Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Pozdrav svim navijačima Arsenala. Evo, moj prvi post na ovom forumu. Vidim da su aktuelna razmišljanja o mogućim transferima, pa da iznesem svoje želje.

    Prodati: Almunia, Klisi, Gibs, Skilaci, Diabi, Rosicki, Denilson, Ebue, Arsavin, Samak, Bendtner.

    Kupiti: Stekelenburg ili Adler, Bejns, Jagielka i/ili Geri Kejhil i/ili Samba i/ili Subotic, Hulk ili Hazard, Melo/Diara/Felaini, Aguero/Falkao/ Benzema/Lukaku.

    Vratiti: Vela, Traore, Lansburi, Istmond...
    Dobrodošao na forum navijaš za pravi klub;)

    Što se tiče tvojiš želja u većini se slažemo mada igrači kao Falcao,Aguero i eventualno Lukaku su prevelik zalogaj za naš budžet i našu filozofiju tako da možemo samo da ih sanjamo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Dobrodošao na forum navijaš za pravi klub;)

      Što se tiče tvojiš želja u većini se slažemo mada igrači kao Falcao,Aguero i eventualno Lukaku su prevelik zalogaj za naš budžet i našu filozofiju tako da možemo samo da ih sanjamo
      Sto je najgore ja mislim da vi odmah ispod Sitija i Celzija imate najvise para da trosite na transfere. E sad, koliko to Venger zeli to je drugo pitanje.
      sigpic

      Comment


      • Ves dobrodosao na forum,nadam se da ces biti aktivan.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ves dobrodosao na forum,nadam se da ces biti aktivan.
          Hvala na dobrodoslici. Nego, zanimam gdje dolazite do informacija o tim spekulacijama vezanim za transfere? Volim citati takve sadrzaje, pa i da su lazni. I, uopste, kakvo je trziste izvan ostrva? Ja pratim samo premier ligu, tako da su mi slabo poznati igraci iz ostatka evrope i svijeta ( citaj - juzne amerike ). Recimo, na osnovu ocjena u PES 11 i menadzerima, kontam da bi recimo Zarate dobro dosao Arsenalu, a gotovo da nikad nista ne procitam o njemu. Damo im Samaka i 5 miliona za njega?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Hvala na dobrodoslici. Nego, zanimam gdje dolazite do informacija o tim spekulacijama vezanim za transfere? Volim citati takve sadrzaje, pa i da su lazni. I, uopste, kakvo je trziste izvan ostrva? Ja pratim samo premier ligu, tako da su mi slabo poznati igraci iz ostatka evrope i svijeta ( citaj - juzne amerike ). Recimo, na osnovu ocjena u PES 11 i menadzerima, kontam da bi recimo Zarate dobro dosao Arsenalu, a gotovo da nikad nista ne procitam o njemu. Damo im Samaka i 5 miliona za njega?
            Do informacija dolazimo na zvanicnim sajtovima ekipa i jos nekim sajtovima tipa goal.com i tako.Zarate se pokazao u Italiji,mada zna da varira sa formom.Po potencijalu koji poseduje bi mogao da igra za tim kao sto je Arsenal ali morao bi glavu da sredi,posto su ionako nestabilni.Ali za Samaka i Bentnera je tata.
            sigpic

            Comment


            • Pa ako Bendtner ode u Bayern dobicemo 15+ miliona. Denilson bi isto mogao da ode najvise za 15, Almunia ne vise od 7, a Rosickog ne mogu da procenim. Ja kontam da ce se Rosicky vratiti u Nemacku(mozda Sttugart,Werder).
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Pa ako Bendtner ode u Bayern dobicemo 15+ miliona. Denilson bi isto mogao da ode najvise za 15, Almunia ne vise od 7, a Rosickog ne mogu da procenim. Ja kontam da ce se Rosicky vratiti u Nemacku(mozda Sttugart,Werder).
                Ako neko plati za Bentneta 15M treba mu dati nobelovu nagradu, za Denilsona isto vazi. A ne verujem ni u tih 7M za Almuniu. Ako za tu cetvoricu koju si naveo Arsenal dobije 15-20M ukupno treba da budu srecni.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ako neko plati za Bentneta 15M treba mu dati nobelovu nagradu, za Denilsona isto vazi. A ne verujem ni u tih 7M za Almuniu. Ako za tu cetvoricu koju si naveo Arsenal dobije 15-20M ukupno treba da budu srecni.
                  Za Bendtnera max 10, Denilson moze i do 12 - 13, a Almunija ne vise od 3 - 4 miliona. Dakle, okvirno 25 miliona, sto je dovoljno za Falka-a!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Videcete da ce za Bendtnera dobiti vise od 10 milioncica!
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Hvala na dobrodoslici. Nego, zanimam gdje dolazite do informacija o tim spekulacijama vezanim za transfere? Volim citati takve sadrzaje, pa i da su lazni. I, uopste, kakvo je trziste izvan ostrva? Ja pratim samo premier ligu, tako da su mi slabo poznati igraci iz ostatka evrope i svijeta ( citaj - juzne amerike ). Recimo, na osnovu ocjena u PES 11 i menadzerima, kontam da bi recimo Zarate dobro dosao Arsenalu, a gotovo da nikad nista ne procitam o njemu. Damo im Samaka i 5 miliona za njega?
                      Ako te zanimaju vesti vezane samo za Arsenal

                      http://www.goonernews.com/
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Dva omladinca Barselone potpisala za Arsenal



                        Arsenal je završio pregovore sa dvojicom talentovanih omladinaca Barselone - vezistom Jonom Toralom i napadačem Hektorom Belerinom, i dvojac će se pridružiti timu Arsenala na leto. Dva talentovana 16-godišnjaka odlučili su da karijeru nastave u Londonu na veliko razočarenje katalonskog kluba.

                        Na Torala je uticala majka, koja je poreklom Engleskinja, dok je Belerin odlučio da karijeru nastavi u Arsenalu, iako je imao ponude od Mančester Junajteda, Čelsija i Aston Vile.

                        Oba igrača potpisala su petogodišnji ugovor sa klubom.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Opet taj Wenger dovodi djecu, dokad ce on ismijavati Arsenal...zao mi ih je stvarno, a mogu misliti koliko se navijaci suzdrzavaju da ne podivljaju!

                          Wenger jednostavno ne moze voditi prvitim Arsenala ako ovako nastaviti sa dovodjenjem djece, idealno bi bilo kada bi Arsenal doveo nekog drugog trenera a da weneger radi sa mladima, e to bi bilo odlicno rjsenje.;)
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Pa nece ta 2 momka igrati za 1. tim najmanje 2 godine! Mada kod Wengera je sve moguce.
                            Citam ovih dana da Adebayor ostaje u Realu, a da im i Aguero stize. Tako da su realne sanse da Wenger dovede Benzemu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Pa nece ta 2 momka igrati za 1. tim najmanje 2 godine! Mada kod Wengera je sve moguce.
                              Citam ovih dana da Adebayor ostaje u Realu, a da im i Aguero stize. Tako da su realne sanse da Wenger dovede Benzemu.

                              Ma znam da nece igrati odmah za prvitim, ali cim je njih Wenger doveo, mogli bi oni lagano za 2 godine kao sto ti kazes zaigrati!

                              To bi bilo odlicno za Arsenal, da konacno dobiju jedno pravo pojacanje i odlicnog napadaca...mada ove spekulacije...to ti je haos, kazem ja...pola toga na kraju nece biti tacno al' 'ajde da sacekamo;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Sanse da ce Aguero u Real su ravne nuli,jer Real ne kupuje igrace Atletika,on ce najpre u Juve.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X