Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebes ovo, iako nijedan balkanac nije bio promasaj u Arsenalu kolko sam ja upoznat

    Daj ba Wengeru jebo te dovedi sta god normalnije, a ne ovu djecurliju..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Мене пали Кавани у Челсију, ал' нешто муљају опаасно.

      Comment


      • Kako cete kukati za Mitrom za par godina (ako ne dodje, naravno).
        Mada, cinjenica je da vam sada ne treba.

        Comment


        • Pricajte vi sta hocete ja bi voleo jednog naseg da vidim u Arsenalu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Pricajte vi sta hocete ja bi voleo jednog naseg da vidim u Arsenalu

            Moze?
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post

              Moze?
              Aaa brat Matić Žemo Žemo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Dzeko, Matic, Begovic, Kolarov, Tadic, Pjanic, Srna, Jovetic.. daj kojeg god
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Nemam nista protiv da dodje Mitrovic, izvukao bi Wenger iz njega maximum, u to ne sumnjam. A navodno smo zainteresovani i za Michua.
                  Last edited by Tobdzija; 05-06-13, 12:17.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Kako je moguce da se svaki prelazni rok najvise pise o Arsenalu, a oni najmanje posla urade???

                    golman
                    Ako sam ja dobro upratio, nama iz tima odlaze i Manone i Fabijanski, a gotovo sigurno dolazi Cezar, sto je savrseno odradjen posao, s obzirom na odnos njegovih i godina mladog nam Voje.

                    odbrana
                    Skilaci je mrtav, to je jasno. Medjutim, postoji velika mogucnost da ode jedan od trojice zivih ( Per, Verm, Kos ). Mozda Kos najprije, jer bi za njega dobili najvise love. Bice mi zao. Wilijams je izgleda takodje gotova stvar. Lijevo smo pokriveni, desno u problemu. Msm da Sanja ide sigurno, a uz Wilijamsa dolazi jos jedan stoper/desni bek. Ko??

                    veza
                    DM? - Wanajama? Nisam siguran da li ce iko doci. Prije da cemo taktiku prilagoditi igracima kojim raspolazemo. Jos bi u vezi mogao da nas pojaca taj Granijer.

                    napad
                    Sanogo je takodje vec dosao. On ne moze biti ozbiljno pojacanje. Jos uvijek ne. Jovetic ili Iguain? Mozda Vilja? Mnogo je tih potencijala u Arsenalu, mozda nam i treba jedan Vilja za sledece 2 sezone i vozdra.

                    Dakle, Cezar, Wilijams i Sanogo za sada.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Desni bek Corchia, ako ne, mozda onaj iz Lazia, valjda se zove Candava. Isti Sagna, ista frizurica.
                      EDIT: Zove se Luis Pedro Cavanda.
                      Last edited by Wilshere_10; 05-06-13, 12:30.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Previsok je taj Kačavanda za beka, tj. vjerovatno prespor za Arsenalov stil igre. Prije ovaj francuski žabar, iako on ne može igrati stopera. Al, aj daj scenario gdje Wilijams mijenja Skilačija, a Corchia Sanju.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Mozda uleti i Janmaat, nista se jos ne spominje, ceka se Sagnina prodaja/resavanje pitanja napadaca. Samo da ne prodamo nekog od stopera, Williams je slabiji od sve trojice.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Neka dodje Mitrovic ali na 5 6 godina pa da postane igracina i da ima bar 2 3 sezone dobre... Ali neka dodje i Joveta...
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Neka dodje Mitrovic ali na 5 6 godina pa da postane igracina i da ima bar 2 3 sezone dobre... Ali neka dodje i Joveta...
                              Каже Ђурић да не иде нигде Митровић. Мафија је то..

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Desni bek Corchia, ako ne, mozda onaj iz Lazia, valjda se zove Candava. Isti Sagna, ista frizurica.
                                EDIT: Zove se Luis Pedro Cavanda.
                                Ja kontam da bi bolje bilo da onda idete po Candrevu,on igra nekad desnog beka nekad krilo...u svakom slucaju jako dobar igrac

                                http://www.transfermarkt.de/de/anton...ler_25488.html
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X