edited by Sir Giggsy; 31-08-13, 22:58.

          Comment


          • Plate 38 m i eto ga...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              gdje nudi novinarima da im pokaze telefon da mu nude 50 igraca dnevno.. rijetko koji menadzer moze time da se pohvali.
              ... a on nikog još da dovede.
              još veća žalost.

              Comment


              • Prosto ne mogu da zamislim da nikog ne dovedemo ovo leto. A tako su najavljivali pojacanja ako zavrsimo u TOP4. Danas-sutra kraj prelaznog roka, a mi nista konkretno nismo uradili. Ja se jos uvek nadam da ce doci 2-3 fudbalera.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Evo ga, realno pojacanje :

                  http://gossip.ladyarse.com/arsenal/2...ve-to-arsenal/
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ja prosto ne mogu da vjerujem da Wenger, čovjek sa takvom reputacijom i sa takvim klubom nije uspio ubjediti neke igrače da dodju.
                    Ne mogu da vjerujem da je Higuain izabro prije Napoli od Arsenala, uz dužno postovanje prema Napoliju

                    to je samo jedan primjer
                    sigpic
                    "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                    Comment


                    • Originally posted by LetsPlayGame View Post
                      Ja prosto ne mogu da vjerujem da Wenger, čovjek sa takvom reputacijom i sa takvim klubom nije uspio ubjediti neke igrače da dodju.
                      Ne mogu da vjerujem da je Higuain izabro prije Napoli od Arsenala, uz dužno postovanje prema Napoliju

                      to je samo jedan primjer
                      Opet ti. Nemoj biti naivan i misliti da je to bila stvar ubjedjivanja. Kakav crni Napoli da preotme igraca Arsenalu. Pa Higuain je kocio taj vec dogovoreni transfer cekajuci da Wenger reaguje. Ovi su u tom trenutku ganjali Suareza, ili im je ovaj bio preskup. Kakvo otimanje, kakav izbor igraca. Nakon onog juce, ovaj cu post smatrati cistom provokacijom!

                      A, sto se Draxlera tice, evo sta on kaze na ove spekulacije:

                      http://www.goal.com/en-gb/news/2892/.../01/4228676/-?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Opet ti. Nemoj biti naivan i misliti da je to bila stvar ubjedjivanja. Kakav crni Napoli da preotme igraca Arsenalu. Pa Higuain je kocio taj vec dogovoreni transfer cekajuci da Wenger reaguje. Ovi su u tom trenutku ganjali Suareza, ili im je ovaj bio preskup. Kakvo otimanje, kakav izbor igraca. Nakon onog juce, ovaj cu post smatrati cistom provokacijom!

                        A, sto se Draxlera tice, evo sta on kaze na ove spekulacije:

                        http://www.goal.com/en-gb/news/2892/.../01/4228676/-?
                        Možeš ti smatrati provokacijom šta hoćeš al to je realnost. Za mene je Arsenal veći i bolji klub od Napolija, vjerovatno i bogatiji, tako da je sve tu bilo do Wengera i ljudi koji su zaduženi za pregovaranje. Ista stvar sa Gustavom.

                        A što se tiče jučerašnjih postova u vezi sa novim igračima Tottenhema, moje je mišljenje da svaki dovedeni igrač bi imao mjesto i u rotaciji Arsenala koji je ipak veći i bolji klub od Tottenhema, bar je bio
                        sigpic
                        "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                        Comment


                        • Originally posted by LetsPlayGame View Post
                          Možeš ti smatrati provokacijom šta hoćeš al to je realnost. Za mene je Arsenal veći i bolji klub od Napolija, vjerovatno i bogatiji, tako da je sve tu bilo do Wengera i ljudi koji su zaduženi za pregovaranje. Ista stvar sa Gustavom.

                          A što se tiče jučerašnjih postova u vezi sa novim igračima Tottenhema, moje je mišljenje da svaki dovedeni igrač bi imao mjesto i u rotaciji Arsenala koji je ipak veći i bolji klub od Tottenhema, bar je bio
                          Izvini. Neko je drugi pisao isto sto ti sad pises, pa sam mislio...

                          Evo sta sam napisao, da ne pisem ponovo:
                          Kakav Luis Gustavo? Šta je vama, ljudi?! Preko 150 imena je povezivano sa klubom. Mediji! Špekulanti! Ništa od toga se zapravo ne dešava! Wenger hoće igrača - Wenger ga dovede. Tu posao mogu pokvariti Real, Barsa, Juve, Bajern, Mancester i eventualno ovi superbogati kvaziklubovi sa svojim nemoralnim ponudama. Ne mogu Atletiko, Wolfsburg i slični da preotmu igrača koga je Wenger zaista naumio dovesti. To se ne dešava u realnom svijetu, van medijskih okvira. I prestanite više sa tim komentarima tipa " žao mi vas, navijača" , " Arsenal tanak ove sezone " , " Wenger nesposoban " ! Svaki dan po nekoliko postova na isti kalup. Koga briga! Slušamo to svake godine! Svake godine Arsenal ostvari osnovni cilj. Jeste mali u odnosu na tradiciju, ali je ogroman u odnosu na ulaganja. I nije isto kao do sada! Očistili smo napokon ekipu od beskorisnih igrača sa ogromnim platama. Zbog toga neće biti isto kao ranije! Sačekajte kraj roka! A kad završi, ukoliko niko ne dođe, onda opet šutite i ne kritikujte Arsenal dok ne završi sezona. Kad završi sezona i budemo u top 4, onda se pitajte kako je to moguće, 10 timova ispod mjesta na kom se mi nalazimo već godinama ulažu neuporedivo veća sredstva na pojačanja a Arsenal iznad. Ne gledajte Arsenal kao veliki klub sa Highbury-a, već kao mali klub sa Ashburton-a, koji će jednom, uskoro, postati veliki, a onda ćemo se drugačije gledati!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ja cu da citiram Davida Diena:
                            Under Arsene Wenger Arsenal have been trough good times, and VERY good times in this 16 years.
                            Da vam kazem nesto o ovoj historiji Arsenala koja je ovdje postovana i svi kazu Wenger je upropastava.

                            U toku 92 sezone do Arsene Wengera Arsenal je 23 puta zavrsio u TOP 4 ukupno. Dolaskom Wengera i u toku njegove ere Arsenal je zavrsio 17 puta u top 4 ZAREDOM.

                            To sto on odbija da preplati igraca ja se slazem sa time i objasnio sam vam zasto na bar 3-4 razlicita primjera..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Anonimusi iskacu svako malo:

                              http://footballroar.com/arsenal-on-v...-business/2817
                              Last edited by Ves; 01-09-13, 10:40.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Izvini. Neko je drugi pisao isto sto ti sad pises, pa sam mislio...

                                Evo sta sam napisao, da ne pisem ponovo:
                                To da Wenger može dovesti koga hoce i da samo ovi neki veliki klubovi mogu preoteti igraca to ne mogu nikako povjerovati. Opet ti za primjer dajem Higuaina oko kojeg sam poprilicno pratio situaciju s obzirom da sam navijac Reala.

                                Opet da ne shvatis da ja recimo ne volim Arsenal, ja samo ne smatram Wengera covjekom koji moze ponovo donjeti trofej Arsenalu.Ovaj prelazni rok u kojem se klub nije pojačao nikako je dokaz tome da čovjek jednostavno više nema ideja.

                                Opet ja vam želim da dovedete ove moje realovce, Ozila i Di mariju, sa njima bi se borili za titulu a ne za 4 mjesto
                                sigpic
                                "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                                Comment

                                Working...
                                X