Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Celavi ako zajebe za Balea pravo cu mu otic i glavu razbit i njemu i onom havajskom kokosaru sto ima firmu sa njim
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma nema teorije da zajebe nesto, ista komedija kao kada je mali pacov trebao da predje. Bejlara ce mu reci kako stvari stoje i moze se celavi hebat.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Otac Mate na stadionu Arsenala prati tekmu

        Comment


        • James Olley ‏@JamesOlley 51m

          Podolski stretechered off just after half-time here with a hamstring injury. Gibbs on. 1-0 (4-0 on agg) 50mins
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Launch the fucking bids for every fucking player in the world!!!

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Procitao sam da ce Podolski pauzirati 3 nedelje.

              Sto se igraca tice najvise sam zadovoljan Aronom Remzijem, konacno je poceo da igra i isplacuje mi se polako to sto sam ga branio od vas(kriticara). Sagna ove meceve na DC igra kao najbolji stoper, Scesni je bio sjajan danas. Monreal i Jenkinson ok. Mertesacker standardno. Giroud je morao dati makar 1 gol iz one 2 sanse, ali dobro oprasta mu se. Sto se Wilshera tice mislim da u pojedinim trenucima previse drzi loptu, pa nije ni cudo sto ga toliko lome. Moje misljenje je da treba brze da se oslobadja lopte u pojedinim trenucima. Najmanje sam zadovoljan Walcottom. Ove sezone nijedan mec ne mogu reci da je odigrao bas bas odlicno. Mora to mnogo bolje. Pogodio je precku iz slobodnjaka, stvarno je dobro izveo slobodni udarac, ali samo to.

              A sada po pojacanja ovih 5-6 dana!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • http://www.givemesport.com/372608-ar...fender-signing

                Uzimajte ga!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Onaj seik iz PSG-a rekao da im se Cabaye dopada kao igrac, ali da nisu poslali nikakvu ponudu.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Onaj seik iz PSG-a rekao da im se Cabaye dopada kao igrac, ali da nisu poslali nikakvu ponudu.
                    Nista od njega. Odlucio sam se za Matu, ili, ako ga ne puste, Pjanica cu dovesti i cao!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Jeste da je izvor jedna fb stranica, ali navodno holandski mediji pisu da smo se dogovorili saTobyjem Alderwieldom. Dovede Wenger njega i oprastam mu nedovodjenje Verthongena!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Jeste da je izvor jedna fb stranica, ali navodno holandski mediji pisu da smo se dogovorili saTobyjem Alderwieldom. Dovede Wenger njega i oprastam mu nedovodjenje Verthongena!
                        Toliko dobar?

                        5 panicnih i zapravo vrlo mogucih transfera!

                        http://www.footballfancast.com/premi...nseas-1st-goal
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment




                        • 24 utakmice za dve godine, fuck yeah!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1m
                            Matthieu Flamini has re-signed for Arsenal FC.
                            Moram i ovdje postaviti da se vidi da je poceo prelazni rok za Arsenal
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nije da je toliko dobar, ali kad god sam ga gledao dobro je odigrao. Dobro bi nam dosao u odbrani.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kada se sa tobom povezuju imena tipa Suarez, Higuain, Di Maria, Kondogbia, Rooney, pa i Cabaye, a ti dovedes igraca koji je slobodan i koji je u prosle dve sezone odigrao 24 tekme, onda je to za zatvor.

                                Zabrinjavajuce stvarno...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X