Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bild is reporting that new-ish Bayern Munich manager Pep Guardiola is set to go shopping for centre backs, and that high on his list are two Arsenal players Laurent Koscielny and Thomas Vermaelen.
    Mene bi zabrinulo jer znamo koliko je pouzdan BILD, ali obojica su vezana dugogodisnjim ugovorima tako da nema potrebe za prodajom
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
      Kakve veze ima liverpul sa arsenalom?
      Klip je Liverpool-Arsenal 4-4 i ti pitas kakve veze ima LFC sa Arsenalom?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Klip je Liverpool-Arsenal 4-4 i ti pitas kakve veze ima LFC sa Arsenalom?
        Ma zajebava, jer se brisu postovi, pa kao tek je 50% vezano za Arsenal. Nije bio ozbiljan.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Red je da odgovorim na sve sto ste pisali, posto sam ja obrisao postove. Obrisao sam ih jer su apsolutno nepovezani s Arsenalom, to ostavite za PM, sto Wada kaze, moze povremeno sprdnja, ali stvarno treba imati meru. Dzabe sto ova tema ima najvise postova kad je kvalitet dobrog dela njih nikakav. Kafanske price, vec sam to spominjao. Isto je uradjeno i u temi CFC-a, koja je zakljucana, pa je ovo daleko bezbolnije resenje nego da uopste ne pisemo. Za sve sto vam smeta ili vam nije jasno, obratite mi se na PM, lako cemo resiti.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Takvu zajebanciju cemo od sada banovima da resavamo.

            Postovi su obrisani i sta sada, ne treba nastavljati sa bezukusnom sprdnjom.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aaaj ljudi popio sam bure pive sad, evo jedva gledam hahahahah

              Zajebajem se uglavnom, evo vas dvojica ste sad podjelili naka upozorenja koja veze sa temom nemaju, da li to znaci da i ti postovi trebaju biti obrisani?

              Moji postovi sadrze mozda dio zajebancije, ali u 99% slucajeva sadrze relevantne vijesti za ovu temu..

              Sto se tice topica, kao obicno da dodam relevantni dio

              ♥The Highbury Stand♥ ‏@HighburyStand 18m
              A Account Agent Something Just Said Dortmund Will Bid £25m For Santi Cazorla, Please Dont Listen To People With Agent In Names #afc
              Nemojte nasjedati na ovo, Santi ne moze nigdje ici...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Red je da odgovorim na sve sto ste pisali, posto sam ja obrisao postove. Obrisao sam ih jer su apsolutno nepovezani s Arsenalom, to ostavite za PM, sto Wada kaze, moze povremeno sprdnja, ali stvarno treba imati meru. Dzabe sto ova tema ima najvise postova kad je kvalitet dobrog dela njih nikakav. Kafanske price, vec sam to spominjao. Isto je uradjeno i u temi CFC-a, koja je zakljucana, pa je ovo daleko bezbolnije resenje nego da uopste ne pisemo. Za sve sto vam smeta ili vam nije jasno, obratite mi se na PM, lako cemo resiti.
                Samo nam Gangrenu vrati, bez njega nije to to. Mozes reci da te se ne tice, a mozes biti covjek i preuzeti to na sebe...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Postovi su bili vezani za mene, najaktivnijeg na ovoj temi.. Moji postovi su obrisani, ali mene boli briga za to jer sam u nekom medjustanju gdje sam i hepi i nisam hepi, ali nije lijepo brisati tako postove nekada, posebno zato sto nije praktikovano prije..

                  Sljedece:

                  Wenger putuje na Kup Konfederacija, a tamo ce biti Fabregas, ocekujte lavinu glasina u toku kupa konfederacija...

                  Sljedece

                  Some exciting news has just come in regarding Fellaini. We have conflicting news from our sources, so we will only confirm it once we receive confirmation. But from our most recent conversations with one of our sources. Marouane Fellaini is now an Arsenal player. The fee is the £22m release clause, an he has signed on a 4-year-deal. But again we CAN’T say for sure, until we hear back from our other sources. But at the moment, it seems that Fellaini is a Gunner!
                  Danas sam kacio da je Fellaini na odmoru, tako ugovor sigurno nije potpisan, ali moguce je da ce se desiti kada se Maruan vrati sa odmora...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Koliko sam ja citao sinoc/danas, dobili smo dozvolu za pregovore, oko 70k mu nudimo platu, izmedju klubova ostaje da se dogovore oko bonusa.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ako on zaista dodje, necu biti razocaran ako bude jedino ovosezonsko pojacanje...
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • http://www.express.co.uk/sport/footb...+Sport+Feed%29

                        Silne glasine bile Zaha u Arsenal, a Arsenal nikad interes nije pokazao, toliko o mozgovima novinara

                        Meni najzanimljivije u ovoj svoj prici je pominjanje Davida Deina...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sto niko nije postavio vest da je Wenger zainteresovan za levog beka Benfice?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • E da. Hocemo navodno tog Melgarejo-a.

                            A, koji ce nam igrac na toj poziciji? Ili, preciznije, na toj strani?
                            Last edited by Ves; 12-06-13, 19:42.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Moze levo i desno. Ako je on igrao protiv Chelsea-a levo, onda je rec o rupi...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Sta ce mu jos jedan lijevi bek?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X