Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Remi sa Fulamom za kraj




    Arsenal je okončao sezonu odigravši 2:2 sa Fulamom na Krejven Kotidžu. Tobdžije su dva puta imale rezultatski zaostatak ali su Robin van Persi i Teo Volkot uspeli da spasu bod.

    Izabranici Arsena Vengera su imali dve šanse preko Samira Nasrija i Kirona Gibsa da povedu, ali domaći tim je ipak prvi postigao gol - Johan Đuru nije dobro napravio ofsajd zamku i Stiven Sidvel je nakon kombinacije sa Bobijem Zamorom poslao loptu kroz noge Vojčeha Ščesnija. Tri minuta kasnije bilo je 1:1 - Robin van Persi je, na asistenciju Abua Dijabija postigao svoj deveti uzastopni gol na gostovanjima i 18. ligaški gol u sezoni.

    Desetak minuta posle nastavka igre Fulam je poveo golom Zamore koji je nadskočio Tomasa Vermalena. U 77. minutu je Zoltan Gera, samo nekoliko minuta nakon ulaska, dobio direktan crveni karton nakon oštrog starta sa dve noge nad Vermalenom. Arsenal je uspeo da iskoristi brojčanu nadmoć nekoliko minuta pre kraja kada je rezervista Volkot savladao Marka Švarcera.

    Arsenal je tako završio sezonu na četvrtom mestu sa 68 bodova, što znači da će sledeće sezone igrati kvalifikacije za Ligu šampiona.

    Fulam: Mark Švarcer, Brede Hangeland, Filip Senderos, Aron Hjuz, Brigs, Stiven Sidvel, Deni Marfi (Sajmon Dejvis 65'), Džonatan Grining (Dikson Etuhu 65'), Fil Dempsi, Endi Džonson, Bobi Zamora (Zoltan Gera 70')

    Arsenal: Vojčeh Ščesni, Kiron Gibs (Andrej Aršavin 65'), Johan Đuru, Tomas Vermalen, Bakari Sanja, Abu Dijabi (Teo Volkot 65'), Džek Vilšer, Samir Nasri, Aron Remzi (Emanuel Ebue 65'), Robin van Persi, Maruan Šamak.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • I Bendtner izrazio želju da ode



      Nakon Denilsona, i Niklas Bendtner će gotovo sigurno napustiti klub na leto, pošto je njegov otac Tomas Bendtner izjavio za Dejli Mejl da je 23-godišnji napadač otvoren za promenu kluba. Danac je šansu dobijao uglavnom sa klupe i doneo je odluku da mora da promeni sredinu kako bi igrao iz nedelje u nedelju.

      ''Niklas je 100 procenata otvoren za promenu kluba u ovom trenutku. Doneo je odluku koju je otvoreno rekao i Arsenalu. On mora da igra od početka, tako da, nažalost, mora da napusti tim. Želeo je da završi sezonu na prvom mestu, tako da niko ne može da kaže da se nije borio za status prvotimca'', kazao je Tomas Bendtner.

      Otac danskog napadača je rekao da će njegov sin razmotriti primamljive ponude, ali da nije kontaktirao sa čelnicima Aston Vile, kako se špekulisalo u ostrvskim medijima:

      ''Uzbudljivo je. Postoje brojne ponude iz Engleske i Nemačke, a nedavno je bio na meti Bajerna iz Minhena. Priča o Aston Vili je glupost. Nije se sreo ni sa kim odatle'', završio je Bendtner.


      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Idi leba ti, to ce biti jedno od najvecih pojacanja za Arsenal.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Gdje ces on,jadna mu majka.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ja bi mu jos i dzeparac dao, nek' mu se nadje...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Citam danas po sajtovima da bi Benzema mogao da dodje. Sta mislite o tome ?
              Ja mislim da bi nam dobro dosao. Jos sa V.Persijem u napadu.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Citam danas po sajtovima da bi Benzema mogao da dodje. Sta mislite o tome ?
                Ja mislim da bi nam dobro dosao. Jos sa V.Persijem u napadu.
                Odlicno bi Benzema dosao Arsenalu, konacno bi imali 2 normalna napadaca onda!
                Al' pitanje je da li ce ga Real pustiti...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nije loš Benzema a i nešto kontam da ga Murinjo ne gotivi baš tako da je veoma moguće ali ja bi ipak doveo nekog normalnog štopera za napadače ćemo lako ..
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Wenger je rekao da ce biti veoma aktivan u prelaznom roku, pa eto mozda pored Benzeme dovede i nekog kvalitetnog stopera.
                    Mada bice tu i dosta novca od transfera Rosickog,Almunie,Denilsona i Bendntera. Ostaje nam samo da cekamo.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Wenger je rekao da ce biti veoma aktivan u prelaznom roku, pa eto mozda pored Benzeme dovede i nekog kvalitetnog stopera.
                      Mada bice tu i dosta novca od transfera Rosickog,Almunie,Denilsona i Bendntera. Ostaje nam samo da cekamo.
                      Sta mislis, koliko Arsenal moze realno da dobije za njih cetvoricu"?

                      Nije provokativno pitanje, samo me zanima tvoje ( a i ostalih "Topzdzija ) misljenje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 'bacpoola View Post
                        Sta mislis, koliko Arsenal moze realno da dobije za njih cetvoricu"?

                        Nije provokativno pitanje, samo me zanima tvoje ( a i ostalih "Topzdzija ) misljenje.
                        Zavisi ko ih kupi i kako ti timovi budu trosili i kakve su uprave tih timova.Jedno je koliko oni vrede a drugo koliko ce Arsenal dobiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 'bacpoola View Post
                          Sta mislis, koliko Arsenal moze realno da dobije za njih cetvoricu"?

                          Nije provokativno pitanje, samo me zanima tvoje ( a i ostalih "Topzdzija ) misljenje.
                          Šta znam 20 do 25 miliona ... a sve zavisi i ko će ih kupiti
                          Last edited by Lord Gangarić; 25-05-11, 21:11.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Šta znam 20 do 25 miliona ... a sve zavisi i ko će ih kupiti
                            Mislim da na Denilsonu i Bendtneru mogu najvise da zarade (od pomenute cetvorice naravno).

                            Ne znam bas da li ce se usreciti parama koje dobiju za Almuniju u Rosickog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako dobiju 25 miliona, to je puna kapa, a Benzemu Real nece pustiti, pogotovo sto su pustili Adebayora. Igrao je kao zver ove sezone, steta sto su ga opet povrede omele, ali 15. golova u Primeri i 6 u LŠ. Dosao bi idealno Arsenalu, ali bi morali pravo iskesirati za njega, sto cini mi se ne ide po planu Wengera.

                              Kako me covek poceo nervirati, pre ce dati 20 miliona na nekog klinca, ako treba ja cu snimiti decka sa igralista, pa da barem zaradi nesto od fudbalskog znanja. Arsenal bre nije osvojio trofej 6. godina, nema tu vremena za cekanje i mlade nade, treba kupovati igrace koji imaju vaznu ulogu u svojim timovima i koji realno mogu unaprediti igru tima. Chamakh je realno napadac ispod nivoa, koji po meni ne bi trebao da igra za tim kakav je Arsenal, ali eto.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Pojačanja

                                Pozdrav svim navijačima Arsenala. Evo, moj prvi post na ovom forumu. Vidim da su aktuelna razmišljanja o mogućim transferima, pa da iznesem svoje želje.

                                Prodati: Almunia, Klisi, Gibs, Skilaci, Diabi, Rosicki, Denilson, Ebue, Arsavin, Samak, Bendtner.

                                Kupiti: Stekelenburg ili Adler, Bejns, Jagielka i/ili Geri Kejhil i/ili Samba i/ili Subotic, Hulk ili Hazard, Melo/Diara/Felaini, Aguero/Falkao/ Benzema/Lukaku.

                                Vratiti: Vela, Traore, Lansburi, Istmond...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X