Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ovdje je Higuain, locirao saaaam gaaaaaa

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Evo ovdje je Higuain, locirao saaaam gaaaaaa

      Aki, kakav si baksuz, ima avion da mu se sruši, bolje cuti .

      Comment




      • Arsenal pre-season training 1954.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • e ovako, dolazak Higuaina će drastično poboljšati efikasnost Arsenal-a iduće sezone, očekujem da budu konkurentniji u borbi za titulu Premiership-a...što se tiče LŠ tu bi trebali isto daleko dogurati...e sada možda ćete imati problem na desnom beku ako nikoga ne dovedete na toj poziciji mada riješiće već Venger to nekako....krajnje je vrijeme da Arsenal zaigra kako se već dugo očekuje, sada su sazreli i nema više opravdanja za eventualni neuspijeh...


          Aki, imam osjećaj da ti je dosadno...

          Comment


          • Nije mi dosadno, vec mi mrsko raditi zadatke iz matematike i pizdim od stresa zbog prijemnog na fax...

            Inace desni bek, Sanja ostaje kao sto sam okacio ranije..

            Ahmed Al Khoori ‏@Ahmed91Gooner
            Sagna staying at #afc but is off next year. "Disappointed" with club. "Seniors deserves more recognition, no pay-rises." (He's in Dubai....)
            Retweeted by Chris Wheatley
            Sto se tice jos nekih vjesti, danas sam procitao da ce biti poslana jos jedna ponuda za Bendera, ako bude odbijena krece se po Fellainia i imamo ga 99%, jer je klauza aktivirana sve je spremno ceka se samo valjda da li ce uspijeti Bendera dovesti, ako uspiju povuci ce se iz deala za cupavog..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nije covek za dzabe grlo odrao.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Citam sad Real hoce vise od 27 miliona eura za Higuaina,treba ih poslat u pm. pa da vidimo kome ce ga prodat za te pare.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Ne znam gdje si to citao, kontam da je on nas igrac. S druge strane, ona hajka oko Suareza se izgleda digla jer ovaj ide u Celzi, samo sto je pogresna informacija procurila, pa narod pozurio u kladionice.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Kokelan u Frajburgu na posudbi. Ne pise da postoji mogucnost kupovine. Ne znam. Veliki potencijal. Mislim da mnogo moze ovaj covjek. Nadam se da ga strpljenje nece izdati, te da ce zaigrati za Arsenal, ali kako kad ide u ovako male klubove na posudbu? To mi nije jasno.


                    http://www.arsenal.com/news/news-arc...eiburg-on-loan
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Graham Hunter:
                      "By signing Higuaín, Arsenal have gone for the cream of the crop. He'll go to war for team. The fans are gonna love him."
                      On je o Monrealu pricao, Sky Sport ekspert za La Ligu..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Jel zna neko gde ima da se kupi originalan Arsenalov dres ili sal u Srbiji, neko zvanicno prodajno mesto ili tako nesto?
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Originally posted by Gologuzan View Post
                          Jel zna neko gde ima da se kupi originalan Arsenalov dres ili sal u Srbiji, neko zvanicno prodajno mesto ili tako nesto?
                          To sve preko oficjelno udruzenja navijaca u Srbiji mozes da narucis i dobijes

                          Inace, sada citam da je moguce da Higuain bude predstavljen tek 9. jula, kada budu predstavljeni novi gostujuci dresovi...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment



                          • Novi brojevi u timu, moguce da ce Pera menjati broj sad, videcemo.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Pero uzima broj 2.. Broj 4 ostaje slobodan
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pero uzima broj 2.. Broj 4 ostaje slobodan
                                Ovako nesto?
                                Gibbs mi mogao da promeni broj
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X