Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    I jos Nacho, pa blago nama

    Ocekujem Sulju da dodje. Mozda zato Gazidis osto u Japanu, nije Australia daleko

    Ali ipak mislim da defanzivno pojacanje mora doci!!
    Ti stvarno ocekujes da ce Suarez preci kod vas ?

    Comment


    • Ne bih se iznenadio da Sanja bude prekomandovan na štopera. Dženko na beka.

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Ti stvarno ocekujes da ce Suarez preci kod vas ?
        Sve vise i vise sam ubjedjen....
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kad se vec povredjuju odbrambeni, mogli bi dovesti Alderwielda iz Ajaxa, ne kosta puno, a verujem da bi se uklopio.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Koliko sam mogao da vidim sto po novinama, i na tv-u Real nudi Liverpulu Iguaina i 20 miliona funti za Luisa Suareza tako da treba Wenger odma da odresi kesu, a Fabregas kaze da ako se vraca u Premier ligu da se vraca samo u Arsenal tako da znate da nema nista od Mancestera!

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Kad se vec povredjuju odbrambeni, mogli bi dovesti Alderwielda iz Ajaxa, ne kosta puno, a verujem da bi se uklopio.
              Mislim da je on bio u pregovorima sa Noricom ali ne znam da li je zavrsio tamo

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Mislim da je on bio u pregovorima sa Noricom ali ne znam da li je zavrsio tamo
                Nije presao, navodno hoce u neki jaci klub koji igra u LE ili LS.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Michael ⚽ Gooner ‏@MickTheGooner 16m
                  J.Cross: "Wenger has spoken to Fabregas. If Man U have bid accepted, I just feel Arsenal will pursue it. They have clause at fixed price."
                  ....
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Izgleda da ce levati iz Napolija dati 37 miliona za Higuaina ,mislim da ne treba puno zaliti za njim jer je ta cijena krajnje bezobrazna.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Izgleda da ce levati iz Napolija dati 37 miliona za Higuaina ,mislim da ne treba puno zaliti za njim jer je ta cijena krajnje bezobrazna.
                      Plus 3 m u bonusima. Jednako 40 miliona eura ....


                      Lijepa prica, samo sto meni sada osjecaj govori da bi ovaj ipak mogao ostati u Madridu...


                      Sutra tekma u 13:30h
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • U 12:30
                        sigpic

                        Comment


                        • Arsenal : Fabianski, Jenkinson, Sagna, Mertesacker, Gibbs, Rosicky, Arteta, Ramsey, Ryo, Giroud, Walcott

                          Subs: Martinez, Miquel, Wilshere, Olsson, Aneke, Gnabry, Eisfeld, Zelalem, Podolski, Oxlade-Chamberlain, Akpom


                          Evo sastava za Nagoyu, Sagna na stoperu, Ryo u prvoj postavi(pomalo neocekivano).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Ryo u prvoj postavi(pomalo neocekivano).
                            Potpuno očekivano. Mijači je jedini Japanac u timu. Skroz logično da odmah zaigra.

                            Comment


                            • http://www.lequipe.fr/Football/Actua...arsenal/387580

                              Prilicno pouzdani L'Equipe prenosi da ce Bernard u petak imati medicinske preglede kod nas.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sasvim solidna utakmica sa nase strane,malo bolje 1pol. Ziru i dalje drzi visok nivo..Mali Zelelem neverovatan,vezite mu oci ima da nadje nekog sad da se radi sa njim kao sto smo i sa Ceskom,i dobismo novog madjionicara
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X