Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da iznesem svoje misljenje sa kupa...

    Dakle, Remzi i Jack su bili veoma dobri, borbeni, drago mi je da ih povrede nisu jako poremetile i skrenule sa puta.
    Arteta standardno dobar.
    Kazorla nista posebno, uglavnom znamo da je odlican plejmejker i da ce mnogo toga da zavisi od njega, pa se nadam da ce uci u formu.
    Gibs dosta dobar.
    Dzenkinson katastrofa, nije kadar za prvoligaski tim, jos jednom potvrdjeno.
    Koselni odlican, kako se bori neverovatno.
    Paro standardno dobar, mozda i najkonstantniji od svih.
    Fabijanski katastrofa, kao i Dzenkinson neka ide u drugu ligu.
    Ziru je prepaljen, dosta dobru ce sezonu imati, trudi se mnogo sto se vidi na terenu. U dobroj je formi, samo se nadam da nece pasti kada krene sezona (veoma realno da hoce).
    Volkot dosta dobro igra, ali ne mogu da razumem da se toliko halavi. To me je kod njega nerviralo i prosle sezone, uglavnom dobar je i predstavlja verovatno naseg najopasnijeg igraca po protivnikov gol.
    Ox je dosta napredovao i sazreo i najvise mi je njegova igra zapala za oko na kupu. Borben je, brz, otvara se, pokusava sve i svasta, ocekujem da ce imati vise minuta ove sezone i da ce biti kec iz rukava AW.
    Podolski mi je izgubljen u vremenu. Ajde sto on promasi penal, ali svaki njegov potez je bukvalno bio pogresan. Voleo bih da se on sredi u glavi malo, posto moze mnogo toga da donese kada igra na nivou na kakvom se od njega ocekuje.
    Sanja dosta dobar, koliko sam gledao sve pripremne utakmice, mnogo je bolji nego prosle sezone bilo da igrao kao stoper ili kao bek. Dobri centarsutevi, prodori...
    Zelalema nisam gledao prvu utakmicu kada je bio odlican po komentarima. Sada kada je usao izgubio se na terenu, nije se video. Potrebno je malo da ocvrsne, za prvi tim nije sigurno.
    Rosicki je odlican. Drago mi je sto je on napokon krenuo da igra kako zna. Pred kraj prosle sezone i sada na pripremama je pokazao da jos uvek vredi i ako nema organizatora na terenu, moze dobro da ga zame
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • Za ove sto pate da se pare trose i da se dovode igraci

      ? ‏@onearsenewenger 58m
      Wenger has totally succeeded in his tasks since Emirates move. Firstly to keep the team in the CL - winner. Secondly to pay the mortgage..
      ? ‏@onearsenewenger 57m
      every summer by selling best player - winner. Thirdly to sell best player and not replace but still stay top 4 - winner. Fourth when the ..
      ? ‏@onearsenewenger 57m
      debt reduced and new commercials arrive big big.... Have bid 40M for suarez - winner. What more can he do?
      Sto se tice ostalih vijesti

      Darren Mackenzie ‏@Dazzadub 1h
      #arsenal next bid for Suarez will be around 45m with league bonuses. Arsenal would rather secure a deal before champs league games
      Richard Buxton ‏@Richard_Buxton_ 25m
      Entire #LFC team acknowledges the Kop at end of open training. Only one abstainer again #Suarez
      craig austin ‏@ozzylfc24 26m
      @LfcDan is it true he didnt acknowledge the fans at end of training with the rest of the team??

      Dan Wilcox
      ‏@LfcDan
      @ozzylfc24 He was training on his own, on the right. Looked subdued but wasn't with the group when they acknowledged the crowd.
      Ok vec mi je dopizdilo ovo sve oko Suareza, a onda mi je sinoc jazavac gospodin "three envelopes" Rodgers digao pritisak da sam htio porazbijat sve po sobi...

      Ko je on da kaze da je Arsenal "classless" po pitanju pregovora oko ovog transfera???

      Prva stvar, on i LFC, konstantno melju i peru ljude o Suarezu i voljni su da blate Arsenal i stalno napominju da ponude nisu ni blizu njihove valuacije igraca, pa jebem vam mater sto ste stavili klauzu na 40m, ma kakva god ona bila?

      Druga stvar, Wenger kada ga god pitaju za Suareza on odbije da kaze nesto, cak usput ne zeli da ulazi u neke igrice i prepucavanja s Rodgersom preko medija. Stalno napominje da transferi trebaju da se rade u tajnosti i da je transfer dogovor izmedju tri stranke, dva kluba i igraca. Od svega sto se pisalo u medijima i sto je Mr "three envelopes" napricao se na presicama, Wenger je potvrdio samo ponudu od 35m i to prekuce. Onu ponudu sa jednom funtom nije komentarisao, niti je rekao ista vise po pitanju trasfera Luisa Suareza u Arsenal..

      A onda jos jedna stvar. Evo razgovor jedan na twitteru:

      DC ‏@DLDN22 2h
      £40,000,001 for Suarez is "Classless".

      £30,000,000 for Rooney is.... Obviously fine because it's not Arsenal making the bid.

      Jack Widnell ‏@jackwfootball 2h
      @DLDN22 @OliPriceBates You're both idiots if you think it's just because you made the bid that he labelled you classless.

      Oliver Price-Bates
      ‏@OliPriceBates
      @jackwfootball @DLDN22 What else have we done? We aren't the ones talking about it in public or owners tweeting provocative stuff

      Jack Widnell ‏@jackwfootball 1h
      @OliPriceBates @DLDN22 The fact that you sneakily went against rules to hear of a supposed clause and tried to trigger it so audaciously.

      Oliver Price-Bates ‏@OliPriceBates 1h
      @jackwfootball @DLDN22 We would have spoken to Suarez and agent (happens all the time) and they were told the clause exists

      Oliver Price-Bates ‏@OliPriceBates 1h
      @jackwfootball @DLDN22 If nobody could ever find out about clauses why would they ever be put into contracts? Silly

      Jack Widnell ‏@jackwfootball 1h
      @OliPriceBates @DLDN22 I know it happens, but you're not allowed to talk to representatives unless given permissio and confidential (…)

      Dan ‏@WhereDan 1h
      @jackwfootball @OliPriceBates @DLDN22 pretty sure the clause was public knowledge.

      Jack Widnell ‏@jackwfootball 1h
      @WhereDan @OliPriceBates @DLDN22 But there is no clause. Well, not one that requires Liverpool to accept anything.

      DC ‏@DLDN22 59m
      @jackwfootball @OliPriceBates so how did you know what Costa's clause was? And who mentioned the bid publicly? You lot.

      Jack Widnell ‏@jackwfootball 56m
      @DLDN22 @OliPriceBates Who's to say we haven't had discussions with Atletico and been referred to a clause? What's wrong with going public?
      Ovo je razgovor izmedju navijaca Liverpoola i Deana, koji je mali dionicar u Arsenalu, te Oli Price Beatsa koji je veoma informisani blogger i privatni novinar..

      Ovdje je spor oko te jebene klauze, koja uopste nista ne znaci, jer je LFC dobro zajebo Sulju po tom pitanju..

      Sto se tice saznanja oko te klauze, ona ne mora biti public story, ali kopije svih ugovora moraju biti dostavljene FA-u. Otuda se mogu saznati klauze bez problema jer ti ugovori nisu tajni zbog poreza i tako to, tako da postoji mnogo kanala preko kojih se detalji ugovora mogu saznati..

      Sto se tice, Arsenala, oni su saznali od Guardiole, agenta Suljaginog. Agenti se smiju nalaziti sa svima ako to zele jer oni su ljudi koji traze najbolje dealove za njihove igrace, ali uglavnom traze sebi sto vece procente.. Uglavnom, nema nista ilegalno u tome sto agent se susreo sa Arsenalom. To je isto kao da vi sada trazite bolji posao, te idete na neke razgovore za posao, a u isto vrijeme ste vezani ugovorm za firmu u kojoj trenutno obavljate posao..

      Ovdje classless je samo Rodgers koji javno prica o pregovorima...

      A gore sam vam naveo da je Suki danas sam trenirao i to je potvrdjeno jer je bio open trening, te da nije ostao na kraju da ispostuje navijace..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • CLASSLESS ARSENAL & WENGER!!!!

        http://ladyarse.co.uk/arsenal/2013/0...senal-outrage/
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Stigao nam na probu neki Sebastian Perez(19) iz Kolumbije. Valjda je u pitanju defanzivac.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Stigao nam na probu neki Sebastian Perez(19) iz Kolumbije. Valjda je u pitanju defanzivac.
            Pisao sam o njemu.

            Originally posted by nadrkano pilence View Post
            Dolazi Kolumbijac Sebastijan Perez na probu u avgustu. Pročitah da je zadnji vezni, a više je nego sposoban da igra štopera. Dosta je polivalentan, te može da pokrije i poziciju ofanzivnog veznog.

            Jbt. ovaj samo što ne brani. Verovatno zbog visine.

            Comment


            • Nisam video da si pisao o njemu. Yennaris i Ignasi Miquel ce nam izgleda na pozajmicu u Leicester City.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • ESPN upravo prenio da je LFC odobrio Suarezu da pregovara sa Arsenalom...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  ESPN upravo prenio da je LFC odobrio Suarezu da pregovara sa Arsenalom...
                  Moley ‏@MoleyBTK 2h
                  According to Paul Mariner ( ex AFC ) #LFC have given #Suarez permission to speak to #AFC
                  Ne zna ovaj nista, nagadja...

                  Arsenal are on the verge of making their second signing of the summer after offering a contract to Romanian international Ciprian Marica, according to the forward's agent.


                  "It is close to Arsenal, we'll see this week," Giovani Becali, Marica's agent, is quoted as saying by Romanian newspaper Libertatea.

                  "Marica is a good striker, a Romanian international and has experienced great football in the West. It is normal for him to be targeted by big clubs."
                  Ma kakav Suarez, evo ga pojacanje...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ahhahaha Marica, taj agent je isto ovo izjavio ima par godina ispalo je ocito laz.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Мени некако скроз природно да Марика на крају дође, стари сценарио нова сезона.

                      Comment


                      • Bernard twitovao sliku iz Hilton hotela u Londonu

                        #Spuds ili #AFC
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma to obilazi klubove da vidi kakva je infrastruktura, uslovi i tako to, tako barem on kaze.

                          Zato je bio u Ukrajini...Pa ako mu se lepota Londona ne svidi, onda i definitivno amin...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ma problem je da su Spursi ti koji ce da ga uzmu. Arsenal ga izgleda ne zeli. Pojma nemam..


                            Svi igraci Arsenala su uvjereni da Suki dolazi, zato i ove silne izjave sa dodatkom na kraju da je disrespectful pricati o njemu, jer je igrac LFCa..

                            Veze nemam, prolupo sam od ovih sranja vise. Valja ziv ostat do 2. septembra...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Suljo i video sam da Svabe vele da Wenger gleda Ginter-a. Daj Boze da je istina.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma ja vam mogu reci koliko god The Sun lupao, ja imam neki osjecaj da oni bas imaju informacije koji drugi nemaju. Ipak si oni najpoznatiji tabloid na svijetu...

                                Oni su prenijeli za Gintera, mislim veze nemam vise kome vjerovat a kome ne. Mail i Mirror su se nalupali gluposti kao i Sun. Niko ne moze da ubode za Arsenal nije mi jasno..

                                Kako uspijevaju ovako tajno drzat sve pregovore, jer nije moguce da je samo Suarez meta. Pa grob te jebo 30 igraca su odjebali, moraju bar 4-5 dovest pa barem za rezerve...

                                Nevjerovatno kako je cudan ovaj tim po pitanju tajnosti i svakakvih pizdarija...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X