Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitao sam na nekom "nezvanicnom sajtu" da United hoce da dovede Fabregasa, po meni je to vak realnije nego da se vrati kod nas...
    Od Barse eventualno mozemo Song-a da ocekujemo i to je taj nas zadnji vezni bez kog ne mozemo...
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • Kakav ludak


      sigpic

      Comment


      • Ovaj sto pjeva kako vole Arsenal i Wengera je Aki,a kad pocne ovaj da se dere za Higuaina, e to sam ja preuzeo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Swansea defender Ashley Williams has again been linked with a move to Arsenal. (Source: SkySports)
          ....
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            ....
            Jeboteeeeeeeee
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Zaista ne razumem pojedine navijace Arsenala koji su protiv Ashley Williamsa ,za mene je on ono sto je potrebno timu kao sto je Arsenal,da je zivotinja i da pri tome ima muda za razliku od vecine danasnjih igraca Arsenala,stalno govorite da nam treba zivotinja i upravo je to Ashley Williams,neko ko ce jebati mater sudijama,ko ce se svadjati i sa sopstvenim trenerom,koji ce unositi spartanski duh u svlacionicu

              Comment


              • Originally posted by CALE View Post
                Zaista ne razumem pojedine navijace Arsenala koji su protiv Ashley Williamsa ,za mene je on ono sto je potrebno timu kao sto je Arsenal,da je zivotinja i da pri tome ima muda za razliku od vecine danasnjih igraca Arsenala,stalno govorite da nam treba zivotinja i upravo je to Ashley Williams,neko ko ce jebati mater sudijama,ko ce se svadjati i sa sopstvenim trenerom,koji ce unositi spartanski duh u svlacionicu
                Decko koji puni 29 godina u avgustu, celu karijeru je igrao nizerazredni fudbal i ovo mu je tek 2. zavrsena sezona u PL.

                I ja bih bio zabrinut da mi je on glavno pojacanje za stopera.
                sigpic

                Comment


                • Samo da se javim, mozak ne znam u kojoj sam kafani ostavio

                  Inace jebo ih Williams.. Ako ga dovode da bude 4. izbor nema problema, ali ovako jebes ti te ambicije...

                  Inace cito sam novine danas opet melju ovo ono
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Samo da se javim, mozak ne znam u kojoj sam kafani ostavio

                    Inace jebo ih Williams.. Ako ga dovode da bude 4. izbor nema problema, ali ovako jebes ti te ambicije...

                    Inace cito sam novine danas opet melju ovo ono
                    Inace?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment




                    • Yes, we have signed him already
                      Classic Wenger
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Clément Grenier on
                        Arsenal: "I know what I
                        want & I know that now
                        isn't the right time to
                        talk about it."

                        Comment


                        • 1-1 At Newcastle ‏@DialSquare_1886 15m

                          Remi Garde's 'hinted' both Grenier/Gonalons could be off this summer & Julien Laurens says due to them having same agent #AFC could get both
                          Nista od Higuaina i Jovete, United nam uzima Cesca, mi prodajemo Vermu i dovodimo Williamsa. Ocajan prelazni rok u najavi...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Uvek vam ostaje Belhanda da ga dovedete
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.itv.com/sport/football/ar...-the-emirates/

                              Brat najveci! Verminator!
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Nista od Higuaina i Jovete, United nam uzima Cesca, mi prodajemo Vermu i dovodimo Williamsa. Ocajan prelazni rok u najavi...
                                Ja bome imam neku drugu info.. Tancredi je mislim twitovao da je Moyes zvao Cesca i ovaj mu rekao da nie zainteresovan i da nece napustiti Barcu...

                                Sto se tice Verme on ostaje, dok Wiliams dolazi da se imaju 4 stopera...

                                Napadac je jos uvijek u magli..

                                Ako Julian Laurens prenosi da bi dvojac Lyona preci onda je to po meni sada poprilicno sigurna stvar, a i wenger ima uticaj na Remi Garda jer ga je doveo u Arsenal '96
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X