Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otislo je u kurac ali da jbn Joan Kabaj bude placen 17-20 miliona funti je stvarno debilizam. Dijame se dovodi za 10-ak, Dijara jeste stariji 5 godina i jeste veteran ali bi se mogao dovesti za par miliona, da ne pricam o Lasu koji je izmislio fudbal(ne fudbalski, vec za ono sto treba Arsenalu) za Kabaja i koji bi vjerovatno bio tri puta jeftiniji. Ima tu masu boljih rjesenja za mnogo manje para.
    sigpic

    Comment


    • Lass je najjace resenje, ali sumnjam da gledaju tamo. Kondogbia mozda, navodno raspituju se za Pogbu mada je to apsolutno nerealno... Gustavo je najveca greska prelaznog roka.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Slažem se sa @wilshere10.Lass bi bio odlično pojačanje za 'Topnike', jer je mnogo isplativiji od Cabayea koji bi mogao biti plaćen najmanje 20M, dok bi Lass iako stariji nekoliko godina, mogao doći jako jeftino, a Arsenal bi dobio iskusnog igrača koji bi mogao unijeti puno svježine u igru.

        Comment


        • Удружење навијача Арсенала, Арсенал Супортерс Трaст, издало је саопштење у коме се износи став да би управни одбор клуба требало да сачека пре него што Арсену Венгеру понуди нов уговор.

          Навијачи су дубоко разочарани тиме што Венгер није потрошио ни један једини цент(односно пени) на довођење нових играча овог лета, а пораз у првом колу Премијер лиге од Астон Виле је додатно погоршао атмосферу у клубу.

          Извршни директор Иван Газидис је изјавио да ће Венгеру ускоро бити понуђен нов уговор, а ми сматрамо да је то неприкладно. Сматрамо да је сада потребно потпуно се усредсредити на довођење нових играча пре 2. септембра, када се завршава прелазни рок, а тек тада треба оценити Венгеров рад и евентуално му понудити нов уговор – стоји у саопштењу.
          Представници клуба су одбили да коментаришу ово саопштење.



          Ако се случајно деси да не уђете у ЛШ, биће велики притисак на Венгеру.
          Иако ја мислим да ће Венгер до краја своје каријере бити у Арсеналу.

          Comment


          • Wayne Veysey ‏@wayneveysey 10m

            Arsenal have bid £6m for Uchida, made an enquiry for £17.2m-rated Kondogbia & had a £10m bid rejected for Cabaye
            Wayne Veysey ‏@wayneveysey 8m

            Arsenal still waiting for a response from Schalke about Uchida bid but will have to offer £17.2m to get Kondogbia & a lot more for Cabaye
            Link vesti: http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...ndogbia-uchida
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ucida ce doci samo pod uslovom da Salke prvo dovede zamenu, a kao zamena se spominje Denis Dikmajer iz HSV-a.Znaci prvo da se dovede zamena, pa tek kada to ostvare Ucida je vas i to vam mogu sa sigurnoscu reci.On je trenutno tamo jedini desni bek kojem je to prirodna pozicija.

              Comment


              • I sta ce Arsenalu Uchida? Bolje ako vec hoce da bacaju pare Shalke-u, da odvale 30 miliona za Draxlera

                Comment


                • Premier League ‏@premierleague 3m

                  Howard Webb has been appointed referee for Fulham v Arsenal on Saturday 24th August. #FULARS
                  Divota.
                  @PRINCE, Julianu je klauzula 45m.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Imam neki osecaj da ce Webb suditi u nasu korist zbog onakvog prvog kola.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sad moja sujeta progovara iz mene i pita vas - koga mi to mozemo dovesti da je bolje rijesenje od Gustava?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Sad moja sujeta progovara iz mene i pita vas - koga mi to mozemo dovesti da je bolje rijesenje od Gustava?
                        Kondogbia je strava resenje ako ste stvarno zainteresovani.
                        sigpic

                        Comment




                        • Kad pomislis da ce da izbije gradjanski rat medju navijacima Arsenala, Spursi su tu da nas vrate u zivot
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Meni se svidja ovo Totenhemovo, smesno je.

                            Kabaje ne igra veceras za Newcastle, daj Boze da to znaci njegov transfer u Arsenal.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Izgleda smo odma ponudli drugu ponudu za Kabaja,14M...Nesto sam se zuri
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Lillard View Post
                                Izgleda smo odma ponudli drugu ponudu za Kabaja,14M...Nesto sam se zuri
                                Hoce da ga imaju na avionu za Istanbul sutra, te da odradi trening i u Londonu i u Turskoj. On je vec u Londonu na medicinskom ako ga zele da bude u Turskoj.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X