Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavisi batice. Ako Ox bude imao vecu minutazu i ne mora. Levo je Poldi, ako dodje Grenier uz Fellaini-a() bice odlicna rotacija. Grenier i Jack mogu igrati ofanzivnog veznog, pa onda imas levo Santi-Poldi i desno Theo-Ox..Ako racunas Thea kao napadaca, onda bi trebalo krilo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ne preteruj batice, tesko da ce obojica stici. Ako dodju, onda je to odlicno, a u veznom se onda pravi vise nego jaka konkurencija: za 3 mesta konkurisu 6 igraca- Jack, Remzika, Arteta, Rosicky, Fellaini i Grenier, ne racunam staklenog Diabyja i Santija, koji bi onda igrao po krilu. Coquelin i Frimpong najevrovatnije idu.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ja Tea ne bi uopste racunao ako je moguce. Kao ni Sanju. Svakako ni Dijabija. Nemam ja problem sa levatima, oni su tu bili u nedostatku sredstava za bolje rezerve. Msm da je to vrijeme proslo. Brinu me ovi sto ih se forsira, a nisu na ocekivanom nivou, poput ove trojice.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Pa dobro, nije nemoguce. Ne bi Grenier trebao biti previse skup, posto ima jos godinu dana ugovor sa Lyon-om. Fellaini je 22 miliona, ako je tacno da je budzet 70 miliona funti, vise nego dovoljno. Bolje dovesti tri dobra igraca, nego polovnjake i kvazi talente. Dobro, nije ni Grenier sada superzvezda, ali ne moze da skodi onakav bombarder.

          Ako je recimo Fellaini done deal(a nije ni blizu), imas na raspolaganju jos 48 miliona, plus prodaja igraca. Za te pare jos jedan vezni igrac, napadac i desni bek. Neka od 48 miliona ode 34 na Pipitu i Grenier-a na primer, ostaje 14 za desnog beka, sto je vise nego dovoljno. Na ovo dodaj prodaju igraca, od tih para mozes popuniti neke rupe ako nastanu odlaskom Verme ili nekoga drugoga. Tako da nije uopste nerealno. Rekao sam vise puta da je za mene Arteta klupa u ozbiljnom klubu, tako da se nadam dvojici veznjaka, a da Mikel ulazi sa klupe.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • U sustini, ekipa nam je takva da su svi oni koji su nezamenljivi "sigurni", tj. niko nece otici. To bi bili Jack, Santi, Voja, eventualno Kos i to je to. Ostali bi svi mogli da napuste klub u slucaju prave ponude, a za svakog postoji zamena na trzistu.
            Ocekujem da ce doci Cesar, Crowley i Sanogo, to skoro sigurno. Fellaini je najblizi, ali se ne bi zacudio da Wenger blefira i pokusava da spusta cenu ispod klauzule, koja je vec sada realna. Nista pre jula, do tad nam ostaju samo nagadjanja.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sanogo je bez obestecenja, nemoj njega racunati.

              Dobra stvar sto ce glavni igraci ostati, barem bi trebalo tako biti. Znaci da tim samo moze biti jaci, e sada je pitanje koliko jaci je potrebno da budu. Zavisi dosta od toga hoce li Tottenham zadrzati Bale-a, a vidim da i oni ozbiljno gledaju trziste(20 miliona za Guarina odbijeno), tako da ce i oni biti jaci u svakom slucaju. Gledano iz vise uglova, cak i ako prodaju Bale-a, to nece biti za malo para, pa od tih para mogu da popune rupe sa dva-tri dobra igraca i eto ti zaebanog tima. LFC ce biti opasan, igrali su dobro, mada su i oni donji ako Suarez ode, ma sta ko pricao, kada ti ode najbolji igrac slabiji si 20%.

              Ovo gledajuci iz perspektive Top 4 i te konkurencije. Chelsea ce sigurno biti jaci dosta, bez obzira na pojacanja, jer imaju ozbiljnog trenera. City je meni glavni favorit za titulu, strasan tim imaju. Za United ne znam sta da mislim. Dobar je Moyes trener, ali nije isto trenirati Everton koji nema prevelike ambicije i United. Tako da ce Wenger svakako morati da dovede par odlicnih pojacanja, a toga je i on svestan. U suprotnom, moglo bi se bez LS lagano ostati. Sto bi bila kako sportska tako i finansijska katastrofa.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • aahahahahhaa

                http://www.caughtoffside.com/2013/06...rnando-torres/
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                  Tebra, ne znas dovoljno o Arsenalu i sada iznosis tu neke hipoteze. Pre Vengera politika kluba nije bila da se dovode klinci i da se od njih prave zvezde, to je filozofija koju je Venger izgradio u klubu, a ne prihvatio od kluba. On je diplomirani ekonomista, a ne tamo neki Mancini koga ce da boli uvo sto seici preplacuju igrace. Trosi racionalno novac kluba, ima rezultate i zbog toga je i toliko dugo u klubu. Da je hteo da vodi bogatiji klub dugorocno, on bi prihvatio ponudu PSZ-a ili Bajerna od pre par sezona.
                  pa za jedno deset godina se možda promijeni i politika PSZ-a, ManCity-ja, Chelsea-ja, Real-a, Barse...itd. pa budu dovodili igrače za znatno manje love nego sada, fudbalere sa znatno manjim nivoom kvaliteta fudbalskih sposobnosti, znači to što je prije nekih deset godina bila povoljna finansijska situacija ne mora da znači da je i sada pa eto Venger jednostavno ima ali neće da troši (ali kao što kažeš vjerovatno ne poznajem situaciju u Arsenal-u, pa ovo uzmi sa rezervom)...Venger je u Arsenalu zaposlen kao trener sa ciljem osvajanja trofeja a ne kao ekonomista, znači nije njegovo da se brine oko ekonomske situacije kluba, za to postoje ljudi u svakom klubu pa tako i u Arsenal-u koji samo to rade ( opet da naglasim, ne poznajem dovoljno dobro situaciju u Arsenalu pa je možda kod njih to drugačije riješeno)....u Bayern-u da bude dugoročno?, ne vjerujem, Jupp je osvojio sve živo pa je otišao na kraju sezone

                  Comment


                  • Ko da su znali da je fake pa su namerno stavili ovu sliku Wengera...

                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by DelBoy View Post
                      pa za jedno deset godina se možda promijeni i politika PSZ-a, ManCity-ja, Chelsea-ja, Real-a, Barse...itd. pa budu dovodili igrače za znatno manje love nego sada, fudbalere sa znatno manjim nivoom kvaliteta fudbalskih sposobnosti, znači to što je prije nekih deset godina bila povoljna finansijska situacija ne mora da znači da je i sada pa eto Venger jednostavno ima ali neće da troši (ali kao što kažeš vjerovatno ne poznajem situaciju u Arsenal-u, pa ovo uzmi sa rezervom)...Venger je u Arsenalu zaposlen kao trener sa ciljem osvajanja trofeja a ne kao ekonomista, znači nije njegovo da se brine oko ekonomske situacije kluba, za to postoje ljudi u svakom klubu pa tako i u Arsenal-u koji samo to rade ( opet da naglasim, ne poznajem dovoljno dobro situaciju u Arsenalu pa je možda kod njih to drugačije riješeno)....u Bayern-u da bude dugoročno?, ne vjerujem, Jupp je osvojio sve živo pa je otišao na kraju sezone
                      Wenger je "sagradio" Emirates svojom politikom, zato se i ne trosi. I Bayern je isplatio svoje kredite, pa zato sad trosi po 30-40 miliona. Ne kazem da cemo mi to raditi (jos uvek, posto kredit za stadion jos uvek stoji, ali su manje rate, a sponzorski ugovori daleko veci), ali ce se sigurno trositi vise, jer ima odakle. Ispostujte Wengera nakon ovih 16-17 godina u klubu pa da mu "presudimo" 1. septembra da li je trosio dovoljno.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Wenger je "sagradio" Emirates svojom politikom, zato se i ne trosi. I Bayern je isplatio svoje kredite, pa zato sad trosi po 30-40 miliona. Ne kazem da cemo mi to raditi (jos uvek, posto kredit za stadion jos uvek stoji, ali su manje rate, a sponzorski ugovori daleko veci), ali ce se sigurno trositi vise, jer ima odakle. Ispostujte Wengera nakon ovih 16-17 godina u klubu pa da mu "presudimo" 1. septembra da li je trosio dovoljno.
                        nisam ja ovo sve pisao tu da nešto krivim Vengera za njegove postupke, ja sam gore na jednom od prethodnih post-ova naveo da je odličan trener i sve ostalo što ide uz to (LEGENDA), hoću da kažem da Arsenal nema keš da može parirati klubovima koji zadnjih godina osvajaju prvenstvo engleske, znači kada Arsenal počne trošiti kao oni tek će onda moći ozbiljnije konkurisati za prvaka, to je trenutna situacija ( ne opravdavam ja besumučno trošenje ali takva je trenutno situacija ako želiš osvajati trofeje).....nisam ja ovdje sada došao da trolujem, već to je jednostavno tako po meni, Arsenal ima sada dobru ekipu ali moraju ključni igrači ostati u klubu i treba dovesti adekvatna pojačanja da se popune "rupe"

                        Comment


                        • Mnogo pre nego što je postao Profesor.

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            pa za jedno deset godina se možda promijeni i politika PSZ-a, ManCity-ja, Chelsea-ja, Real-a, Barse...itd. pa budu dovodili igrače za znatno manje love nego sada, fudbalere sa znatno manjim nivoom kvaliteta fudbalskih sposobnosti, znači to što je prije nekih deset godina bila povoljna finansijska situacija ne mora da znači da je i sada pa eto Venger jednostavno ima ali neće da troši (ali kao što kažeš vjerovatno ne poznajem situaciju u Arsenal-u, pa ovo uzmi sa rezervom)...Venger je u Arsenalu zaposlen kao trener sa ciljem osvajanja trofeja a ne kao ekonomista, znači nije njegovo da se brine oko ekonomske situacije kluba, za to postoje ljudi u svakom klubu pa tako i u Arsenal-u koji samo to rade ( opet da naglasim, ne poznajem dovoljno dobro situaciju u Arsenalu pa je možda kod njih to drugačije riješeno)....u Bayern-u da bude dugoročno?, ne vjerujem, Jupp je osvojio sve živo pa je otišao na kraju sezone
                            Da je zaposljen sa ciljem da osvaja trofeje on sada ne bi bio trener Arsenala.

                            Comment


                            • 2011-http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2001275/Arsene-Wenger-wants-Odil-Ahmedov-Arsenal.html
                              2012-http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2150822/Odil-Ahmedov-wants-Arsenal-Anzhi-Makhachkala.html
                              2013-http://metro.co.uk/2013/06/12/odil-ahmedov-reveals-arsenal-are-scouting-him-ahead-of-summer-transfer-3838775/
                              2014- nastavice se

                              Comment


                              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                                Da je zaposljen sa ciljem da osvaja trofeje on sada ne bi bio trener Arsenala.
                                OK, gore si i naveo da ne poznajem dovoljno dobro situaciju u Arsenal-u, što je i tačno...ali malo mi čudo to da su trofeji kod Arsenal-a sporedni stvar, ali eto ja ću ti vjerovati....

                                Comment

                                Working...
                                X