Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.guardian.co.uk/football/2...chester-united

    Evo intervjua, da ne ostanem duzan.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Joj Reala hahahha. Cuj 37 miliona funti, a Sulju cijene na 25 miliona hahah

      Bolje platit Sulju 40 miliona nego Pipitu 37 m...
      Kada je Negredo 28 miliona, bude srecan sto ne traze 60.

      Ne znam sta je cudno, Napoli pun kao brod, mogu da plate 40 miliona za njega, Arsenal isto moze, samo je pitanje da li hoce.

      Ne ceni Real Sulju na 25 miliona, Perez je rekao da je upoznat sa cenom koju LFC trazi, ali da nije nudio nista za sada. Kakvih 25 miliona...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ako je tako nek mu je sa srecom u Napoliju,pa nije Arsene vesla siso ko mali.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Ja sad citam da ne daju vise od 25miliona...

          Mogu oni traziti milijardu za njega, on hoce da ide tako da jebiga nezadovoljan igrac ne vrijedi tih para
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Evidentno da jeste. Wenger je dogovorio sa Realom sve jos u junu i zaustavio transfer, mogao ga je uzeti i za manje od 27 miliona funti, nije hteo. Bentiez hoce Higuain-a, platice ga preko 30, jer ima para. On mu je u ovom momentu najbolja opcija od dostupnih napadaca.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Pitanje je da li on uopste zeli u Napoli .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Ma igraju LS, mogu biti prvaci u Italiji(sto ne znaci da hoce), sta mu fali. Njemu je vazno da igra i da igra LS. Wenger je mogao da okonca deal, jos su danas neki novinar za Spaniju i bivsi kapiten Chelsea-a u emisiji pricali kako je bio done deal i da je odjednom stalo.

                Wenger verovatno nije hteo da plati 24 miliona koliko su se valjda bili dogovorili. Mozda nece Higuain-a...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Wadaro nije bio done deal, jer je Florentino zajebavo pri kraju, cigancio sve po milion i onda trazio 30 m.. Wenger ga hladno odjebo...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Mislio je starog lisca zajebat .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Eventualna varijanta da mi prestanemo da dizemo cenu Suarezu i Real ga uzme, a oni nama daju Pipitu? Wenger igra na mnogo karata i strana u ovom prelaznom, strah me da se ne zaigra i ostane praznih ruku.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kada je Negredo 28 miliona, bude srecan sto ne traze 60.

                        Ne znam sta je cudno, Napoli pun kao brod, mogu da plate 40 miliona za njega, Arsenal isto moze, samo je pitanje da li hoce.

                        Ne ceni Real Sulju na 25 miliona, Perez je rekao da je upoznat sa cenom koju LFC trazi, ali da nije nudio nista za sada. Kakvih 25 miliona...
                        ne košta Negredo 28 miliona već ga je City toliko pretplatio....ne može se to porediti sa ovom situacijom...po tom osnovu onda Spursi ne bi trebali pustiti Bale ispod 200 miliona evra, drugo bi bilo da sada City pregovara sa Realom pa im Perez prebaci to za Negreda

                        Comment


                        • Ako on ode u Napoli, znaci da je htio doci i u Arsenal, to je bar jasno. Ja mislim da je taj transfer zaustavljen jer je Profa namirisao bolji, pa se sad radi na tome. Neko od tih over 25 m funti napadaca ce doci, a ko, to vjerovatno ni Wenger ne zna.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            ne košta Negredo 28 miliona već ga je City toliko pretplatio....ne može se to porediti sa ovom situacijom...po tom osnovu onda Spursi ne bi trebali pustiti Bale ispod 200 miliona evra, drugo bi bilo da sada City pregovara sa Realom pa im Perez prebaci to za Negreda
                            Ne, kosta 30 koliko je Sevilla trazila, pa su se dogovorili na 25+3 miliona u zavisnosti da li ce osvojiti titulu.

                            Real trazi 40, sto ne znaci da ce da dobije. Svako vrednuje igraca koliko smatra da on vredi, moze li neko da zabrani Perezu da trazi toliko za igraca koji je dao preko 100 golova u Realu? Ne moze, tako da ne vidim sta je problem. Moze on da trazi i 50, pa da ga proda za 30.

                            To za Balea necu komentarisati, prodali bi ga sutra kada bi im neko dao 90 miliona funti, nemoj se zavaravati da ne bi.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ne, kosta 30 koliko je Sevilla trazila, pa su se dogovorili na 25+3 miliona u zavisnosti da li ce osvojiti titulu.

                              Real trazi 40, sto ne znaci da ce da dobije. Svako vrednuje igraca koliko smatra da on vredi, moze li neko da zabrani Perezu da trazi toliko za igraca koji je dao preko 100 golova u Realu? Ne moze, tako da ne vidim sta je problem. Moze on da trazi i 50, pa da ga proda za 30.

                              To za Balea necu komentarisati, prodali bi ga sutra kada bi im neko dao 90 miliona funti, nemoj se zavaravati da ne bi.
                              to stoji da svako određuje visinu cijene svog igrača, nemam ja ništa protiv toga što Real traži toliki novac za Higuaina već samo hoću da kažem da se cijena određuje na osnovu njegovog učinka, kao što i ti kažeš, a ne da se poredi sa već realizovanim transferima ....a i što se tiče to za Bale-a, njega sam za primjer samo uzeo, znam ja da će to ići po znatno nižoj cijenu

                              Comment


                              • Pa ne, gledaju i oni trziste. Mislis da on ne vidi koliko Sevilla uzme na igracu kakav je Negredo? Oduvek je to tako bilo, pogotovo kada je tim koji je upravo zaradio bruku para zainteresovan za tvog igraca. Pa tako je Njukara opljackala LFC za Carroll-a. Nije on kanta, ali uzeti na njemu 35 miliona funti je umetnost.

                                Problem je sada sto mozes jedino Benteke-a da uzmes ako propadne Pipita. Suarez ako ode, ide u Real. Ne verujem nesto u to da bi ga LFC prodao Arsenalu. To je samo moje misljenje, ne mora znaciti da nece zavrsiti kod Wengera.

                                Video sam da se i Mata danas pojavljuje kao pojacanje, Geoff napisao, a batica ovde preneo.

                                Nesto mi tu nelogicno da bi se Mou odrekao najboljeg igraca, pogotovo ga ne bi prodao Arsenalu, pre Realu ili tako nekom timu u inostranstvu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X