Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam sto ste svi skenjani, pa nismo lose igrali . Cak ja neku bolju igru bez Artete nisam ni ocekivao ali u principu solidno. Jbg sad, nismo imali srece, plus ludi Kos koji po stoti put uklizava u kaznenom prostoru. Kapiram da puca od samopouzdanja, ali mora pametnije da igra. Odusevio me Ziru svojim smekerskim golom u stilu Anrija i po meni neophodniji nam je zadnji vezni i neko u odbrani da se dovede nego li napadac, ali valjda ce se Venger otvori za sve tri pozicije.

    Comment


    • Mah Kos nema sta on da usere, on je top 3stopera lige sigurno i ovakve gluposti danas cine ti samo da skontas kako se oni nerviraju kad sam ja tv bukvalno nogom opalio
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Koljeno Kosa ne dodiruje stajnu nogu igraca, te ga doticanje po kramponima ne moze karakterisati kao start, vec druga noga koja ide na loptu i cisto nosi loptu prije kontakta, start za fudbalske udzbenike okarakterisan kao faul i kazneni udarac. Smjesna odluka prije svega jer se vidi i putanja lopte da nije ista, ali Arsenal je baksuzna ekipa.
        I ja sam mislio da nije penal, ali nakon sto sam iznova i iznova gledao i video i gifove, moze se dosuditi lako i nije cist start na loptu. Nema veze, stajna, ne stajna, covek je bio u trku, i Kos je svojom desnom pokupio/stao mu na petu i onemogucio pravlilno kretanje, dovoljno da covek izgubi balans i sam padne, a loptu, ako par puta pogledas videces da i nije Kos odneo loptu, zapravo i nije imao jaci kontakt, vec da je Agbolahor gurnuo. Govoriti o cistom startu, ni govora.

        I Falcao nije na trzistu, Monaco je demantovao te vesti da su prisiljeni na prodaju, gomila gluposti...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nije bitno da li je bio penal ili nije, poenta je da ne treba da uklizava u kaznenom jer su onda sanse za penal 50-50

          Comment


          • Mah ti ovdje dodjes da mi ubijes jos vise zivot. Daj ba manite me se. Ako mi Arsenal ovako nastavi zagorcavati zivot licno cu ja otici u London i pobrinuti se da ja budem chief negotiator a ne onaj tenkre Dick Law koji je stariji od dinosaurusa...

            Meni sjebu zivot, sto je najgore budu okidac da popucam po svim savovima i poludim danas ko sto nisam odljepio ne pamtim..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Izgleda da je Dik uzeo odmor posto Venger nije ocigledno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Mah ti ovdje dodjes da mi ubijes jos vise zivot. Daj ba manite me se. Ako mi Arsenal ovako nastavi zagorcavati zivot licno cu ja otici u London i pobrinuti se da ja budem chief negotiator a ne onaj tenkre Dick Law koji je stariji od dinosaurusa...

                Meni sjebu zivot, sto je najgore budu okidac da popucam po svim savovima i poludim danas ko sto nisam odljepio ne pamtim..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Znaci ja kad podjebajem meni postove obrisu, a kad mene podjebaju ja sam nemocan, mene svi onda podjebaju a ja ne mogu da brisem postove..


                  Ocete da vam kazem nesto, ako niste spremni da primite zajbanciju na svoj racun nemojte zajebavati druge, licemjerni ste, a takve osobe u mojoj zivotnoj sredini ja smatram pickurinama van serijskim, ali to je samo moje skromno misljenje..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nije podjebavanje uopste vec blago peckanje, ne znam sto skaces odma jbg
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma puko sam ba skroz. Izasao znaci u grad u setnju sam. Otisao pojeo nesto za rucak vani pa hodao gradom i lizao sladoled. Sam samcat i konto jesam li ja lud ili sta je sa mnom da li treba da se lijecim. Bukvalno sam 3 sata pravio krugove po gradu sam, eto sta meni uradi ovaj moj Arsenal koji volim vise od bilo kakve igracke
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Uhvatio se za mandu, pa sad misli da moze svakog da podjebava. E pa dosta je toga bilo. Pravda za akija xD!

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Koljeno Kosa ne dodiruje stajnu nogu igraca, te ga doticanje po kramponima ne moze karakterisati kao start, vec druga noga koja ide na loptu i cisto nosi loptu prije kontakta, start za fudbalske udzbenike okarakterisan kao faul i kazneni udarac. Smjesna odluka prije svega jer se vidi i putanja lopte da nije ista, ali Arsenal je baksuzna ekipa.

                          Wenger sada mora da kupuje i ako bude kupovao mora da pokaze odlucnost. Nema punic buys. Evo Falcao je ponovo na trzistu krenut po njega dat kintu dovest veznjaka par i onda se jebavat sa srecom da ti kreteni u prvom kolu ne sjebu 5 igraca. Iskreno ja da sam na Wengerovom mjestu osuo bi direktnu paljbu prvo po Aston Villi pa onda po ovoj idiotskoj skupini sudija od danas jer ono je bilo danas pogano i bezobrazno
                          Kakav crni start iz udzbenika, sta vam je? Vidite li vi uopste gdje je Kos izbio loptu? 2m ispred peterca! Da je izbio loptu u korner ili aut 100% ne bi bio penal. Potpuno neoprezan start od strane Kosa. Kontakt se vidi i po meni cist penal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta znaci ti treba loptu sto jace da izbijes da ne bude penal.

                            FUDBALSKO PRAVILO JE AKO ONAJ KOJI STARTA NA LOPTU DODIRNE LOPTU NOGOM KOJOM JE STARTAO PRIJE IGRACA KOJI DRZI LOPTU, FAUL NE POSTOJI.

                            Ako vec meni ne vjerujete vrmjerujte strucnjacima Sky-a i BT sportsa, bivsim fudbalerima kojibsu analizirali tekmu..

                            Onk je cist start, vmcak se i vidi i promjena u kretanju lopte. Sve ono sto sudije gledaju bilo je zadovoljeno da se PENAL NE SVIRA.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Da ali da je Kos samo pokupio loptu a ne Agbonlahora, isti bi stigao do lopte s obzirom da je Kos malo zakacio... Stigao bi je Agbon i lako bi mogao da bira sta ce da radi, dal da sutira ili da vrati Bentekeu koji je cekao na drugoj stativi.
                              To je kljucno.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sta znaci ti treba loptu sto jace da izbijes da ne bude penal.

                                FUDBALSKO PRAVILO JE AKO ONAJ KOJI STARTA NA LOPTU DODIRNE LOPTU NOGOM KOJOM JE STARTAO PRIJE IGRACA KOJI DRZI LOPTU, FAUL NE POSTOJI.

                                Ako vec meni ne vjerujete vrmjerujte strucnjacima Sky-a i BT sportsa, bivsim fudbalerima kojibsu analizirali tekmu..

                                Onk je cist start, vmcak se i vidi i promjena u kretanju lopte. Sve ono sto sudije gledaju bilo je zadovoljeno da se PENAL NE SVIRA.
                                Ono je bio cist penal i ocajna odluka Kosa da mu uklizava jer nije imao dobar ugao za uklizavanje. Ne trebaju mi nikakvi strucnjaci da mi sole pamet kad se vidi da je penal.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X