Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger potvrdio - Žervinjo u Arsenalu. Međutim, on izjavljuje i kako vjerovatno Nasri i Fabregas ostaju, te da će u klub stići još 2 velika pojačanja. Rekao je i kako ima sve što mu je potrebno za konkurenciju na mjesto lijevog beka, gdje uvrštava i Vermalena. E, sad. Da li to možda znači da bi i Kejhil i Samba mogli put Londona, a Skilaći u suprotnom smijeru? Mislim da ne. Ali, jedan će svakako doći. Pozicija DM se ne spominje, iako ja smatram da je konkurencija Songu neminovnost, ali ko mene sluša ? Tu vidim Parkera kao savršenog DM/CM igrača za našu igru i džep. Dalje, uzevši u obzir da pomenuta 2 ostaju, rekao bih da ne treba trošiti lovu na Matu, Dovninga ili bilo kakvog AM/LM igrača. Ono što je uz dovođenje CB I DM potrebno jeste još jedan klasični CF. Ali ne tipa Žervinjo ili Rvp, već baš CF, da čeka i kupi i gura se za svaku loptu. Savršen bi bio Benzema, ali ni Lukaku nije loša opcija. E, sad, kao što rekoh, ko mene sluša ? Još bih dodao da mislim da sada, nakon što je potpisao Žera, Aršavin sigurno ide u Tursku ili Rusiju. Tim prije, što će za prvi tim konkurisati i Rio Mijači. I, iako je daleko taj transfer, nešto mi se čini da je Hazard ostao u Francuskoj samo da bi dogodine mogao na Ešbarton. Za golmana me ubjediše, nadam se da Voja neće razočarati, već razvući " kohones " do zemlje da lopta ni kroz noge ne može !
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Izgleda da je Nasri potpisao neki bolesni ugovor sa Man. City-jem. (ne mogu ovo jos potvrdit)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Izgleda da je Nasri potpisao neki bolesni ugovor sa Man. City-jem. (ne mogu ovo jos potvrdit)
        Jos uvek nije
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kako su se razvili ovi mediji i trazenje senzacije,pa ovo vise nije normalno sta radi.Uzmimo Fabregasa u zadnje dvije godine koliko je puta bio na vratima Barse i nista.Ma dok ne vidim na promociji igraca,to nista ne treba uzmati i citati.P.S.Nasri u Junajted,sta ces u City-ju.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Arsenal vodi na poluvremenu 2:0 protiv Malaysian XI....

            Golove su dali Ramsey iz penala i Theo Walcott.

            EDIT: Ovde se mogu gledati sve tekme Arsenala, znaci, slika je fenomenalna.

            http://player.arsenal.com/

            E da, Vela je postigao treci gol.

            EDIT2: Rosicky dao gol za 4:0, lepa asistencija Arshavina. Odlicna partija Arsenala, mogao je Vela da postigne jos barem dva gola i Rosicky je promasio volej sa sest metara. Sve u svemu dobar mec. Steta sto nisam gledao od pocetka tekmu.
            Last edited by D-Wade; 13-07-11, 15:42.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Za pocetak priprema ovo je dobro....

              Comment


              • Ja sam utakmicu pratio od pocetka do kraja i evo mojih zapazanja. Traore daleko bolji od Gibsa na poziciji LB. Mijaci izuzetno sposoban krilni napadac, brz sa odlicnim centarsutom. Remzi genijalan. Samak pasivan. Dzenkinson solidan, mada jos stasava. Vela na momente odlican. Frimpong solidna konkurencija Songu. Ostale je manje vise suvisno komentarisati, jer znamo otprilike kako i koliko mogu. I da, Denilson usao u 45tom, izasao u 65tom minutu.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/transfe...ica-45873.html
                  duplo pojcanje...

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                    Daj boze
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Volio bi da Subotic dodje kod vas,igrao bi i treba mu ozbiljni klub,a ovi indijanci iz Borusije,ako uzmu Bentera nisu zdravi
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ma nema teorije, Subotic je sam rekao da nece ove sezone nigde, a Borussia nece Bendtner-a vec Hamburg. Ti nasi sabani ne znaju ni vest preneti kako treba. A, zar stvarno mislite da bi Borussia jednog od najtalentovanijih stopera Evrope i u zadnje dve sezone najboljeg u Bundesligi pustili za 12 miliona i paljevinu Bendtnera? Ne bih rekao.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ja ne znam ni sta bi Bendtner radio u Borusiji.Starter ce i ove sezone biti Barios, zamena Levandovski.A i Zidan ce cekati svoju priliku, mada ga je Klop prosle sezone retko ubacivao.
                          A u Hamburgu bi mogao da zaigra u startnoj posto su tamo napadaci Petric, Gerero i jedan mladi Koreanac.A Hamburg za razliku od Borusije igra sa dva napdaca i mislim da bi tamo svakako imao vecu minutazu.
                          Borusija nikog igraca nece da proda barem do zimskog prelaznog roka , a mozda i tada ne.Zavisi ako se budu plasirali u osminu finala LS.

                          Comment


                          • Ma evo Borusija po svim novinama tvrdi kako im ne treba Bendtner i kako ih ne interesuje pametni ljudi -.-
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Doveli su Perišića a i imaju Bariosa, teško da bi sad hteli Bendtnera... A i verovatno će i dalje da forsiraju mlade igrače i možda izbace još nekog novog špica...

                              Nego evo Žervinja u dresu Arsenala Još se sećam OI 2008. kako nas je zajebavao sa O. Slonovače Lično meni jedan od gotivnijih igrača ;)

                              Ali što ima friz

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Friz mu kao da ima kondom na glavi ali salu na stranu dobar je
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X