Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sve dok ne dodje maliajnstajn i izpehira.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Poznat je lik, pouzdan je, a i pisao je o tome kako je Higuain treca opcija za Wengera u ovom momentu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Poznat je lik, pouzdan je, a i pisao je o tome kako je Higuain treca opcija za Wengera u ovom momentu.
        Recimo da je Suarez prva opcija, a ako je Higuian treca ko bi to mogao biti druga?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Recimo da je Suarez prva opcija, a ako je Higuian treca ko bi to mogao biti druga?
          Jel nas trolujes?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • http://dailypost.com.ng/2013/06/30/h...l-for-striker/

            Pa ko voli, moze da procita. Retki su koji su preveli tekst.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Moze da ga zeli koliko hoce, sanse su 0,01% za Arsenal. Ako ode ide van ostrva, dakle Real ili nekim slucajem Monako. Ne ide se njemu iz Liverpula kao kluba, tu su vise nego korektni prema njemu. Nervira ga Engleska i sve to sa cim ga smaraju.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Moze da ga zeli koliko hoce, sanse su 0,01% za Arsenal. Ako ode ide van ostrva, dakle Real ili nekim slucajem Monako. Ne ide se njemu iz Liverpula kao kluba, tu su vise nego korektni prema njemu. Nervira ga Engleska i sve to sa cim ga smaraju.
                http://www1.skysports.com/football/n...ing-in-England

                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ljudi koji prate Liverpul i koje Freshko i ja ganjamo po Twitteru kazu da je problem Engleska a ne Liverpul i da zeli preko a i da ga privlaci Real kao klub. Navodno bi u Real mogao i za 40 milki a u PL klub za 50.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ljudi koji prate Liverpul i koje Freshko i ja ganjamo po Twitteru kazu da je problem Engleska a ne Liverpul i da zeli preko a i da ga privlaci Real kao klub. Navodno bi u Real mogao i za 40 milki a u PL klub za 50.
                    Neko laze (kakav zakljucak, Ajnstajn cuci u meni), a svako veruje u ono sta hoce. Ja Suareza ne bi voleo da vidim u Arsenalu, ne mogu da prolazim kroz nove sage, afere i zajebancije. Isto vazi i za Rooneyja, daj lepo Pipitu, nije nas napad toliko ocajan da nam Gonzalo ne bi resio probleme. Ne vidim potrebu da se istrese najmanje 40m na jednog igraca, posebno sto je tu Pipita za 30-ak, a takodje smo tanki i na jos nekim pozicijama. Mi bez zadnjeg veznog i krstenog AM igraca, svejedno da li je krilo ili 10-ka, nemamo sta da trazimo u borbi za bilo koji trofej.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • A cuj, a nijednog citata koji navodi sve ovo sem kenjanja ovih vasih iz Londona... Bezi tamo Batice, neozbiljan si postao, hoces k'o ja sa lakim narkoticima da zavrsis...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Neko laze (kakav zakljucak, Ajnstajn cuci u meni), a svako veruje u ono sta hoce. Ja Suareza ne bi voleo da vidim u Arsenalu, ne mogu da prolazim kroz nove sage, afere i zajebancije. Isto vazi i za Rooneyja, daj lepo Pipitu, nije nas napad toliko ocajan da nam Gonzalo ne bi resio probleme. Ne vidim potrebu da se istrese najmanje 40m na jednog igraca, posebno sto je tu Pipita za 30-ak, a takodje smo tanki i na jos nekim pozicijama. Mi bez zadnjeg veznog i krstenog AM igraca, svejedno da li je krilo ili 10-ka, nemamo sta da trazimo u borbi za bilo koji trofej.
                        Nikad nisu lagali kad je Liverpul u pitanju nevezano da li su dobre ili lose vesti, nece ni po pitanju Luisa. Toni Beret prvi nece.

                        Nemam cak nista protiv toga da Luis zavrsi kod vas, mi cemo dobiti bar 40 milki. Neka ide gde hoce, meni samo bitno da nije 31. avgusta i da imamo vremena da sklopimo tim. Samo kazem da nije realno da on dodje u Arsenal ili neki drugi PL klub. Sad se pojavila vest da ima jos 4 dana da odluci sta ce, videcemo koliko je istinito i kakve cemo informacije dobijati nakon toga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nikad nisu lagali kad je Liverpul u pitanju nevezano da li su dobre ili lose vesti, nece ni po pitanju Luisa. Toni Beret prvi nece.

                          Nemam cak nista protiv toga da Luis zavrsi kod vas, mi cemo dobiti bar 40 milki. Neka ide gde hoce, meni samo bitno da nije 31. avgusta i da imamo vremena da sklopimo tim. Samo kazem da nije realno da on dodje u Arsenal ili neki drugi PL klub. Sad se pojavila vest da ima jos 4 dana da odluci sta ce, videcemo koliko je istinito i kakve cemo informacije dobijati nakon toga.
                          Ja imam.
                          Ako vama istovarimo 40m, to su 2-3 kvalitetna igraca, od kojih je jedan vrlo moguce Bernard. Dobro vi gurate i bez njega, samo bi Sturirdge usao na spica a Bernard na krilo, i pojacali bi se gde treba. Cisto jacanje konkurenta, a mi nas problem napadaca itekako resavamo Pipitom+prvih 6 propustenih utakmica Suareza=18 bodova, dosta za eventualnu (trenutno apsolutno nerealnu) borbu za titulu. Ma kakvu ja titulu spominjem, nisam ni ja normalan u pola 3...
                          Last edited by Wilshere_10; 17-07-13, 01:30.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ja mislim da ce Pipita i doci kod vas na kraju i deluje mi da Venger hoce ovim oko Suareza sto pre da isforsira da mu prodaju Pipitu, nista drugo. Pipita je tacno to sto vam treba.
                            sigpic

                            Comment


                            • Goal UK ‏@GoalUK 51m

                              De Laurentiis to #Napoli fans: "We are negotiating for Damiao and Higuain. Albiol is already having medical" #AFC
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Aj to i nekako, al' vidi ovu glupost: http://www.arsenalstation.com/2013/0...tiating-a-fee/
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X