Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=soe;1058444]
    Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Ne budite blesavi, ni sam ne znam sto sam okacio ovaj tweet, koje su sanse da mi kupim)
    Cemu to konstantno podcjenjivanje Arsenala,zasto se nebi mogao dovesti Mata u slucaju da ga Mourinho iz nekog razloga ne zeli(mada cisto sumjam).
    U slucaju da ga Mou ne zeli-ima nade. Ali ne mogu da shvatim zasto neko ne bi zeleo takvog igraca u ekipi. O Edenu je suvisno trositi reci, jedan od najjacih mladih igraca (meni najjaci iz '91 i '92 generacije), zato mi cela ova prica nema smisla. A tesko bi dosli do Mate ako bi Barca usla u pricu, mada se onda otvara pitanje odlaska Cesca iz Katalonije.

    EDIT: @Delija, a sto ne bi presao Mata AKO ga Mou stvarno nece? Sem Barce i naftasa iz Francuske, ne vidim ko bi mogao da se umesa. A od tih ekipa, kod nas bi Mata dobio najvecu ulogu, a i valja spomenuti da je bio na pragu Arsenala pre 2 leta.
    Last edited by Wilshere_10; 17-07-13, 20:50.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Inace, Mata ako ide najpre ce u Real. Hoce da imaju vise Spanaca u ekipi i on je u nekim planovima da dodje najkasnije u naredne dve godine.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Pa haj mi objasnite obojica, kako to da jedan Mou nudi Matu i 10 m za Rooneya?

        Kako to da najpouzdaniji Arsenalov twitteras ovo postavlja?

        Arsenal ima para i moze ih obojicu kupit sada ako su na prodaju...

        A sto se tice njihovih plata, nisam siguran ali mislim da su na oko 130 k obojica
        Mislim da Mata ima 110 000 f nedeljno sto nije mnogo...
        Ali problem je u tome dali ce se Mourinho odreci od njega i pustiti ga....

        Edit:

        Evo sta je sinoc Mourinho izjavio sto se tice Ivanovica, Mate, i Luiza...
        Bez navreda.

        Chelsea Stats ‏@ChelseaStats 10h
        Mourinho interview on CFC TV last night said Ivanovic, Mata and Luiz were not leaving. We are not a selling club. We are not arsenal.
        Last edited by DeMoN17; 17-07-13, 21:05.

        Comment


        • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really."
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by DeMoN17 View Post
            Evo sta je sinoc Mourinho izjavio sto se tice Ivanovica, Mate, i Luiza...
            Bez navreda.

            Chelsea Stats ‏@ChelseaStats 10h
            Mourinho interview on CFC TV last night said Ivanovic, Mata and Luiz were not leaving. We are not a selling club. We are not arsenal.

            Da je ovo izjavio to bi jutros bilo na svakom front page-u novina!

            To da nisu Arsenal i da nisu selling klub je davno izjavio, ali tesko da je izjavio jer nema medijske pompe...
            Last edited by maliajnstajn; 17-07-13, 21:15.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Evo sta je sinoc Mourinho izjavio sto se tice Ivanovica, Mate, i Luiza...
              Bez navreda.

              Chelsea Stats ‏@ChelseaStats 10h
              Mourinho interview on CFC TV last night said Ivanovic, Mata and Luiz were not leaving. We are not a selling club. We are not arsenal.


              Da je ovo izjavio to bi jutros bilo na svakom front page-u novina!

              To da nisu Arsenal i da nisu selling klub je davno izjavio, ali tesko da je izjavio jer nema medijske pompe...
              Небитно да ли је истина или не. S-Nash је лепо објаснио.

              Мата две године заредом бриљира у Челсију, најбитнији играч, најбољи асистент, игра Челсија се заснива на њему(а сада и на Азару). Доказ за све то што је урадио је то што је проглашен две године заредом за најбољег играча Челсија.
              Сад ми да причамо о могућем трансферу?! Да л' га Мурињо жели?! Ма какви..шта ће му?!

              Да је у питању неки солидан играч, ок. Чак и тада не бих веровао да ће то бити Арсенал.
              Који играч из Челсија је отишао, после феноменалне сезоне? Ниједан..

              Већ сам ово писао и увек ћу рећи..
              Челси купује, Челси не продаје.
              Енде..

              Comment


              • Originally posted by DelijaHool View Post
                Челси купује, Челси не продаје.
                Spot on, Chelsea kupuje titule, ali ne prodaje ih
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Da je ovo izjavio to bi jutros bilo na svakom front page-u novina!

                  To da nisu Arsenal i da nisu selling klub je davno izjavio, ali tesko da je izjavio jer nema medijske pompe...

                  Ovo sam kacio samo radi potvrde da ne prodajemo igrace, samo iz tog razloga.

                  A ovo za titule sta si napisao ti ne drze voda, jer mi kupujemo igrace i stvaramo tim koji ce biti konkurentan na svi takmicenja
                  samo to cu da dodam.

                  Comment


                  • Ovaj haver ti je skonto da se zajebajem, ti nisi...

                    Svako kupuje igrace, neko vise neko manje, ali to je nacin da se osvoji titula, kreiranjem tima pomocu novca ili bez njega, iako je lakse kad imas para, uvijek je
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • My bad....

                      Comment


                      • Wenger on Fàbregas: "We have the clause in the contract so we would be on alert, but at the moment that's not something we're after." #AFC

                        Wenger: "Fàbregas has decided to stay one more year at Barceona." #FCB #AFC #MUFC
                        Wenger on Rooney: "It happened to us (losing a great player in van Persie), and it can happen to them." #AFC #MUFC #CFC
                        All Wenger quotes are from tomorrow's Guardian. Should be online shortly. #afc
                        Kacim link cim nadjem.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Wenger je stari lisac i samo on i još nekoliko ljudi oko njega zna koga će dovesti, sjetite se samo zimskog prelaznog roka, koliko je igrača bilo povezano sa Arsenalom i onda Wenger dovede Nača (koji je uostalom sjajno pojačanje i Arsenal sa lijevom bekovskom pozicijom je miran narednih 5-6 godina.). Nekim medijima ne treba mnogo vjerovati, dosta njih piše neprvjerene informacije tacnije pišu ih samo radi klikova što donosi pare. Jedno su želje navijaca drugo su Wengerove zamisli.

                          Comment


                          • http://www.thetimes.co.uk/tto/sport/...cle3819033.ece

                            Cigani.

                            Dave Seager ‏@goonerdave66 4h

                            I have been told IG is flying home tonight. It is my assumption that the purpose if to do business.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Jbg, Napoli je sad pun kesa...

                              Inace povredio se Verma, nece ga biti 3 meseca.

                              Comment


                              • Joj Reala hahahha. Cuj 37 miliona funti, a Sulju cijene na 25 miliona hahah

                                Bolje platit Sulju 40 miliona nego Pipitu 37 m...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X