Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 'bacpoola View Post
    E ljudi jel vi stvarno mislite da ce Nasri otici u Junajted?

    Mislim ja sam navijac Junajteda, voleo bih da dodje, ali stvarno ne verujem u celu tu pricu. Kao sto cam pominjao par puta cini mi se da je to prica samo da bi se izvukao bolji ugovor.

    Sad kad bolje pogledam u prosloj sezoni je par igraca iz top klubova radilo manje vise istu stvar. Nagovestavali da nisu zadovoljno, da oce da idu, i na kraju dobili bolji ugovor. Runi, Tevez, evo sada Nasri (jedini koji je stvarno otisao je bio Tores).

    A sto se Fabregasa tice, mislim da nema potrebe da se sad ljutite nesto na njega. Njemu je ipak Barsa u srcu i to je svima jasno. Znalo se da ce kad tad da ode tamo, jer mu je to decacki klub. Isto je bilo nama sa Ronaldom. Ista prica. Covek je od malih nogu navijao za Real i sanjao da tamo igra. Tu se svaka diskusija zavrsava.
    Slazem se sa tobom. I mislim da je sustina u tome da jedan mora otici. Ako ode Nasri, Seska nece pustiti sigurno, jer su dva najbitnija igraca u klubu, ali, ako ode Sesk, Nasri definitivno dobija novi ugovor sa vecom platom. Jedino sto ja nikada ne bih htio nekog igraca iz Mancestera, Celzija ili Liverpula u Arsenalu, niti da Arsenalovi igraci prelaze u te klubove, iako se ponekad desava i jedno i drugo. Kad dolaze, nek dolaze iz drugih liga, i kad odlaze, nek idu sa ostrva. Naravno, govorim samo o tim najvecim klubovima.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • http://www.skysports.com/story/0,195...988950,00.html

      Frizurica blizu prelaska u Arsenal
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        http://www.skysports.com/story/0,195...988950,00.html

        Frizurica blizu prelaska u Arsenal

        Ona traka oko glave mu stisne kosu, i meni se uvijek cinilo kao da je nabio kondom na glavu!

        U svakom slucaju obecavajuce pojacanje za Arsenal!;)
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Verovatno prelazi ali sam nekako više želeo Hazarda ali ajde
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Alan Miglacio, agent Samira Nasrija, kaže da će ove nedelje obaviti prevogore sa Arsenom Vengerom u vezi produžetka ugovora njegovog klijenta. Francuz, kom ugovor sa Arsenalom ističe za godinu dana meta je mnogih evropskih klubova pošto još uvek ne može da se dogovori sa upravom londonskog kluba oko produžetka. Međutim, njegov agent kaže da nije došlo do svađe tokom pregovora i da će se ponovo sastati sa Vengerom u toku nedelje.
            "Nije bilo konflikta oko obnove ugovora, uskoro ćemo se ponovo sastati sa Vengerom".
            "Da, veliki broj evropskoh klubova želi Samira ali glupo je nabrajati ih. Prvo želimo da razgovaramo sa Arsenalom".


            CESC FABREGAS has handed Arsene Wenger a huge boost by declaring: I am happy at Arsenal.

            Spain World Cup winner Fabregas, 24, has again been linked with a £35million return to his hometown side Barcelona.
            And with the future of fellow Gunners Samir Nasri, Andrey Arshavin and Gael Clichy in doubt, Wenger is in danger of seeing his squad torn apart this summer.
            But skipper Fabregas claims he has no intention of ending his stay at the Emirates. The midfielder said: "I am an Arsenal player.
            "I have been very happy for eight years and I am very happy."
            When asked about the latest speculation linking him with a move back to Barca, he added: "I am not thinking about football right now, just about my holidays.
            "There have been no decisions. The truth is that it doesn't always depend on the player and at the moment I don't know anything.
            "Arsene Wenger is the boss, the one who makes the decisions. You should ask him. I was injured at the end of the season and I haven't seen him for about six weeks.
            "I am very happy where I am. Anything else would be speculation that is untrue."
            But Fabregas refused to comment on whether his long-term future would be at Arsenal.
            He added: "You can never say never in this life as so many things happen that you can never predict."
            Fabregas, who moved from Barcelona to London in 2003 at the age of 16, is seen as a natural replacement for playmaker Xavi, who turned 31 in January.
            But despite admitting the Gunners' six-year trophy drought had left him frustrated, Fabregas insists his side can end their barren run next season.
            He said: "A player who is not frustrated at not winning titles is either lying to himself or lacks ambition.
            "There is a good team and a good manager and one of the most faithful fan bases in Europe.
            "With those I believe we can make progress and one day win an important trophy."
            Last edited by Ves; 15-06-11, 12:27.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Moze li neki pouzdan izvor?
              Fabregas konacno prelazi u Barsu?

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/transfe...era-44336.html

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Moze li neki pouzdan izvor?
                  Fabregas konacno prelazi u Barsu?
                  Na oficijalnom sajtu nema ništa niti na nekom pouzdanijem sajtu muljaju još uvek ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                    Naravoucenije: Ne veruj nasim sajtovima , dok ne vidis na nekom stranom pouzdanijem.;)
                    A pod dva, ako ga nisi razumeo Fabregas je bio ironican prema njima.Ako nisi shvatio poslednju recenicu.

                    Pominje se da bi Vilijan iz Sahtjora mogao da predje.
                    Last edited by Ricma; 15-06-11, 15:19.

                    Comment


                    • Daj Boze da Gervinho dođe, extra igrac, taman Arsenalu dobro dođe jer moze igrati na vise pozicija.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Geri Kejhil izgleda ipak ne dolazi. Steta!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Jbg barem da nam dođu Gervinho,Samba evo u zadnje vreme se šuška i za Tarabta
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kakve su sanse da ce Samba preci?Jel istina da trazi Blekburn 12 miliona funti za njega?
                            Last edited by Ricma; 20-06-11, 22:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Kakve su sanse da ce Samba preci?Jel istina da trazi Blekburn 12 miliona funti za njega?
                              Navodno je Arsenal vec ponudio cenera, ali ovi traza 12. Mislim da je to onaj fazon kad znas da nesto/neko vrijedi puno vise, pa ti ponudis puno manje da bi se nasli na pola puta. Dakle, 90% je novi clan Arsenala, broj 2 mu slijedi ako ode Diabi.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Fabregas saga se nastavlja ....Španska gamad nastavlja da truje novine svakojakim pričama svakog dana dokurčili su mi više ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X