Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka dovede Suareza! Koga bi vi vise voleli videti u Arsenalu? Suareza ili Higuiana? Ja sam vise za Suareza, ali zadovoljan bih bio i sa Higuainom.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Suarez definitivno! Korisniji igrac i od Runija, a sa Higuainom ga ne treba ni porediti. Opet, da dodje bilo koji od njih bio bih presrecan.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Suarez definitivno! Korisniji igrac i od Runija, a sa Higuainom ga ne treba ni porediti. Opet, da dodje bilo koji od njih bio bih presrecan.
        Plus Suarez ima iskustva igranja u Premijer ligi, dok bi za Higuaina to bilo nesto novo, pa ko zna koliko bi mu vremena trebalo da se privikne.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nek' je Surez korisniji od Rooney-ija, ajd da kazes bolji dribler ili strelac. Al' ne mozes pri cistoj pameti reci da je Suarez korisniji od Wayna, jednostavno ne mozes. Retko koji igrac je toliko koristan za svoj tim i sto je najvaznije retkost je da se takav as podredi svom timu i da ga boli briga za svoju licnu statistiku. Nije egomanijak i covek je olicenje timskog igraca. Gde ce onaj ljudozder da bude korisniji.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ovo sam ja vidio 20 sekundi nakon sto si mi poslao poruku, al sam zaboravio jer sam isto les, igro tenisa 3 sata na planini haha

            Uglavom, limare budalice i Walcott je kao fan liverpoola pa nije presao u Liverpool ljetos i zimus
            Isto kao i Zaha, vas fan a presao kod nas

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Nek' je Surez korisniji od Rooney-ija, ajd da kazes bolji dribler ili strelac. Al' ne mozes pri cistoj pameti reci da je Suarez korisniji od Wayna, jednostavno ne mozes. Retko koji igrac je toliko koristan za svoj tim i sto je najvaznije retkost je da se takav as podredi svom timu i da ga boli briga za svoju licnu statistiku. Nije egomanijak i covek je olicenje timskog igraca. Gde ce onaj ljudozder da bude korisniji.
              Kako si ti lijepo provukao usporedbu kvaliteta dva igraca, koristeci se argumentima koji se ticu iskljucivo njihovog moralnog karaktera. Da Mancester ne moze bez Runija, pa i da kazem, nego ljudi igraju jednako dobro, a on opet doprinosi iskljucivo zbog uloge koja mu je data, a i za to sto Fergi ne trpi neposlusnost. S druge strane, Suarez je prakticno sam izdigao Liverpul iznad prosjecnih timova ove sezone, igrajuci za tim koji se raspada u svim segmentima igre. Nego, ipak, mi pricamo o dva izuzetno korisna igraca, pa je rasprava prilicno subjektivna, ali ovo tvoje " ne mozes pri cistoj pameti ... " ode malo u neukus.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Suarez je prakticno sam izdigao Liverpul iznad prosjecnih timova ove sezone, igrajuci za tim koji se raspada u svim segmentima igre.
                Prestrogo i netacno, ispadosmo tamo neki Norwich...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Prestrogo i netacno, ispadosmo tamo neki Norwich...
                  Pa niste, zato sto imate Suareza. I Koutinja od polovine sezone, ali od njega se tek ocekuje mnogo. Mimo toga, odnosno, bez njih dvojice, msm da ste vrlo lako mogli zavrsiti i u donjem dijelu tabele.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Brzplet sam ti ja, podsetih na jednog forumasa koji tako deli epitete bez obzira bio upravu ili ne. Izvini za to u svakom slucaju.

                    Ne koristim njihove moralne kvalitete, posebno ne Suarezove. Jer ono ispadi Suareza nema nikakve veze sa njegovim doprinosom timu. Manji je pritisak na Suareza jer igra u slabijem timu, manja mu je konkurencija. Nema trenera egomanijaka, koji hoce po njegovom pa kud puklo da puklo, veca sloboda. Koliko samo on lopti izgubi, manje je kreativan(barem po meni) jer retkost je da vidis da Rooney gubi loptu, u vecim utakmicama zna se ko vuce Manchester a to sigurno nisu Van Persie i kompanija.

                    Razlog sto sam naveo moralnu vrednost Rooney-ija da nije egomanijak, jeste zato sto je u ovom slucaju to bitno. Sa velikim egom ne mozes biti veliki timski igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Kako si ti lijepo provukao usporedbu kvaliteta dva igraca, koristeci se argumentima koji se ticu iskljucivo njihovog moralnog karaktera. Da Mancester ne moze bez Runija, pa i da kazem, nego ljudi igraju jednako dobro, a on opet doprinosi iskljucivo zbog uloge koja mu je data, a i za to sto Fergi ne trpi neposlusnost. S druge strane, Suarez je prakticno sam izdigao Liverpul iznad prosjecnih timova ove sezone, igrajuci za tim koji se raspada u svim segmentima igre. Nego, ipak, mi pricamo o dva izuzetno korisna igraca, pa je rasprava prilicno subjektivna, ali ovo tvoje " ne mozes pri cistoj pameti ... " ode malo u neukus.
                      Brendan je dosao u klub i resio da menja stvari iz korena, da postavi svoj sistem koji je vrlo zahtevan i sa kojim se prakticno niko od igraca u klubu nije susretao. Logicno je da za to treba malo vremena. Kljuc je bio u decembru kada je Dzerarda povukao pozadi a oterao Alena na klupu odakle je Dzerard organizovao igru i radio ono sto je Brendan mislio da ce Alen da radi. Od tada pocinje veci napredak. Do tada je bilo mnogo problema a Suarez kao neko ko moze dosta toga sam je uspeo da se istakne. Za razliku od pretprosle sezone gde je sam sebi morao da stvori sansu, sad je dao duplo vise golova zahvaljujuci sistemu i dovoljnom broju dobijenih lopti. On nije ni blizu klasicnog poachera ali je dao dosta poacher golova bas zbog timske igre koja je sve bolja. Mnogo znaci klubu ali videlo se u svih 5 utakmica ove sezone da moze tecno i lagano da se igra i bez njega. 4 pobede i jedan remi gde smo promasili boga oca. Sistem je majka, zahvaljujuci istom Arsenal ne moze da ispadne iz TOP4 a Fergi sa tandemom Kerik-Kleverli na sredini uzme titulu sa 20 bodova vise od protivnika.

                      Tako da ovo sto si rekao ne pije vodu a i nije bolji igrac od Runija. Talentovaniji svakako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Pa niste, zato sto imate Suareza. I Koutinja od polovine sezone, ali od njega se tek ocekuje mnogo. Mimo toga, odnosno, bez njih dvojice, msm da ste vrlo lako mogli zavrsiti i u donjem dijelu tabele.
                        Wrong again. Rekao si da se raspadamo u SVIM segmentima igre, to jednostavno nije tacno. Naravno da Suarez doprinosi timu, ali isto tako i odnosi ovim ispadima. Plus, pricati gde bi zavrsili bez njega je irelevantno u ovom slucaju. Tim koji stvara najvise sansi po mecu cak i bez Suareza se raspada u svim segmentima igre. Sramota zaista.

                        Ne bih da ulazim u ovu pricu ko je korisniji, poprilicno su izjednaceni, ali kada stavis ispade Suareza na sto, onda je jasno ko je sve ukupno korisniji za tim...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Realno gledajući skoro čitavu prošlu sezonu Suarez je sam nosio igru Liverpoola. Znam, mnogi će napisati kako je ovo netačna informacija ali zaista tko je imalo pratio Redse u prošloj sezoni zna o čemu pričam. Okay, njegovi stalni ispadi su veliki minus, ali što se tiče same igre na terenu - čista 10ka! Lično se nadam kako zaista postoji interes Gunnersa za ovim igračem, jer radi se o WC igraču ali baš u smislu te riječi.

                          I, btw; pozdrav svim članovima ovog pdf-a. Cheers mates!

                          Comment


                          • Dobrodosao na ovaj forum, nadam se da ces biti aktivan u diskusijama i uzivati u "boravku" ovde...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by UK_Gee View Post
                              Realno gledajući skoro čitavu prošlu sezonu Suarez je sam nosio igru Liverpoola. Znam, mnogi će napisati kako je ovo netačna informacija ali zaista tko je imalo pratio Redse u prošloj sezoni zna o čemu pričam. Okay, njegovi stalni ispadi su veliki minus, ali što se tiče same igre na terenu - čista 10ka! Lično se nadam kako zaista postoji interes Gunnersa za ovim igračem, jer radi se o WC igraču ali baš u smislu te riječi.

                              I, btw; pozdrav svim članovima ovog pdf-a. Cheers mates!
                              Pozdrav topdzijo, dobrodosao na forum! Ostani aktivan, i ucestvuj u diskusijama, posebno ovde!
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by UK_Gee View Post
                                Realno gledajući skoro čitavu prošlu sezonu Suarez je sam nosio igru Liverpoola. Znam, mnogi će napisati kako je ovo netačna informacija ali zaista tko je imalo pratio Redse u prošloj sezoni zna o čemu pričam. Okay, njegovi stalni ispadi su veliki minus, ali što se tiče same igre na terenu - čista 10ka! Lično se nadam kako zaista postoji interes Gunnersa za ovim igračem, jer radi se o WC igraču ali baš u smislu te riječi.

                                I, btw; pozdrav svim članovima ovog pdf-a. Cheers mates!
                                Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan u buducnosti(pogotovo kad pocne sezona). Za pocetak mi reci sta mislis o Aronu Ramseyu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X