Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    Rekoh ja sinoc.
    Cijeni Venger Podolskog 40 milki?
    Bio bi to strasan posao za Arsenal.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      Kakav Luis Gustavo? Šta je vama, ljudi?! Preko 150 imena je povezivano sa klubom. Mediji! Špekulanti! Ništa od toga se zapravo ne dešava! Wenger hoće igrača - Wenger ga dovede. Tu posao mogu pokvariti Real, Barsa, Juve, Bajern, Mancester i eventualno ovi superbogati kvaziklubovi sa svojim nemoralnim ponudama. Ne mogu Atletiko, Wolfsburg i slični da preotmu igrača koga je Wenger zaista naumio dovesti. To se ne dešava u realnom svijetu, van medijskih okvira. I prestanite više sa tim komentarima tipa " žao mi vas, navijača" , " Arsenal tanak ove sezone " , " Wenger nesposoban " ! Svaki dan po nekoliko postova na isti kalup. Koga briga! Slušamo to svake godine! Svake godine Arsenal ostvari osnovni cilj. Jeste mali u odnosu na tradiciju, ali je ogroman u odnosu na ulaganja. I nije isto kao do sada! Očistili smo napokon ekipu od beskorisnih igrača sa ogromnim platama. Zbog toga neće biti isto kao ranije! Sačekajte kraj roka! A kad završi, ukoliko niko ne dođe, onda opet šutite i ne kritikujte Arsenal dok ne završi sezona. Kad završi sezona i budemo u top 4, onda se pitajte kako je to moguće, 10 timova ispod mjesta na kom se mi nalazimo već godinama ulažu neuporedivo veća sredstva na pojačanja a Arsenal iznad. Ne gledajte Arsenal kao veliki klub sa Highbury-a, već kao mali klub sa Ashburton-a, koji će jednom, uskoro, postati veliki, a onda ćemo se drugačije gledati!
      nisam ja napisao da žalim nekog od navijača, daleko bilo, ali dobro možda si mislio i na neke druge post-ove

      i definitivno se slažem s' tobom da Arsenal ostvari ogroman cilj u odnosu na ulaganja

      Comment


      • Ako penzioner zavrsi Draxlera.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Ako penzioner zavrsi Draxlera.
          Ja ocekujem da ga zavrse sutra ali samo za kes od 40m..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ja ocekujem da ga zavrse sutra ali samo za kes od 40m..
            Plus Podolski i mozda prodje. Traze veliku lovu ljudi, znaju oni sta imaju u timu i to vrlo dobro.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • To bi bilo stvarno nenromalno pojacanje za Arsenal, ali sto kaze Fresh znaju oni koga imaju u timu, nema vise klauzule, mogu ga prodati sledece godine ili za par zasto da ne za ogromne pare. Nidje im se ne zuri, a i on je pokazao lojalnost.
              sigpic

              Comment


              • On moze ove sezone eksplodirati i jos vise povecati svoju cenu, a to ce se nesumnjivo desiti i sledece leto otici za jos vecu lovu nego ova sto se pominje.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Remzika dade 2 gola neki dan, pa dva dana poslije Arsenal izvuce grupu SMRTI HAHAHAHAA
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Farfan i Huntelaar su povredjeni, a mi im nudimo Poldija koji odsustvuje 3 meseca. Nasa duhovitost ne poznaje granice.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Farfan i Huntelaar su povredjeni, a mi im nudimo Poldija koji odsustvuje 3 meseca. Nasa duhovitost ne poznaje granice.
                      Ponovo patka medijska...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Cisto da spomenem, Draxler je u sastavu za mec sa Leverkuzenom.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Arsenal are close to agreeing a deal in the region of £14million with Newcastle to sign Yohan Cabaye. Times
                          Cisto da ne bude, da se nije potrosilio nista...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Cisto da ne bude, da se nije potrosilio nista...
                            Ta je informacija izletjela prije meca, pa Cabaye odigrao pola sata..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ovo bih ja nazvao pojacanjem! ( nije da vjerujem u to )

                              http://noeasygames.com/arsenal-to-ma...nish-star/7660
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Ovo bih ja nazvao pojacanjem! ( nije da vjerujem u to )

                                http://noeasygames.com/arsenal-to-ma...nish-star/7660
                                Nemoj s ovim da se zajebavas za ovo banove dijelim
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X