Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Godinama taj nije pokazivao onaj pravi potencijal koji poseduje. Vucarao se po Portugalu, bio u Sportingu, sad u Portou, prosek...
    Ja ga dovodio u Zvezdu na FM 2007. ni tada nije pravio neku razliku. Meni je ovo smijesno iskreno.
    sigpic

    Comment


    • Profesor je sam sebe nadmasio ovaj prelazni rok,pobjeda
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Odlicna analiza

        Comment


        • Carra bogotac, kakav su tandem on i Neville...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Carra i njegov naglasak.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Milina ih je slusati. Od sad cu se potruditi da sto redovnije slusam njihove analize.

              Comment


              • Ja sam ih slusao uzivo i mogu vam reci Neville je miljama ispred u ovom poslu od Jamiea. Jednostavno taj covjek je toliko realan da je to nevjerovatno. Carra jos uvijek mora da poradi na tome da se distancira od LFC-a, ali je poprilicno dobar. MNF je vodio uglavnom Nevile prosle godine, a sada ovaj tandem obecava da bude odlican
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ja sam ih slusao uzivo i mogu vam reci Neville je miljama ispred u ovom poslu od Jamiea. Jednostavno taj covjek je toliko realan da je to nevjerovatno. Carra jos uvijek mora da poradi na tome da se distancira od LFC-a, ali je poprilicno dobar. MNF je vodio uglavnom Nevile prosle godine, a sada ovaj tandem obecava da bude odlican
                  Vidi se da je Carra nov u ovom poslu. Neville je dosta tecnije prica i tacnije.

                  Comment


                  • Carra tek pocinje, ali mi je neverovatno koliko ti ljudi poznaju materiju.
                    Jednostavno, disu fudbal. Realno, ne mogu zamisliti ni jednog naseg bivseg
                    igraca u takvoj jednoj poziciji.

                    Pogledas tako nesto, i onda se vratis nasim "strucnim emisijama" cak i sa
                    iskusnim trenerima, koje je to nebo i zemlja. Bude te sramota, pa prebacujes
                    kanal.

                    Nije TV samo obezbedjivanje "ekskluzivnog" prenosa utakmice, vec puno
                    vise od toga, samo sto to ovde nece ljudi ukapirati jos masu godina.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Neke stvari sam morao po 3 puta da cujem!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma ja ganjam sebi Sky vec godinama da ga imam u nekoj normalnoj rezoluciji, apa je to nesto cackao tamo u onim cudima, al to ja nisam uspio da napravim.

                        Ukinuli su kanal Premiershipa koji je isao uz Telemach i SBB i sada moram ili da trazim streamovee ili da slusam one genijalce na SK
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Odavno je poznato da su diskusije gledanije, kada imas dvojicu bivsih strahovitih suparnika, to dosta podize gledanost. Ljudi vole te duele, mada se Jamie i Neville poprilicno slazu oko Arsenala bar. Nije kao Smith vs Skip, ali dobro...

                          Akcenat Carre, nenadjebiv...

                          Cabaye sada navodno zeli u Arsenal, pominje se nova ponuda Arsenala, 18m funti. Ako mene pitate ovo je panic buy, ne donosi vam Cabaye cvrstinu koja vam treba, on je pretty much isti tip kao i svi veznjaci koje imate.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ma ja ganjam sebi Sky vec godinama da ga imam u nekoj normalnoj rezoluciji, apa je to nesto cackao tamo u onim cudima, al to ja nisam uspio da napravim.

                            Ukinuli su kanal Premiershipa koji je isao uz Telemach i SBB i sada moram ili da trazim streamovee ili da slusam one genijalce na SK
                            Sa cardsharingom zavrsavas posao po ceni dva-tri piva za mesec dana Skaja.
                            Pa ti sad vidi. Rezolucija onolika koliko ti tvoj TV dozvoli.

                            Videcu ja da odradim citanje SkyGo servera kad budem imao vremena.
                            To je bar za dz.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Karager se jos nije navikao da ne igra fudbal ali bas zna covek, vise i nego sto sam mislio. To je najbitnije, ovo ostalo doradis vremenom. Uzivanje je slusati ih ali mnogi koji ne barataju fudbalskom terminologijom pogresno prevode i ne razumeju.

                              Akcenat je pobeda, bio i ostao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svi ovi bivsi fudbaleri iz novije ere, poslije 1998. godine uglavnom su strasno dobro edukovani. Jer dolaskom Wengera u Englesku svi timovi su poceli da educiraju svoje igrace, stoga sada skoro svaki moze ovako strucno da prica o fudbalu jer ih klubovi konstantno tjeraju da nauce pravila fudbala i taktike. I mnogo dobra stvar je sto onda nama oni pricaju i pokazuju na TV-u takve stvari. Gledajuci oficjelni program premier lige i slusajuci Andy Towsenda i Craiga Burleya ja sam naucio o fudbalu vise nego sto sam naucio unutar 10 godina sto ga pratim..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X