Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je samo mocan dres!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Dres je odlican ! a tek pojacanja Prekosutra idemo u Aziju,nije mi jasno sta Arsen ceka,ako vec hoce da uigra ekipu za start sezone,nadam se do petka bar jedno ime,
      sigpic

      Comment


      • Svi pisu o tome kako bi Flamini, nakon sto je odbio da produzi ugovor sa Milanom, mogao nazad u Arsenal? E, sad ja vas pitam, kakav je on bio prosle sezone? Ne gledam italijanski fudbal.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • pa ja sam ga gledao u LŠ kada je Milan protv Barse igrao i tu se nije nešto pokazao, u Seria-i A sam ga gledao jedno 3 puta i nije ništa specijalno, koliko znam dao je nekoliko golova (mislim da je bio jedno vrijeme i povrijeđen, ispravite ako griješim))...ali kako god da je igrao ne znam šta bi on mogao donijeti Arsenal-u, mislim možete vi njega uzeti pa nije problem i ako ne bude transfer pun pogodak nije neka šteta, ali ako želite napad na trofej PL i LŠ ne možete se osnloniti na Flaminija jer on nije igrač kakav je bio dok je igrao za Arsenal

          Comment


          • Kakav crni Flamini.

            Jos samo on treba, pa da se Arsenal preseli u drugu ligu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • AFC Academy ‏@AFCAcademy 3h

              Just been told by the Arsenal staff they’ve been ordered to deter fans from purchasing Number 4 Mertesacker shirts. #afc

              Inace, gledam Francuze U-20, Sanogo ima procenat realizacije na nivou mlecne masti.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Wilsirica, sta sam ti napisao na FB?

                Kazu mnogi vec par sedmice Fabregas gotov, ja nisam nesto ubjedjen, al ne mogu da se ne jebem posred mozga sa ovim mjenjanjem brojeva...

                Kakav ba Flamini, taj nema pluca
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Arsenal are preparing a second offer worth £35 million for Luis Suarez, after Liverpool rejected their first offer. Apparently, Wenger's interest in Suarez is the main reason behind the stall in the Higuain deal. Wenger is reluctant to meet Madrid's new asking price and is looking at Suarez as an alternative. But there's still a good chance that Arsenal will get Higuain. But it's very unlikely that Higuain will be sold until Madrid have signed a replacement. And that replacement could be Suarez
                  Thumb of Eboue ‏@DialSquare_1886 4h
                  SSN: "Reports today #RMFC may be about to come in, with a massive £40m bid for Suarez" #LFC #AFC
                  Luis Suárez: Brendan Rodgers' silence speaks louder than words
                  http://www.guardian.co.uk/football/b...ool?CMP=twt_gu
                  Muti se oko Suareza, ali bar su Real pokrenuli
                  Darren
                  ‏@DarrenArsenal1
                  @arsenalvision ...I believe he wants Suarez and Hig, and I certainly believe they think Cesc is strongly possible, again timing/availability
                  indykaila News ‏@indykaila 5 Jul
                  According to our sources that #AFC will make final enquiries on #Fàbregas situation. This has been confirmed by various sources. #Arsenal
                  Definitivno se nesto muti oko Fabregasa, blokrane su kupovine broja 4 sa Mertezakerovim imenom

                  Provisional squad for Asia Tour:

                  First team players -
                  Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Rosicky, Arteta, Podolski, Wilshere, Giroud, Theo, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Fabianski, Gervinho, Ryo, Gibbs, Jenkinson.

                  Youth players -
                  Chuba Akpom, Kristoffer Olsson, Ignasi Miquel, Serge Gnabry, Chuks Aneke, Thomas Eisfeld, Gedion Zelalem (SIXTEEN years old)
                  Ovaj zadnji to je onaj crni Fabregas
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • I Gervinho je pod znakom pitanja za turneju, prica o odlasku u Romu polako dobija na tezini.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Gervinhov odlazak u Romu bi na neki nacin bilo pojacanje za Arsenal. Flamini se nadam da nece doci, ja ga nisam gotivio ni pre kada je igrao za nas.
                      Pre ce Flamini u neki tim sa sredine tabele(tipa West Ham/Fulham). Ja bih Suareza jako voleo videti u Arsenalu, ali od toga verovatno nece biti nista. Bio bih veoma zadovoljan i sa Higuiainom. Samo vec da Wenger krece da kupuje, svakodnevno citamo spekulacije i nista konkretno!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Koristan je Flamini, ali od toga nema nista. A sto se Suareza tice, deluje nerealno, ali jel zna neko da li bi se vazila suspenzija Suarezu ako bi presao u Arsenal ?

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Koristan je Flamini, ali od toga nema nista. A sto se Suareza tice, deluje nerealno, ali jel zna neko da li bi se vazila suspenzija Suarezu ako bi presao u Arsenal ?
                          Bi naravno, ne odnosi se na klub, vec na takmicenj/e/a
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Bi naravno, ne odnosi se na klub, vec na takmicenj/e/a
                            Msm da onda Arsenal ima mogucnost nove zalbe, jer je ovaj to ipak uradio u Liverpulu. U sustini, nek' dodje, ne mora igrati prvih 10 utakmica!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • flamini, berry... ljepota
                              jes da je tek deseti jul al teško je sakriti oduševljenje.
                              mozda ne bi bilo loše da sad zagrizemo za nanija.
                              daj sve otpadke u arsenal..

                              Comment


                              • Evo Seska...

                                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo..._campaign=1490
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X