Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja zadnje sto sam citao je da je Ars. povisio ponudu za Jagielku sa 10m na 12m funti (posto je prva odbijena)

    Comment


    • Sad od jednom svi hoce u arsenal....a u kurac.......xD Mata samo sto nije potpiso, Samba ga pusi samo da predje u nase redove, kejhil ceka potpis, bendtner+8m za jagielku, real nudi benzemu...............xD

      Comment


      • Sve tacno osim Benzeme, on ne ide nigde.

        Reako je sinoc Mourinho da je Benzema u fantasticnoj formi i da je buducnost kluba. ;)

        Mata je kako kazu veoma blizu Arsenala, za Sambu nisam video.

        Izgleda da Fabregas ode, pa bi Arsenal mogao uzeti Thiaga Alacantara-u.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Gledao sam alcantaru na ovom audi kupu i mogu vam reci da decko zna znanje.....ako dodje, kroz dve godine, eto nama novog sexa, pardon, seska.......xD

          Comment


          • I mene je takođe impresionirao i zbog toga mi nije jasno zasto Barsa hoce Fabregas-a?

            Da sam na mestu Wenger-a, trazio bih Alcantaru i 25 miliona za Cesc-a.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              I mene je takođe impresionirao i zbog toga mi nije jasno zasto Barsa hoce Fabregas-a?

              Da sam na mestu Wenger-a, trazio bih Alcantaru i 25 miliona za Cesc-a.

              Sustina je da Barca ne zeli Cesca, da ga zeli davno bi iskesirala ono sto se trazi a ne bi kupovala druge igrace, ne treba im igrac od 40 miliona koji ce sjediti na klupi,zar ne ? Arsenal joj ga nece pokloniti,to je sigurno.

              Comment


              • Slazem se, ali kupili su i Sanchez-a koji im realno nije bio potreban.

                Videcemo sta ce biti, a sto se Arsenala tice, najvaznije je da dođe Samba.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma Thiaga nema sanse da dobije Arsenal.A Barsa moze da saceka sa Fabregasom,za godinu,dve,nema sanse da ce Arsenal moci da trazi vise od 35miliona...taman da Xavi ode u penziju.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • http://www.sportklub.info/vest.php?i...a-bi-u-arsenal
                    tesko da ce sada Samba da ostane u Blekburnu....

                    Comment


                    • Zna čovek šta valja njegova kupovina bi nam bila potez sezone nego Walcott povredio članak u Nemačkoj tako da je vraćen u London .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Wenger nije uvrstio Fabregasa na spisak za Emirates Cup 2011 ovog vikenda.
                        Danas(petak 29. juli) sastanak izmedju Seskovog agenta,njega i Wengera i ostalih funkcionera iz Arsenala.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Ja sam za to da sesk ide....iz razloga jer ce vise pomoci arsenalu ako ode nego ako ostane....svi smo videli kako je igrao preko kurca prosle sezone...ne treba nam jos jedna takva.....sa zervinjom i nadam se matom imamo dva nova igraca zeljna dokazivanja i slave....igrace za 6-oricu, plus jack i ramsey koji konacno mogu da postanu osovina tima......xD

                          Comment


                          • Originally posted by Dimitrije View Post
                            Ja sam za to da sesk ide....iz razloga jer ce vise pomoci arsenalu ako ode nego ako ostane....svi smo videli kako je igrao preko kurca prosle sezone...ne treba nam jos jedna takva.....sa zervinjom i nadam se matom imamo dva nova igraca zeljna dokazivanja i slave....igrace za 6-oricu, plus jack i ramsey koji konacno mogu da postanu osovina tima......xD
                            Vidjelo se najbolje kada je Arsenal igrao proiv Barcelone, kako Fabregas ne ulazi u duele sa igracima Barcelone i sav je neki bio pogubljen, bolje je neka ide. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Diaby povredio clanak izgleda ce morati na operaciju tako da nece igrati 10 nedelje -.-
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • ovo je smesno koliko je arsenal smesan u odbrani.. wenger obolje odma da ode, 10 godina ne moze da sredi odbranu

                                Comment

                                Working...
                                X