Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro lupam, ne znam koliki su dugovi al opet drzava im pred kolapsom, a oni se zajebaju

    Ma za Engleze poprilicno su stabilni zbog inostranog kapitala, a i preludih tv ugovra..

    Od vodecih klubova, jedino Arsenal i United imaju dugove. Arsenal zbog stadiona, a United zbog Glazera..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ma dobro lupam, ne znam koliki su dugovi al opet drzava im pred kolapsom, a oni se zajebaju
      da, ali to što je država pred kolapsom nema nikakve veze sa klubovima, valjda ljudi koji vode državu snose odgovornost za loše stanje ekonomije države....

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        da, ali to što je država pred kolapsom nema nikakve veze sa klubovima, valjda ljudi koji vode državu snose odgovornost za loše stanje ekonomije države....
        Da snose, ali tako sto odobravaju klubovima silne dugove.. ovi dugovi nisu prema drugim klubovima, vec uglavnom prema drzavi..

        Drzava im dopusta odgodjeno placanje poreza, tako je samo klub na dobitku, a ne drzava...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Da snose, ali tako sto odobravaju klubovima silne dugove.. ovi dugovi nisu prema drugim klubovima, vec uglavnom prema drzavi..

          Drzava im dopusta odgodjeno placanje poreza, tako je samo klub na dobitku, a ne drzava...
          apsolutno se slazem, to sam u principu i rekao...znaci ljudi koji vode drzavu im dozvoljavaju takvo "ponasanje" tako da su opet predstavnici drzave krivi a ne klubovi za ekonomsko stanje...

          Comment


          • Pa nisu ali ako drzava finanijski propadne klubovi ce biti u problemu.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • ma kakav propasti, spasice ih Arapi i Kinezi, oni ih gotive...

              Comment


              • Transfer News Live ‏@DeadlineDayLive 31m
                David Villa has told Barcelona he wants to leave and says he has a pre-contract agreement to sign for Arsenal.
                Kad zavrsavamo ekonomiju i pravo ovdje,mogu i ja malo spekulacija da ubacim cisto da razbijem monotoniju...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Klasa od igraca, ali mator, sta znam...bilo bi idealno da je malo mladji.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Da je Ziru klasa, Vilja bi nam odlicno dosao kao rotacija, ali ovako stvarno nemam stav o tome.

                    Comment


                    • Ma ekonomija moja najdraza.. pravo ne volim, al bi bio dobar advokat imam spiku za to hahaha

                      Ne bitno i ja sam citao od nekog bas bas top novinara u spaniji da Villa navodno ima pred ugovor sa Arsenalom..


                      Isto citam, teko dodjoh pa da vidim imal istine Pipita hoce da napusti Real, Wadsone, Aksone imal tu istine sta.. Ako ima ima li sanse da dodje kod nas vamo bjede sto funte za pive nema?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Istina je da ide Pipita. Rekao posle meca da ide. Da ima ponudu Juventusa i jos nekih timova. Ko su ti drugi timovi je pitanje. Da je Wenger pametan, da ga uzme za 25 miliona.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Vidi Wadsona nocne ptice, gori si od mene hahah

                          Ma jooj da ga uzme Wengerica jebo napad rijesio je probleme narednih 5 godinasto se napada tice

                          Mogo bi onda laganini Fabregasa i onda obranu da oblikuje kako treba, al jebiga puste pijane zelje...

                          Boga mi izgleda dobar sam pogadjam slova dobro hahah
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Daily Mail are reporting that Arsenal are targeting both Cesc Fabregas and Lars Bender.
                            jest da je ovo daily mail al gdje ima dima tu ima i vatre

                            Comment


                            • Italijani pišu da smo Feneru poslali ponudu od 20 m e za Moussa Sowa. Kontam, da je Profa htio, mogao ga je dovesti za duplo manje prošle godine...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Sanogo : "The boss, mister Wenger, will decide if I have to go on loan. I don't mind, I only want to play"
                                Sanogo "I'm not ready yet to play in England. I'll have to work. But Arsenal is one of the 8 best clubs in Europe"
                                Sanogo : "Wenger came to see me in Paris. He told me he'll give my chance to play next season"
                                Sanogo : "For me it's was Lille or Arsenal. But then I met mister Wenger and it changed everything."
                                Normalno deluje ovaj momak, realno procenio svoje kvalitete, kul lik skroz.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X