Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Ne znam gde sam rekao da je los, kada kazem da nece da donese prevagu mislim da je prosek poput Holtbija, Dempsija i Sigurdsona.

    Tu se malo varas, Totenhem je samo jedan mec PL igrao bez Bejla i tu je izgubio 2 boda, zapravo oni su poceli da gube bodove nakon utakmice sa Arsenalom bas zbog prenatrpanog rasporeda i ritma cetrvrak-nedelja.
    Pa dva boda, na kraju 73-72 bilo, da su uzeli tu dva boda, bilo bi 73-74 Maricu.

    Aki, pogledaj imena u tom timu i pogledaj imena u ovom, pa onda opet reci da ne treba fantasticno pojacanje.

    Najbolji levi bek lige, najbolji napadac lige, Pires, Vieira, Gilberto, Campbell..Ne mogu zapravo da verujem da ovaj tim poredis sa tim.

    Treba napadac pod hitno, stoper i krilo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Zasto svi misle da odma nesto poredim ako dajem neku izjavu, pobudalit cu zbog toga

      Samo sam poredio misljenja prije pocetka sezone, ne ekipe.. Ta ekipa je bila zvjerska, ali im je trebalo vremena da sazriju, sazrili su te godine i kliknulo je. Ovoj ekipi 2 igraca trebaju, napadac i defanzivac, eventualno zadnji vezni...

      Strasna hemija je medju ovim igracima, nevjerovatno se razumiju i nema razmirica u ekipi, igraju svi za jednog jedan za sve. Bore se i ponasaju se kao jedna sretna porodica, to je sto Wenger godinama pokusava, ali evo prva godina da mu niko od vaznijih nije otisao, ako uspije i sljedece godine da odrzi ekipu na okupu onda ne vidim problem ni u tome da LP napadne...

      Svaka Wengerova ekipa je zasnovana na tome da ima zajednicki kvalitet, baziran na kvalitetu pojedinaca, te visokom work rate-u svakog igraca..

      To se vidjelo u zadnjih 15 tekmi, i ako tako nastave bit ce oni odlicni

      I zaboravio si Bergkampa dodat tim imenima gore, ccc
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Da, ali nije ista situacija. Sada imas realno jace timove od Arsenala i imas Tottenham, koji u slucaju da Bejlara ostane sigurno nije slabiji. Za tu ekipu koja je bila bez poraza nisi mogao navesti 4 jaca tima(eto neka bude 3, posto su kokoske tu negde sa Arsenalom).

        Da li je jaci je pitanje. Ocekujem da Giroud odigra bolje nego u prvoj sezoni. Sto opet ne menja da treba pojacati tim. Imas tri stopera u ekipi, znaci da je stoper must buy. Ne mozete ovde da govorite kako Sagna moze igrati stopera, pa necemo se sada sprdati, kakav on i stoper. Da ih rasturi svaka ozbiljna ekipa. Treba krilo da se dovede, jer imas samo Ox-a i Thea. Ove tinejdzere ne racunam, nema sada vremena za njih, a nije ni pravi trenutak za to.

        I znao sam da sam nekoga zaboravio.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ja sam npr drugacijeg misljenja, Gnabry treba da dobije priliku i eto krila jos jednog.

          OX ce uglavnom da igra u sredini, ne na krilu. Podolski ce da igra lijevo.. Ako ode Gervinho doci ce jos jedno krilo...

          Defanzivac je i po meni must buy, ali moramo cekati..

          Sta god pricali navijaci LFC-a, ja mislim da ce Suarez preci, jer Real ga nece, a niko drugi ga ne zeli, a igra LP. Ako on dodje u Arsenal, onda AFC postaje jaci, mnogo jaci, mnogo vise golova se dobiva i dodaj tu kvalitete Cazorle, Wilsherea, Rosickya i Artete, te dodaj tu da Remzika moze igrat 5 utakmica zaredom i trcat maraton usput i imas finu ekipicu, ali po meni jos fali nesto, ali je solidna ekipica
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa dobro ako Suljo dodje, ne kazem da treba 10 vrhunskih igraca, vec jedan i za stopera nekog solidnog lika(a da nije Williams, posto bi dali lepe pare, a nece biti starter). Gnabry je zelen za prvi tim, nema on utakmice u seniorima, rano je za njega, pa ni Ox nije dobijao previse prilike.

            Ma Poldi nije klasicno krilo, to njegovo guranje na stranu po meni nije dobra ideja, ali eto... Wenger tako voli, na kraju krajeva bolje i to, nego da ga gura u napad.

            Remzika je fino odigrao ove pripremne utakmice, ako nastavi u tom ritmu, mogao bi i u prvoj postavi da igra. Racunam Santia kao ofanzivnog veznog, a da ce Jack igrati sa Artetom, ostaje mesto levog i desnog krila. Ox mora ove sezone igrati, u suprotnom nema nista od njega. Theo ili je spic ili je krilo, neka se to razjasni.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dokle vise sa Tottenhamom i prosle godine su bili prosjek a bice i ove a pogotovo ako im ode Bale koji ih je bukvalno sam nosio.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Mah igrat ce se cudno nekako ove sezone. Ja ocekujem Artetu i Remziku kao dva zadnja vezna, Jacka i Santia u prvoj. Sve zavisi od forme, ali ocekujem da ludi Remzika najvise minuta odigra od svih igraca sljedece sezone.. Jack ce morati opet da ide polako, ne smije da ga preigra, ali onakav igrac jedmostavno mora da igra..

                Jos ako Faberze dodje bog te kakva glavobolja za Wengera, da prica sa Fabregasom jos nije gotova
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sto se Girouda tice,odigrao je pripreme odlicno,siguran sam da ce ove sezone odigrati odlicno.

                  Olivier Giroud's Goals & Assists Stats - Club By Club.

                  FC Isres :
                  -1st Season : 14 Goals, 0 Assists

                  Tours FC :
                  -1st Season : 14 Goals, 2 Assists
                  -2nd Season : 24 Goals, 4 Assists

                  Montpellier HSC :
                  -1st Season : 14 Goals, 3 Assists
                  -2nd Season : 25 Goals, 9 Assists

                  Arsenal FC :
                  -1st Season : 17 Goals, 11 Assists
                  Gnabry moze dobiti priliku jedino u Carling kupu,kao i Zelalem.

                  Mislim da se mozemo ukljuciti u trku za titulu iz vise razloga. Prvo, ovaj tim je nepromjenjen od prosle godine,konacno nijednu zvijezdu nismo prodali. Giroud,Cazorla i Podolski su odradili prvu sezonu,ove godine ce sigurno biti bolji. Rosicky bi konacno mogao zaigrati na svom nivou a Ramsey se pretvorio u pravu masinu. S druge strane,svi nasi konkurenti su promijenili trenere.United ima dobar tim,ali oni bez Fergusona nisu isti.

                  Sto se Suareza tice,svasta sam procitao,vise mi je dosadilo to. Wenger mudruje, ne zeli platiti 50 miliona, a da plati stvar bi bila gotova.
                  Felainijeva klauzula istice sutra,nije mi jasno zasto njega ne dovodi,takav igrac je i vise nego vrijedan tih 22 miliona.
                  Na kraju, Bendtnera je skoro nemoguce prodati.

                  Comment


                  • "@HighburyStand: Yet again don't listen to the Mirror running that Suarez story it's bs. The deal is still very likely. #afc"
                    Haj bas da vidimo...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Loooseee kad ja sam moram da pisem

                      Uglavnom danas potvrdjeno da je Fabregas finalizirao kupovinu stana u Londonu, pa opet krece prica o njegovom transferu...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Izgleda smo poslali ponudu Malagi za Jesusa Gameza(2,5 miliona + Bendtner). Sasvim je realno da se transfer realizuje, a i red je vec da se neko dovede.

                        Mozda je pametnije bilo Bendtnera ukljuciti u Suarezov bid, ali ajde da vidimo sta ce biti...
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • A LFC bas trazi igraca kao sto je seljacina Bendtner, to jedino moze biti minus u pregovorima..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ma kolko citam novine sad deal za Sulju je propao, sad ko fol se okrecu Fabregasu..

                            Jebo igrace ajmo mi jos jedan stadion napravit
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              A LFC bas trazi igraca kao sto je seljacina Bendtner, to jedino moze biti minus u pregovorima..
                              Verovatno minus u pregovorima, ali mozda bi vredelo pokusati cisto da ih primamimo.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kakav je ovaj Gamez?Desni je bek kolko sam upratio a to je ono sto treba ekipi.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X