Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Venger je lud covek ako je to istina.Dao Nasrija za samo 20 miliona
    sigpic

    Comment


    • Ne moze vise jer je sljedece godine slobodan,jedina nada je da Nasri produzi ugovor.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Vidis da je covek prso, gde je tu logika da se proda jedan od najboljih igraca (najbolji prosle sezone) za 20 miliona i to timu sa kojim ce se boriti za mesto na tabeli ?

        Samo mi nije jasno sta ce njima Nasri i Clichy, ispade da su bzze kupili Kolarova......
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Samo mi nije jasno sta ce njima Nasri i Clichy, ispade da su bzze kupili Kolarova......
          Sta ce njima gomila drugih igraca koji ne znaju tamo sta ce sa sobom?Koliko su samo spiceva kupili i to kakvih a sa jednim igraju.Jednostavno ne znaju sta ce s parama.Nasri im treba,odnosno igrac tog tipa a Klisi eto da oslabe rivala za poziciju.
          sigpic

          Comment


          • Razocarenje, razocarenje i samo razocarenje!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Evo malo optimizma za fanove Arsenala

              http://uk.eurosport.yahoo.com/010720...dtner-bid.html

              Mozda se i otarase ove štetočine...;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa da, cuo sam da treba novi vodonosa u Dortmundu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Sad Nasri ode u City.......

                  http://www.skysports.com/story/0,195...011892,00.html

                  Ljudi bestidno uzese i Nasria i Clichy-a.
                  Ovo bre nije zvanično to su samo spektakulacije , ali gledaj ovako Fabregas ili Nasri jedan od te dvojice mora otići samo je pitanje ko čuo sam da i Čelzi ulazi u trku za Nasrija pošto su popušili za Modrića ....
                  A što se tiše Klišija jebe mi se onaj penal protiv Barse u finalu lige šampiona mu neću zaboraviti dok sam živ
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Smesno je to malo, jedan igrac povuce i ostale sa sobom. To nije ozbiljan klub, ako je takva situacija. Wenger se opasno kocka, upropasti covek Arsenal.

                    Koliko mi je samo drag ovaj tim, uvek su igrali najlepsi fudbal u Engleskoj, a sada odlaze najbolji igraci, ali ajde i to, nema veze, ali da se on nada da oni nece otici i na kraju ce morati na brzinu krpiti rupe koje su nastale. Pa na sta to lici ?

                    Gervinho je samo jedan igrac, on ne moze igrati umesto pet igraca.

                    Ako vec prodaje Nasria, neka uzmu Diega iz Wolfsburg-a, i da pokusaju na silu dovesti Hazarda, drugim recima, puknuti 25-30 miliona i napraviti tim. Onda i mozes prodati Nasri-a, Fabregas-a i sta ja znam. Ovako, samo da se tim ne raspadne, velika steta i sramota za njega. Jack ce zaseniti Cesc-a za dve godine, ako ne i pre.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Hazard neće napustiti Lil ove godine definitivno a jedan vežnjak mora otići pa tu nema boga šteta će biti ako to bude Nasri ali šta je tu je mislim da bi bio ubica sa Gervinhom .

                      Ja da sam na Wengerovom mestu ja bi prodao Diabija i Rosickog što se tog veznog reda tiče ako već mora da se oslobodi mesto za nove igrače , Ako Samba dođe odbrana bi nam bila dobra sa tim da se Skvilaći proda što pre moguće on je definitivno promašena investicija ...

                      Što se Klišija tiče nešto mi i nije žao njegovog odlaska najverovatnije će Gibbs na njegovo mesto doći tako da ako bog da sledeće sezone očekujem ovu formaciju


                      ---------------Ščezni----------------------
                      Sanja---Samba--Vermalem Gibbs-----
                      ----------------Song-----------------------
                      -----------Wilšer--Remzi------------------
                      Gervinjo---------------------- Nasri------
                      --------------Van Persi--------------------


                      Inače takođe sam pročitao da ako Nasri i Fabregas napuste klub da će Van Persi tražiti da bude stavljen na transfer listu onda smo ga tek najebali ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Realno je da ce Faregas otici iz kluba, Nasri najverovatniije, jer nije prihvatio ponudjen ugovor, a Arsenal nece hteti da ga zadrzi ove sezone pa da ode besplatno sledece godine, zato mislim da ce ga prodati za 15-20M cim neko ponudi. Man City ce mu ionako ponuditi duplo vecu platu, koju bi samo najlojalnijji odbili, a to je tesko ocekivati od Francuza u engleskom timu. Mislim da je ipak Milan najrealnija opcija, jer ce Arsenal uciniti sve da ne ode u rivalski tim.
                        Tesko mi je da poverujem da ce i Van Persie napustiti klub, ipak bi on mnogo kostao, a za sada nije bilo zainteresovanih. Ako je suditi po ostalim transferima Van Persie bi bio oko 30M, a da li ce neko stvarno hteti da plati toliko za igraca koji je sklon povredama.
                        Sve u svemu ne vidim da ce Arsenal ozbiljnije konkurisati za bilo sta sledece sezone, United, Chelsea i City ce gotovo sigrno zavrsiti ispred njih, a Liverpool i Tottenhem mogu lako da ih preskoce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ljudi zar ste toliko lakovjerni. Ja vam garantujem da ce Nasri i Fabregas ostati sigurno, Clichy mozda ode jer ce Wenger trazi neko bolje rijesenje na toj poziciji. U engleskim medijima mozete procitati samo kako Arsenalovi igraci odlaze,niko ni ne spominje bilo kakav odlazak iz Manchestera ili Chelsea,isti ti sto pisu da ce Nasri i Cesc otici , pisu i da mi hocemo O'shea !! Nije proslo nijedno ljeto od kada je Cesc u Arsenalu da se ne prica o njegovom povratku u Barcu, svi zivi i mrtvi igraci Barce su ga zvali, prosle godine navlacili mu dres,nema sta se nije radilo. Cesc da zeli otici rekao bi na kraju sezone i otisao bi na odmor opusteno.

                          Comment


                          • Daj bože da si u pravu
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ostaje samo pitanje da li je Sesk covek od reci?Ako jeste,nece nigde dok ne osvoji nesto a ako nije onda ce da ispadne lose po Arsenal.Mada mislim da nece otici toliko dobrih igraca koliko se pise i da ima dosta novinarskih pataka.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa ako ide u Mancester,treba u pravi.
                                Stvarno nije noramlan Wenger,ako proda Ceska i Nasrija,pa ko ce da igra.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X