Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi se zacudio da dodje Bernard,a posteno bi mu se obradovao. Stvarno se nadam da ce doci, mada polako, neozbiljni izvori za sad ovo objavljuju.
    Izgleda da je Santos raskinuo ugovor s klubom i otisao u Flamengo.
    P.S. Sama pomisao o Fabregasu u Unitedu mi se gadi, valjda Wenger zna sta radi.

    EDIT: Odavde je izgleda krenula vest o Bernardu
    Seleção Brasileira ‏@BrazilStats 11h

    Ale Oliveira (ESPN Brasil reporter): "Bernard is going to join Arsenal." #AFC
    Retweeted by Oliver Price-Bates
    Last edited by Wilshere_10; 19-07-13, 12:36.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ma to je deal -
      nemojte mi dirati Felainija ( ili Runija ), a ja cu vam, evo, poslati ponudu za Seska da aktiviramo tu klauzulu, pa ga vi onda vratite kuci
      - Mojes
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Nije skup Bernard.

        Odlicno pojacanje ako dodje.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ovo za Bernarda je procurilo na twitteru,ne vjerujem da ima ista od toga. Takav igrac nam ne treba,a i preskup je po meni.
          Last edited by Funkerman; 19-07-13, 12:46.

          Comment


          • Originally posted by Funkerman View Post
            Ovo za Bernarda je procurilo na twitteru,ne vjerujem da ima ista od toga. Takav igrac nam ne treba,a i preskup je po meni.
            Kako nam ne treba krilo?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ma Bernard da cepa po levoj strani i da sa Gibbs-om haos pravi. On, Santi i Jack organizatori napada, kakav bi to haos bio..:S

              Porto je bio najozbiljniji oko njega, mislim da Arsenal ne bi trebao imati problema ako pristane da plati 21 milion funti koliko se ovde navodi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Nisam rekao da nam ne treba krilo,pogotovo ako Gervinho ode,nego nam ne treba 20god klinac od 20 miliona funti.Mislim da nismo napravili nikakav posao ako prodamo Gervinha za 8 miliona a dovedemo ovog klinca za 20 miliona.Razumijem ja da bi ljudi voljeli da dovedemo neko skupo pojacanje,jos je lijepo cuti i da je Brazilac,ali 20 godisnjak od 20 miliona sa 63 kilograma meni ne zvuci kao dobar posao .

                Comment


                • Rekao AMG da ima cetiri ponude za njega, ne bi me cudilo da je Wenger odresio kesu. I mi se interesujemo, samo ne znam koliko je jak taj interes, a Porto deluje nekako najozbiljnije...

                  Mali je Brazilski Messi...
                  Last edited by Freshman; 19-07-13, 13:01.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nista manje talentovan od ostalih Brazilaca koji danas predstavljaju zvezde u Spaniji i Francuskoj(Neymar i Lucas). Druga stvar sto Neymar igra levo u reprezentaciji, pa Bernard ne dobija previse prostora, ali decko igra recimo vise nego Lucas Moura. Fantastican tehnicar i svakako bi bio najbolje krilo u Arsenalu cim bi dosao to garantujem. Decko je veoma brz i za razliku od Engleza sprintera ima fantasticnu tehniku. Nije on kao pero kao sto bi se moglo pomisliti po njegovoj tezini, ne pada lagano, da ne zavara kilaza nekoga.

                    U svakom slucaju, garantujem da ce svi biti odusevljeni sa Bernardom ako dodje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Samo zamislis inteligentnog Walcotta, e to je Bernard... Mali uradi sa loptom sta hoce, ima takodje sjajan pass range, podjednako je dobar i levom i desnom nogom. Jedina mana su mu fizikalije, stvarno je mali i sitan...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jel viši od Djovinka?

                        Comment


                        • S obzirom da Bernard igra po krilu, on može proći sa fizikalijama koje ga trenutno karakterišu, tek mu je 20 godina i vremenom će on dobiti na masi...ja mislim da on može igrati i na poziciji AMF-a

                          EDIT: Bernard 1,68 m, a Giovinco 1,64m
                          Last edited by ognjen; 19-07-13, 15:06.

                          Comment


                          • http://metro.co.uk/2013/07/19/arsena...stavo-3889768/

                            Jest' Metro, ali je clanak pisao Jamie Sanderson, covek koji je nekad imao jake veze u klubu, sad ne znam kakva je situacija.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              http://metro.co.uk/2013/07/19/arsena...stavo-3889768/

                              Jest' Metro, ali je clanak pisao Jamie Sanderson, covek koji je nekad imao jake veze u klubu, sad ne znam kakva je situacija.
                              Od svih novina, Metro je mislim najpouzdanija novina u Engleskoj. Jamie ima jos uvijek veze u klubu, ali veze sa Akademijom i mladjim kategorijama. Mozda je nesto nacuo o prvom timu, ali on nema provjerene insajdere za prvi tim Arsenala..

                              I vi kojikmecite oko Bernarda, nek dodje decko pa da ga stavim na fantazi prije Walcotta. Da toliko je dobar da bi svog omiljenog igraca zrtvovao...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne vredi, Gustavo rekao juce da ostaje u Bayernu da ispostuje ugovor i da ce se boriti za svoje mesto u timu. A i 8m mnogo smesna ponuda...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X