Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Nas novi trener koji ce raditi sa igracima na polju snage i fizicke spreme, Jerry Flannery.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Какав човек!
      Само да Арсенал не постане нови Стоук..екеке

      Comment


      • THE SUN : Arsenal odustao od Suareza.

        Comment


        • Auu koliki je onaj lik. U faci me podseca na Jensa Lehmanna. I treba neko takav da radi sa igracima da ojacaju. Dati sansu Frimpongu!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Kakav je ovaj Gamez?Desni je bek kolko sam upratio a to je ono sto treba ekipi.
            Desni bek,vec je deceniju u Malagni,ujedno je i kapiten. Bilo bi idealno kada bi njega dobili a rijesili se Bandere. Problem je naravno njegova plata(Banderina), on trazi 60.000 funti , a Malaga je spremna dati 40.000. Bas zbog njegove plate je propao i transfer u Frankfurt.

            Comment


            • Neka mu Arsenal placa tih 20.000, samo da ide.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Neka mu Arsenal placa tih 20.000, samo da ide.
                Pa to nam je izgleda jedina opcija. On trazi 60.000 a valjda Lewndowski ima 50k. Ipak je ovo samoproglaseni najbolji fudbaler svijeta.

                Comment


                • Potpisao bi verovatno na 4-5 godina, ako se obracunava 10 meseci, to dodje 800k godisnje, ako je 12, onda 960k...

                  Neka mu te pare isplate odmah i to je to...da odleprsa iz Arsenala. Doslo do toga da moras igracu dati gotovo 4 miliona da ode iz kluba.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Mi ocigledno vise ni ne mozemo dovesti igraca a da nije iz Malage.
                    sigpic

                    Comment


                    • Crystal Palace want to sign Arsenal's Morocco striker Marouane Chamakh, 29, on a six-month loan deal - THE SUN.
                      Не знам је л' сте видели, сад налетих.
                      Њему истиче ваљда уговор са Арсеналом на крају следеће сезоне, боље да га продате.
                      Last edited by Avramovic; 31-07-13, 23:28.

                      Comment


                      • Chamakh i Bendtner se ne mogu prodat zbog plate od 50k jer taj sljam niko nece da placa tolke pare.

                        Za Chamakha se ne brinem odjebat ce on kako god na kraju sezone, ali Bendtner ima klauzu u ugovoru da moze da automatski produzi ugovor na jos dvije godine, on ili klub. Istu klauzu kao sto je Djuru imao, samo njega smo se uspijeli kutarisat..

                        Krenula ponovo prica za Fabregasa...

                        E ovo mene jebe, povezujemo se sa svakim jebenim igracem planete i na kraju karina, niko da dodje. Ne znam ja vise koji kurac Arsenal agentima sluzi za nabijanje cijene igracu. To ako je Wenger zainteresovan za igraca, to automatski znaci da taj igrac valja i da vrijedi silne pare. Jea kurca graha, najebem im se svima familije od reda, sto samo seru po medijima, i jos ovi ko fol pouzdani izvori neke stvari kazu, ja im povjerujem i na kraju ispadnem budala, nek ide sve u kurac krasni i prelazni rok i igraci i transferi i novine i shareholderi, Giroud ce uzet zlatnu kopacku, Remzika ce pretrcat 20 maratona, a Wenger ce svima da jebe mater u ligi i onda ce Vermalen u maju da digne trofej Engleske Premier Lige!!
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Chamakh i Bendtner se ne mogu prodat zbog plate od 50k jer taj sljam niko nece da placa tolke pare.

                          Za Chamakha se ne brinem odjebat ce on kako god na kraju sezone, ali Bendtner ima klauzu u ugovoru da moze da automatski produzi ugovor na jos dvije godine, on ili klub. Istu klauzu kao sto je Djuru imao, samo njega smo se uspijeli kutarisat..
                          Је л' има као Суарез или ИМА ?

                          Comment


                          • u kom smijeru ide ta priča za Cesc-a, jel' to da je kupio kuću u Londonu

                            danas Xavi rekao da Fabregas ostaje, i da je jedva čekao da počne pripreme sa Barsom...slično je i Song juče izjavio

                            Comment


                            • Originally posted by DelijaHool View Post
                              Је л' има као Суарез или ИМА ?

                              Jebem im svima familiju sto su rekli i ja kreten povjerovo, pa sam ispo budala samo takva.. sad moram trpit zajebanciju, al dobro jebiga, sam pao sam se ubioe
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jebem im svima familiju sto su rekli i ja kreten povjerovo, pa sam ispo budala samo takva.. sad moram trpit zajebanciju, al dobro jebiga, sam pao sam se ubioe
                                Хехе.. а добро, бар ти је лепо било док је трајало.


                                @DelBoy

                                http://www.sportklub.info/forum/show...82#post1063182

                                Comment

                                Working...
                                X