Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    A, ko bi vise odgovarao Arsenalu, Capue ili Wanayama? Nisam gledao ni jednog kako igra.
    Capoue, tehnicki je nesto bolji, Wanyama je klasicni razbijac.
    Mada se Capoue najverovatnije seli u PSG.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Hm. Pa dobro. Nek' je i razbijac, ali nek' je pametan razbijac. S obzirom na sve te silne tehnicare, mozda bi jedan na toj poziciji bio i suvisan, mnogo je bitnije da ima tu osobinu destrukcije protivnicke igre. Nista onda, kupljeno!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Wanyama je klasican razbijac u odbrani, zivotinja, a Capoue je raznovrsniji u napadu, dosta se ubacuje napred, kreativniji igrac, ali u odbrani isto kida, pa sad ti vidi ko vam vise odgovara. Mada je meni Wanyama realno gledano enigma igrac, igranje u Skotskoj zaista nije nesto sto bi ga preporucilo top timovima, samo sam ga gledao u LS i bio je dobar u nekoliko tekmi, ne mogu reci.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Hm. Pa dobro. Nek' je i razbijac, ali nek' je pametan razbijac. S obzirom na sve te silne tehnicare, mozda bi jedan na toj poziciji bio i suvisan, mnogo je bitnije da ima tu osobinu destrukcije protivnicke igre. Nista onda, kupljeno!
          Capoue to itekako ima, ali mu je pas na sve to bolji, a moze i igrati stopera. Wanyama je second best opcija.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Kad se domognem kompjutera objavit cu nesto za Jovetu

            Inace dobro ste se sjetili pa malo poceli pricati ovdje
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kako god bilo i ko god dodje, samo da se ne ispostavi za 3 godine da je Kokelan tata za Kapuea, a Frimpong za Wanajamu. Ja sad, moze biti, lupam, jer ih nisam gledao, ali znam koliko potencijala ima u ovim nasim veznjacima.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Kad se domognem kompjutera objavit cu nesto za Jovetu

                Inace dobro ste se sjetili pa malo poceli pricati ovdje
                Obrisacu, makar bilo sa zvanicnog sajta.
                @Ves, Coquelin itekako zasluzuje priliku, i mislim da je potencijal za prvi tim. Frimpong tesko, dve povrede kolena zaredom, evo sad i operacija, nece od njega biti neki preterano kvalitetan igrac.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Zavisno ko dodje, sto se mene tice, mogu i Gervinho i Poldi da idu.
                  Stavljas u isti rang Gervinha i Podolskog

                  Comment


                  • Ovo bi, da je k'o sto nije, vec bilo u skladu sa pricom o trosenju i do 100 m f :

                    http://blog.emiratesstadium.info/archives/29254
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      Stavljas u isti rang Gervinha i Podolskog
                      Spinujes opasno...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Coquelanu nikad nije data sansa, cenim da je momak bas dobar igrac i veliki potencijal, neko ce se iznenaditi, ali ja bas mislim da on ima to nesto sto je Arsenalu potrebno. Frimpong je indijanac, to nije ozbiljan igrac, momak bez mozga, i vrlo nezgodan temperament, da ne pominjem te teske povrede.

                        Capoue je odlican igrac, dobar passer, tehnicki odlicno potkovan, ubacuje se napred, sjajan u odbrani, vrlo retko gubi lopte, vrlo retko. Interesovao se za njega PSG, ne znam koliko je to sada ozbiljno...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ovim raskidanjem ugovora Denilsonu, isticanjem ugovora Arshe i Squillacija, i otpustanjem omladinaca, Arsenal je na platama nedeljno ustedeo oko 200 hiljada.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ok. Ne stavljas ih u isti rang, ali bi obojicu prodao

                            Comment


                            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                              Ok. Ne stavljas ih u isti rang, ali bi obojicu prodao
                              Prodao bi ih, uz zamene, i taj deo posta stoji.
                              Uostalom, Gnabry treba da dobije priliku, a i ako se dovede kvalitetno krilo, mogu obojica
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Pa Gnabry bi bio super zamena za Podolskog, odlicna ideja.

                                Comment

                                Working...
                                X