Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Wilsirice kumaro potpis


    E da tracevi su mi vec dopizdili prstao sam novine citati zbog toga i twitter vise ne palim
    Ja sam odavno pukao sto se toga tice od sad citam samo Skysport i oficijalni sajt i mrs u tri lepe vise
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nije dupli Aki izvlacim te Odbrana nam je bila u raspadu prvi deo sezone posle su se unormalili konacno tako da ono ne mozes da kazes ni kriv je Ziru ni kriva je odbrana :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mozete se vi smejati, ali da Remzika nije bio tako brutalan od marta, ne bi nam odbrana bila ovakva.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Mozete se vi smejati, ali da Remzika nije bio tako brutalan od marta, ne bi nam odbrana bila ovakva.
          Vidis ovo je najtacnije

          Jadni Remzika je pretrcao po tekmi po 17 km samo da bi obrana bila zategnuta.. Bould ga je sigurno mucio necime i njega i obranu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Za mene i vecinu je Giroud prosjek za tebe nije i neka ostane na tome,kad sljedece godine opet zabije desetak komada i ti ces promjeniti misljenje .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Joj svidja mi se ovaj haver iz "It's Always Sunny In Philadelphia" i iz "Horrible Bosses" na avataru, da te pitam da se kladis u avatar.. Bezveze bi te nagrdio hahah..

              Moje misljenje je da ce Olivier sljedece sezone prekucat sa preko 20 golova
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kad je Ziru dobio godisnji recap mora i Poldi

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Joj svidja mi se ovaj haver iz "It's Always Sunny In Philadelphia" i iz "Horrible Bosses" na avataru, da te pitam da se kladis u avatar.. Bezveze bi te nagrdio hahah..

                  Moje misljenje je da ce Olivier sljedece sezone prekucat sa preko 20 golova
                  Ja kazem 10 golova u premier ligi druga takmicenja me ne zanimaju i moze u avatar.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Ma necu sad da se kladim jos je rano
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nemojte se kladiti, Giroud ce fosnu dogodine, ako Wenger dovede krstenog napadaca.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Arsenal scout Gilles Grimandi was watching Clement Grenier tonight, after Arsene Wenger admitted interest in him on TF1 earlier today.
                        Interes je ocigledan, bio bi sjajno pojacanje, samo je nedoumica gde bi igrao, on je slican Wilsheru, moze i centralnog veznog i 10-ku. I sad imam neku zamisao u glavi, da Arsenal igra pravo 4-3-3 sa jednim zadnjim veznim, i klasicnim veznjacima Grenierom i Wilsherom, na krilu Santi, na drugom pojacanje ili Walcott, a u napad ko dodje ili Akijev Giroud...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Inace, Grimandi je itekako imao sta da vidi. Grenier je dao gol veceras. Treba spomenuti da Grimandi nije jedan od skautova, vec glavni.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Giles je doveo Nasria i Girouda iz Francuske.. Frajer opsjeda tu francusku
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Clement Grenier tight-lipped on Canal+ on Arsenal interest "My decision will remain with me tonight. We'll celebrate & look at that later."
                              Cup cup
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Joj zasto

                                Gori je od M'ville, sad ce ga twiterasi svaki dan po deset puta vidjat na aerodromu u Londonu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X