Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogi ovde misle da je Flamini panic bay,ali ja zaista mislim da je nama u veznom red potreban igrac sa mudima a to je gospodo Flamini,nisam mogao da verujem kada sam cuo da mu je tek 29 on moze jos tri sezone odigrati na visokom nivou,fenomenalan je u pas igri,i na samo sto ima tehnicke kvalitete,on je kao verzija Gatuza ali sa boljom tehnikom,mislim da ga Venger moze vratiti u onu staru formu,a ono sto mi se najvise svidja kod njega je to sto nije bitno da li je Old Traford,Enfild ili Emirejts on ima muda da sjebe neciju karijeru cak i na gostujucem terenu .Kada je igrao u Arsenalu bio je jedan od boljih zadnjih veznih u Evropi i nadam se da ce nastaviti zapoceto.

    Comment


    • Originally posted by CALE View Post
      Mnogi ovde misle da je Flamini panic bay,ali ja zaista mislim da je nama u veznom red potreban igrac sa mudima a to je gospodo Flamini,nisam mogao da verujem kada sam cuo da mu je tek 29 on moze jos tri sezone odigrati na visokom nivou,fenomenalan je u pas igri,i na samo sto ima tehnicke kvalitete,on je kao verzija Gatuza ali sa boljom tehnikom,mislim da ga Venger moze vratiti u onu staru formu,a ono sto mi se najvise svidja kod njega je to sto nije bitno da li je Old Traford,Enfild ili Emirejts on ima muda da sjebe neciju karijeru cak i na gostujucem terenu .Kada je igrao u Arsenalu bio je jedan od boljih zadnjih veznih u Evropi i nadam se da ce nastaviti zapoceto.
      Naravno da nije panic buy nije uopste buy .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Hahaha @soe oplakah.

        Elem,doveli smo 2 igraca,Francuza,besplatno.S jednim smo poceli,a sa drugim izgleda zavrsili prelazni rok. Uglavnom, ovdje jebe lud zbunjenog. Jos Wenger bestidno govori kako su novinari isprali mozak navijacima.

        Comment


        • Originally posted by CALE View Post
          Mnogi ovde misle da je Flamini panic bay,ali ja zaista mislim da je nama u veznom red potreban igrac sa mudima a to je gospodo Flamini,nisam mogao da verujem kada sam cuo da mu je tek 29 on moze jos tri sezone odigrati na visokom nivou,fenomenalan je u pas igri,i na samo sto ima tehnicke kvalitete,on je kao verzija Gatuza ali sa boljom tehnikom,mislim da ga Venger moze vratiti u onu staru formu,a ono sto mi se najvise svidja kod njega je to sto nije bitno da li je Old Traford,Enfild ili Emirejts on ima muda da sjebe neciju karijeru cak i na gostujucem terenu .Kada je igrao u Arsenalu bio je jedan od boljih zadnjih veznih u Evropi i nadam se da ce nastaviti zapoceto.
          Necu reci da potpisujem ove rijeci, ali ih svakako podrzavam. Ko se to vratio u Arsenal i bio los? Kembel? Anri? Nece ni Flamini biti kao u Milanu. Igrace bolje na ovoj poziciji nego sto bi to odigrao bilo ko od postojecih igraca. Igrace dobro. Ne kao prosli put, ali vrlo dobro. Samo da bude zdrav. Nista vise njemu ne treba. I, ruzno je sad spomenuti, kad je jasno da niti Gustavo, niti Kapue, niti Kondogbija nece doci, ali ja i dalje smatram da je Kokelan izuzetan potencijal i da nama neko dugorocno rjesenje i nije trebalo na ovoj poziciji. Dovoljan je Flamini. A mozda bude i odlican. I, naravno, kao jedan od rjetkih, duboko sam ubjedjen i u potencijal Frimponga. Ne mogu zaboraviti njegove partije kada se Arsenal rasipao. Kad nam je Jedinstvo trpalo 8 komada. Odlicno je igrao Frimpong, izuzetno! Dakle, neka Flaminija dok ne stasaju ova dvojica. Daj ti te pare za napadaca - tipa Leandro Damjao? I daj da dodje ovaj belgijanac, da se pokriju pozicije CB i RB. Di Maria ako dodje, dobro dos'o!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Hopa - Cupa

            Kao da sam predvidio!



            http://www.arsenalterritory.com/2013...L+TERRITORY%29
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Nije stvar u tome da bude bolji nego sto je bio u Milanu, nego je stvar u tome sto treba neka klasa da dodje, a ne igrac koga niko nece. Ne mozes da pricas o konjima i da se onda zadovoljis sa magarcima. Wengerica opet sprdnju pravi. Kada bude shvatio da nije trofej biti cetvrti sa limitiranim timom, onda se mozda i nesto uradi. Daj Boze da dodje neko normalan, ali nesto ne vodi ka tome...Opet propala sezona u najavi.

              @Ves

              Ne daj Boze. Jos jedan mutavac nije potreban.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Mudro zbori Vesley Sneijder za Flaminija,sve zna kako idu stvari i ako nista za klupe da ima ko uci,a ne bi se uopste iznenadio da on izbori mjesto vremenom u prvoj postavi...samo mora dovesti barem jos dva dobra igraca ako misli ozbiljno

                Damiao mi je tanak kao rodni list
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Nije stvar u tome da bude bolji nego sto je bio u Milanu, nego je stvar u tome sto treba neka klasa da dodje, a ne igrac koga niko nece. Ne mozes da pricas o konjima i da se onda zadovoljis sa magarcima. Wengerica opet sprdnju pravi. Kada bude shvatio da nije trofej biti cetvrti sa limitiranim timom, onda se mozda i nesto uradi. Daj Boze da dodje neko normalan, ali nesto ne vodi ka tome...Opet propala sezona u najavi.

                  @Ves

                  Ne daj Boze. Jos jedan mutavac nije potreban.
                  Vjerovatno Wenger nije htio da plati Cabaya,Flamini je samo bio plan B,siguran plan.

                  Comment


                  • Originally posted by Funkerman View Post
                    Vjerovatno Wenger nije htio da plati Cabaya,Flamini je samo bio plan B,siguran plan.
                    Jok.

                    Flamini je bio opcija kao broj jedan, a onda je se pojavila ponuda za Cabayea. Koja je by the way uvecana na nekih 13.5 m plus bonusi..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jok.

                      Flamini je bio opcija kao broj jedan, a onda je se pojavila ponuda za Cabayea. Koja je by the way uvecana na nekih 13.5 m plus bonusi..
                      Pa da,upravu si,Cabaye je bio samo magla za navijace, pranje mozga.
                      Sad Wenger gleda ima li jos koji Francuz da ga dovede besplatno.

                      Comment


                      • Originally posted by Funkerman View Post
                        Pa da,upravu si,Cabaye je bio samo magla za navijace, pranje mozga.
                        Sad Wenger gleda ima li jos koji Francuz da ga dovede besplatno.
                        Galas? Nama je potreban stoper.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Hahha polako Pero naucice,tek je stigao .



                          EDIT: Gostujemo kod WBA u trecem kolu Liga kupa.
                          Last edited by Funkerman; 28-08-13, 22:17.

                          Comment


                          • Originally posted by Funkerman View Post
                            Vjerovatno Wenger nije htio da plati Cabaya,Flamini je samo bio plan B,siguran plan.
                            Ma siguran ili ne, znas i sam da treba bolji. Nemam ja nista protiv Flaminia, ako ce doci neko bolji, a ovo ako je dzinovsko ako se zna da pricamo o Arsenalu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Godinama su nam odlazili najbolji igraci,ali ovaj prelazni rok mi je najgori.To sam i razumio,odlazili su za peharima i parama ( kao npr Flamini ),ali ne razumijem da se na pocetku dovede Sanogo i citavo ljeto nakon toga nista se ne radi,a prica se o silnim parama. I ne razumijem tu bestidnost Wengera kada je 5 dana do kraja roka i on obecava pojacanja. Pa jbt zar mora biti toliki cigan i cekati zadnji dan ne bi li nasao "nesto jeftino". Toliko igraca je bilo slobodno ovoga ljeta,a on je samo cijepidlacio i gledao kako drugi kupuju. City potrosi 100 mil mi 0, i onda on kaze da se mozemo boriti za titulu ravnopravno,ko tu koga jebe? Ne razumijem,ako nema para,zasto se onda u javnost iznose informacije o silnim milionima.Sto je najgore ovakvo ludilo nas vjerovatno ceka i sledeceg ljeta.

                              Comment


                              • Polako ljudi ima jos 4-5 dana do kraja, doci ce jos neko ne brinite. Verujem da je Flamini tek pocetak i da ce stici jos 2-3 fudbalera.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X