Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportinfo.co.rs/najgori-klups...ti-ikada-foto/

    Kako su bas do Arsenala dosli?!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by DelBoy View Post
      da da i onda će kada taj talenat postane TOP Player Barsa pokucati na vrata Arsenal-a....
      I onda ce im se desiti ista stvar kao i sa Fabregasom.. Platiti 35 puta vise od onoga sto je Arsenal platio, te se jos staviti u nepogodnu poziciju sa 50% sell on fee klauzom i buy back klauzom i losijim partijama tog igraca jer je edukovan na drugaciji nacin
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        I onda ce im se desiti ista stvar kao i sa Fabregasom.. Platiti 35 puta vise od onoga sto je Arsenal platio, te se jos staviti u nepogodnu poziciju sa 50% sell on fee klauzom i buy back klauzom i losijim partijama tog igraca jer je edukovan na drugaciji nacin

        to što je Barsa platila Fabregasa 35 puta više sasvim je logično jer je on tada bio relativo formiran igrač...a jbg šta ćeš vidio sam negdje da se Barsa žali da im pokupovaše dosta tih talenata, oni su tu nemoćni ako dijete hoće iz kluba teško je zadržati...

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          to što je Barsa platila Fabregasa 35 puta više sasvim je logično jer je on tada bio relativo formiran igrač...a jbg šta ćeš vidio sam negdje da se Barsa žali da im pokupovaše dosta tih talenata, oni su tu nemoćni ako dijete hoće iz kluba teško je zadržati...
          Jebiga, vlada im grca u dugovima, dozvoljava im odgodjena placanja poreza i dugovanja, ali nece jednu stvar da im udovolij, da izglasaju zakon da se profesionalni ugovor moze potpisati prije 16. godine

          Pravo, rupe u zakonu, ekonomija, khm khm Wenger Genije khm khm
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bez namere da budem arogantan, ali koji interes ima Runi da ode u Arsenal?

            Jos jednom, bez ljutnje, da se niko ne uvredi, nemam nista protiv Arsenala.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Bez namere da budem arogantan, ali koji interes ima Runi da ode u Arsenal?

              Jos jednom, bez ljutnje, da se niko ne uvredi, nemam nista protiv Arsenala.
              Dosadili mu trofeji.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Dosadili mu trofeji.
                Hajde sad da vidim koja je relevantnost ovog posta sem ovdje da troluje?

                Al haj da se ja sad natrolujem malo.. Dosadilo mu da ga Piers Morgan zove Shrek pa hoce covjek da se rijesi nadimka...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Bez namere da budem arogantan, ali koji interes ima Runi da ode u Arsenal?

                  Jos jednom, bez ljutnje, da se niko ne uvredi, nemam nista protiv Arsenala.
                  Ti sumnjas u Wengera genija i njegove ubedjivacke moci ??? Zar nisi cuo da mu je na salveti napisao ponudu, to je sve zavrseno.

                  L'Equipe prenosi da su itekako zainteresovani za Auriera, posto je povezivan sa Arsenalom, eto ovde da podelim...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Hajde molim te mi reci gdje sam ja rekao da je sve zavrseno?

                    Ako sam rekao da je gotovo po pitanju plate, sigurno jeste, jer covjek sigurno nece ici na sljepo da pregovara s Unitedom 2 mjeseca i onda da mu Ruzni odbije platu, prvo se rijese osnove, primanja koja ce imati i onda se ide u pregovore.. Ako je Wenger zainteresovan onda znaci da je vec stupio u kontakt sa Unitedom, jer dajte 70% stvari vezane za transfere mi nikada necemo saznati, isto kao sto se 90% stvari prilikom preuzimanja kompanija ne sazna... (
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Hajde sad da vidim koja je relevantnost ovog posta sem ovdje da troluje?

                      Al haj da se ja sad natrolujem malo.. Dosadilo mu da ga Piers Morgan zove Shrek pa hoce covjek da se rijesi nadimka...
                      Jednostavno coveka ne bi interesovali Arsenal, Liverpul i Totenhem ni u kakvoj prici, ne znam ni sto se pominje. Moze Arsenal dobar tim da napravi ali Runi i slicni superstarovi su van svake kombinacije. Sad ce Arsen u ovim godinama odjednom da okrene svoju visedecenijsku filozofiju, ma dajte jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Jednostavno coveka ne bi interesovali Arsenal, Liverpul i Totenhem ni u kakvoj prici, ne znam ni sto se pominje. Moze Arsenal dobar tim da napravi ali Runi i slicni superstarovi su van svake kombinacije. Sad ce Arsen u ovim godinama odjednom da okrene svoju visedecenijsku filozofiju, ma dajte jbt.
                        Arsenal ima jednu veliku prednost u odnosu na vas i kokoske-igranje u LS, ali je to smesno za Wayne-a. Uzece njega PSG, eventualno Chelsea ako izduvaju za Cavanija, niko bre nije blesav da mu se duplo smanji plata, a da pritom ostane u istoj ligi i ima daleko manje sanse za osvajanje iste.
                        I Neshkaro, kad dodje 1. septembar, nemoj da se zacudis ako se nesto promeni u Wengerovoj filozofiji. Ne kazem da hoce, ali ne treba da te zacudi.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Arsenal ima jednu veliku prednost u odnosu na vas i kokoske-igranje u LS, ali je to smesno za Wayne-a. Uzece njega PSG, eventualno Chelsea ako izduvaju za Cavanija, niko bre nije blesav da mu se duplo smanji plata, a da pritom ostane u istoj ligi i ima daleko manje sanse za osvajanje iste.
                          I Neshkaro, kad dodje 1. septembar, nemoj da se zacudis ako se nesto promeni u Wengerovoj filozofiji. Ne kazem da hoce, ali ne treba da te zacudi.
                          Od Vengera promene necemo videti po tom pitanju, moze samo da napravi bolji tim nego proslo leto i dovodi bolja pojacanja od Zirua.

                          Nema Arsenal tu platu da da Runiju, to moze samo par klubova, jedva ga i Junajted izdrzava. Zamisli da se pojavi neka vest npr. da je Roben nezadovoljan u Bajernu i da ce kod nas a ja da krenem to da tvrdim i objasnjavam nekim teorijama. Ti bi me prvi sprdao jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Bez namere da budem arogantan, ali koji interes ima Runi da ode u Arsenal?

                            Jos jednom, bez ljutnje, da se niko ne uvredi, nemam nista protiv Arsenala.
                            Realno covek rekao,ljutio se neko ili ne to je tako...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Od Vengera promene necemo videti po tom pitanju, moze samo da napravi bolji tim nego proslo leto i dovodi bolja pojacanja od Zirua.

                              Nema Arsenal tu platu da da Runiju, to moze samo par klubova, jedva ga i Junajted izdrzava. Zamisli da se pojavi neka vest npr. da je Roben nezadovoljan u Bajernu i da ce kod nas a ja da krenem to da tvrdim i objasnjavam nekim teorijama. Ti bi me prvi sprdao jbt.
                              Ne bi bila promena ako odvali 22-24m za Fellainija? Ja mislim da bi. A raspored plata ce se menjati vremenom, kako ovi levati budu odlazili. Ako je on bio spreman da Walcottu da najvecu platu od 100k, a Jacku ugovor sa nekim visokim procentom uvecanja na godisnjem nivou, ima tu promena. Videcemo, sto se mene tice, ima nade za ovo leto, imena koja se pominju mi se itekako dopadaju, izuzev Williamsa.
                              Nema logike da Rooney dodje, nikakve, nije to u interesu prvenstveno njemu, a ni Arsenalu zbog promene wage structure-a. Odakle nama 250k, pa to zajedno imaju Santi, Theo i Giroud (npr.) ?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Ne bi bila promena ako odvali 22-24m za Fellainija? Ja mislim da bi. A raspored plata ce se menjati vremenom, kako ovi levati budu odlazili. Ako je on bio spreman da Walcottu da najvecu platu od 100k, a Jacku ugovor sa nekim visokim procentom uvecanja na godisnjem nivou, ima tu promena. Videcemo, sto se mene tice, ima nade za ovo leto, imena koja se pominju mi se itekako dopadaju, izuzev Williamsa.
                                Nema logike da Rooney dodje, nikakve, nije to u interesu prvenstveno njemu, a ni Arsenalu zbog promene wage structure-a. Odakle nama 250k, pa to zajedno imaju Santi, Theo i Giroud (npr.) ?
                                To moze ali meni nije neka korenita promena da dodje igrac iz slabijeg kluba koji ima ne tako veliku klauzulu i nije alav na platu.

                                Ostaje Arsenal u TOP4, nema sumnje ali ne ocekujte superstarove. Ta Felainijeva klauzula je plafon sto ce Venger da plati. Sto je meni u sustini i normalno, ja ni ne volim ogromne transfere. Samo mu treba nesto bolji skauting a ne da 12(mislim da je toliko) daje za Zirua iako moze da uzme 3 puta boljeg napadaca za te pare(Staridz npr. placen toliko)ili da daje 15 za Oxa da mu sedi na klupi i stagnira.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X