Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitao sam Wilsericin tekst i slazem se sa covekom.Mislim da bi pametnije bilo da ostane u klubu i da trenira sa Ziruom,Podolskim i Jovetom ako dodje naucice dosta lik.Eto jedina mana te povrede ima 20 godina a vec dve ozbiljne i to moze malo da zeza.Ne treba ga slati na pozajmicu pogotovo ne u PL ili CH ubice ga tamo trebalo bi da ostane sa rezervama i da uleti po neku utakmicu ili kup cisto da oseti atmosferu i ima da bude novi Anri
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment



    • Ma samo polivaj!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Lepo kaze moja pesma

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gang moj, ja znam znanje po pitanju procjene igraca

          Giroud ce da cvijeta sljedece sezone.. Jednostavno morat ce Wenger da ga igra.. Bas sam ubjedjen da partnerstvo sa Jovetom moze bit drama uspijeh

          E da predsjednik Auxerea je potvrdio prelazak Sanoga u Arsenal...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 2h
              From what i'm hearing Afc are not prepared to meet Jovetic €30m buy out clause. Afc value him at £20-22m tops. Fior trying to up interest.
              Pa nije Wenger takav tip da razbacuje, i u pravu je. 22m funti je oko 25m evra, pala funta ovih dana... Bice ovde dosta posla... Isto tako sam cuo da dolaze ili on ili Higuain, ne treba ocekivati obojicu...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Rizican potez, ali vrlo moguce da ce se isplatiti. Ako Juve danas uspesno obavi pregovore za Higuaina, ostajemo jedini u trci, tako da Fiorentina nema puno izbora.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ako dodje Joveta bice super . Ali nam trebaju pojacanja u vidu odbrane takodje ... Da se sklopi dobar tim... Da deluju kao tim da igraju kao tim...
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Onaj Crowley iz Ville, novi Wilshere ce ozvanicti prelazak kod nas ovih dana.
                    I ono vaznije, Fiorentina dovela Yakovenko-a iz Anderlecht-a, pretpostavljam kao zamenu Joveti (igra desno krilo).
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Kad su pre nasli novog Wilsherea, kada je i on klinac..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment




                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • A ko bi rekao da ce nam obrana tako dobro funkcionisati bez Verme :/
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kad smo kod Verme, spominje se da ce u Bayern.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ako ce igrati kao sto je igrao ove sezone,neka ide.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X