Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 55s

    I'm hearing positive stuff re Cesc. Lets wait and see what happens.
    Aki, imas najjace izvore.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Meeh, volio bih ja al malo me jebu neke stvari, al nema veze.. Necu da komentarisem Fabregasa vise, samo nek me demantuje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Svi se ponapijali, pa ih nema na forumu, a meni rodjendan i trijezan sam i na forumu sam.. Nesto ne stima...

        Usput uzivajte u ovom clanku, strasan je...

        http://www.gunnerstown.com/arsenal/2...it-for-arsenal
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Svi se ponapijali, pa ih nema na forumu, a meni rodjendan i trijezan sam i na forumu sam.. Nesto ne stima...

          Usput uzivajte u ovom clanku, strasan je...

          http://www.gunnerstown.com/arsenal/2...it-for-arsenal
          Srecan rodjendan, Aki. Tu smo mi svi, samo nema novosti pa nista ne komentarisemo.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Da li nas zajebavaju Wenger i kompanija ponovo,covek je izjavio da sa ovim sadasnjim timom mozemo osvojiti titulu ove sezone,on nas fakticki i to onako na finjaka jebe u mozak,celo leto izjavljuju da nam trebaju najmanje tri pojacanja,da imaju sto miliona za potrositi,i opet ista prica kao i svake sezone i neka nas sada podjebava cela fudbalska Evropa ,sprdaju se sa nama,niko nas ne smatra ozbiljnim konkurentom za bilo sta,ako iko misli da ce bez pojacanja osvojiti nesto ove sezone,mislim da je verovatnije da Gazidis pustiti kosu nego da se to desi,muka mi je vise od keep calm and believe in wenger,ako ne dovede nekog nek se teraju i on i Gazidis sa svojom leprsavom kosicom

            Comment


            • Originally posted by CALE View Post
              Da li nas zajebavaju Wenger i kompanija ponovo,covek je izjavio da sa ovim sadasnjim timom mozemo osvojiti titulu ove sezone,on nas fakticki i to onako na finjaka jebe u mozak,celo leto izjavljuju da nam trebaju najmanje tri pojacanja,da imaju sto miliona za potrositi,i opet ista prica kao i svake sezone i neka nas sada podjebava cela fudbalska Evropa ,sprdaju se sa nama,niko nas ne smatra ozbiljnim konkurentom za bilo sta,ako iko misli da ce bez pojacanja osvojiti nesto ove sezone,mislim da je verovatnije da Gazidis pustiti kosu nego da se to desi,muka mi je vise od keep calm and believe in wenger,ako ne dovede nekog nek se teraju i on i Gazidis sa svojom leprsavom kosicom
              I ja sam na ovo naisao. Ako zaista nikog ne dovedu onda stvarno ne znam sta da kazem. Znam samo da cu se razocarati jako.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • A sta treba Wenger da kaze my team is shit?

                On samo uliva samopouzdanje u ekipu koju ima. Novi igraci ce doci sigurno, sada od zavisnosti koji dealovi ce moci da se naprave doci ce takvi igraci...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • au sta uradi ova situacija sa Suarezom, ja navijam za Liverpool a brat za Arsenal, ne pricamo evo 10 dana hahahah


                  nego, ima li kakvih novosti o tome ?

                  Comment


                  • Pare za Fabregasa je veoma lahko obezbjediti. Barsa Arsenalu pliva nekih 18 miliona, a Arsenal ima klauzulu gdje ga mogu otkupiti za 25 milona, znaci potrebno je uplatit samo 7 miliona.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Svi se ponapijali, pa ih nema na forumu, a meni rodjendan i trijezan sam i na forumu sam.. Nesto ne stima...
                      Sredjan rodjendan i ziv bio Eto ja se juce napio ko majka za tebe,tek sada dolazim sebi

                      Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      au sta uradi ova situacija sa Suarezom, ja navijam za Liverpool a brat za Arsenal, ne pricamo evo 10 dana hahahah


                      nego, ima li kakvih novosti o tome ?
                      Nista samo je Venger izjavio da nisu postigli dogovor sa Suarezom i to je to,mislim to smo i znali.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel to jos duguju u ratama ili jednostavno nisu jos platili?

                        Comment


                        • Nisu platili rate, a i mislim da kasne sa uplatam, ali juce je pojasnjena klauza ta na Sky. Naime to je buy back clause namjestena na 35 m funti, odnosno onoliko koliko je sa bonusima iznosio transfer u Barcelonu. Posto ovi duguju oko 18-19 m funti potrebno je uplatiti jos 25m funti

                          Lillard: hvala brate na ljepim zeljama. Ja sam odustao od alkohola ima mjesec dana haha
                          Last edited by maliajnstajn; 27-07-13, 18:13.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sve najbolje i od mene... da ne zakasnim imam jos 1-2 minuta.

                            Ma ja bi ih tuzio!!! Pa da i oni izvise kao Malaga...

                            Comment


                            • Hvala kralju

                              Ma nece ih tuziti, zato sto je to sporazumno dogovoreno, ali meni je cudna informacija da igraci Barcelone primaju platu dva puta godisnje, a ne sedmicno kao ostali igraci u drugim klubovima
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • koliko ja vidim da cemo mi opet po starom kao prethodnih god da samo pricamo i nista ne radimo

                                Comment

                                Working...
                                X