Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Izdao Milan posteno, ode Fiorentina u LS. Ima da traze 40 miliona za Jovetu.
    Pa ne ide Fiorentina u LS, 4-i su i oni valjda idu u LE. Viola i Udinese u LE.

    Gledao sam dok sam bio na rodjendanu multiprenos i bilo je zestoko. Koscielny igracina! Bez greske igra od Bajerna(ponavaljam po X put ovo ). Sada se mora dovesti nesto kvalitetno ako zelimo neki rezultat i sledece sezone.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Topdzija brate, taj post napisan kada je Milan gubio 1-0...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • All Things Arsenal ‏@Arsenallthings 5m

        @GeoffArsenal - How much do you reckon we will have to spend this summer? Is the £70m accurate?
        Expand

        Geoff Arsenal Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 4m

        @Arsenallthings more if he wants it.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Cestitke svima, sjajan rezultat nakon ovako teske sezone. Profesor je jos jednom pokazao kakva je silina.

          Samo da se nesto sumira ovde nakon onolike rasprave na relaciji Arsenal - Tottenham...

          Dakle, prvi faktor za odredjivanje koji je klub bolji, bili su medjusobni dueli dva kluba iz te sezone (po jedna pobeda oba tima, uz 6-3 gol razliku na strani Arsenala, znaci Arsenal bolji)...

          Drugi faktor navodila se pozicija na tabeli (Arsenal 73 boda, pozicija 4; Tottenham 72 boda pozicija 5 - dakle Arsenal bolji).

          Koliko god oni imaju dobre igrace, "strasan tim" itd. Arsenal je bolji tim od Tottenham - deal with it

          Jos jedna neverovatna sezona Wengera na klupi, dokazao je da za nas ne postoji bolji trener trenutno. Ni jedan drugi trener sa ovakvim timom ne bi bio 4. Sto se tice igraca, ja bas i nisam za dovodjenje Jovete, nije mi on neki bruka napadac, solidan igrac, nista vise (koliko sam ga gledao i koliko vidim statistiku njegovu). Pre bih doveo Bentekea (cenim oko 20 miliona) ili Cisse-a ili tako nekog proverenog igraca, Joveta mi deluje kao eksperiment, a znamo da profa ne voli bas da eksperimentise. Fabregas mislim da je nedostizan i nerealna opcija za nas. Rosicky je po meni sve sto je odigrao ove sezone odigrao dosta dobro i mislim da moze da bude backup plej za sledecu sezonu. Gerv, Arshavin, Sagna moraju da idu, a nazalost mislim da ostajemo i bez jednog od trojca Pera-Kos-Verm. Sto se tice dolazaka, to cemo tek da vidimo, ali napadac i jedan "Patrick Vieira" moraju da dodju, za ostalo AW moze da se snadje...
          Last edited by Gologuzan; 20-05-13, 07:16.
          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

          Comment


          • http://www1.skysports.com/football/news/11670/8723801/

            Ne mogu da docekam prelazni rok.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Kakav sam bio sinoc ne ponovilo se nikada Da sumiramo utiske od cele sezone.Ostali smo bez najboljeg igraca i to za bukvalno male pare koliko vredi i samim tim izgubili kvalitet samog napada ali smo zato pojacali druge delove terena i oporavili smo vezni red koliko toliko odbranu smo konacno unormalili ali naravno uvek moze da se pojaca.Sada sto se pojacanja tice Wenger je izjavio da ne zeli da unisti timski duh tako da ove remonte od pola ekipe zaboravite . Najverovatnije ali i najbolje je da se pare potrose na dva kvalitetna pojacanja i da se ne stede pare na njima . Da se ja pitam Sesk i Joveta bi meni bili sasvim dovoljni i eventualno jedan odbrambeni ako ostane sta para od ove cistke nepotrebnih igraca . I naravno da se konacno prestane sa prodavanjem najboljih igraca i da se stubovi igre zadrze po svakoj ceni. Imamo pare imamo dobrog trenera,osoblje samo je potrebno krenuti .

              Mozda je malo prepotentno da kazem da mozemo do titule ali nam je sada put otvoreniji nego ikad.Oba Mancestera su izgubili trenere sa tim sto Moyesu ostaje sampionska ekipa ali bice mu potrebno neko vreme da se uklopi u klub.Sto se dizelasa tice ne znam ko im dolazi nisam nesto u toku poslednjih par nedelja uglavnom pratim samo nase vesti ali vidim da ne dolazi neka bomba od trenera tako da ce i njima trebati malo vremena da se uklope.E sada meni najveci problem predstavlja Celsi pogotovo ako dodje Murinjo.Imaju bruka ekipu imaju pare , Murinjo ih poznaje u dusu tako da ce biti gusto.Sve u svemu sledeca sezona nam je prilika da zablistamo i nismo bili skoro u ovako dobroj prilici
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Inace treba reci da nam je igra u odbrani u ovih poslednjih 11 meceva donela to 4 mesto.Mi smo od poraza od totenhema odigrali 11 meceva,9dobili,2 remi,0 poraza.I za tih 11 meceva primili smo samo 1 gol iz igre.Na kraju se ipak vidi napredak,i vidi se rad Boulda.Kada bi se resili glupih individualnih gresaka pojedinaca koje se obicno desavaju na pocetku sezone bili bi smo mnogo mnogo bolji.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Kakav sam bio sinoc ne ponovilo se nikada Da sumiramo utiske od cele sezone.Ostali smo bez najboljeg igraca i to za bukvalno male pare koliko vredi i samim tim izgubili kvalitet samog napada ali smo zato pojacali druge delove terena i oporavili smo vezni red koliko toliko odbranu smo konacno unormalili ali naravno uvek moze da se pojaca.Sada sto se pojacanja tice Wenger je izjavio da ne zeli da unisti timski duh tako da ove remonte od pola ekipe zaboravite.
                  Bice remonta sigurno jer na trecinu igraca Venger ne racuna.

                  Sto se tice pojacanja ja ne bi dovodio desnog beka ako Sagna zeli da produzi ugovor. Pruzace on dobre partije kada odradi pripreme, plus tu su Jenky i uskoro i Belerin, tako da dovodjenje nekog mladog beka umesto Sagne je po meni bespotrebno. Sto se tice golmana, Fabianski ide, ako Venger dovede novog onda ocekujem odlazak i Manonea jer ne vidim razlog da u njegovim godinama ostane treci golman. U vezi levog beka, tu smo odlicno popunjeni ( jos kada se vrati Santos, bice show ), a sto se tice stopera mogu se kladiti da ide Verma s obzirom da je kao kapiten presedeo najvazniji period ove sezone na klupi (verovatno u Barsu ili Bajern), tako da ce jedan stoper sigurno doci. U vezi bih voleo Fabregasa ili Gonalosa u zavisnosti od toga sta ce Arteta da igra. Rosicky je dokazao klasu i ove sezone tako da ocekujem da odradi do kraja svoj ugovor, a onda da ga zameni Eisfild. Sto se napada tice, ako bi Joveta dosao ocekujem odlazak Gervinha posto Joveta i njegovu poziciju pokriva, a Jovetu ne vidim kao nekog koga bi Venger dovodio samo da mu igra umesto Zirua, a to bi moglo znaciti da i Gnabry dobije vise sansi. A dolasku Runia, od toga nema nista, smesno mi je i da komentarisem izmisljene price engleskih tabloida, a Iguain prelazi u Juve najverovatni, jer brajko samo njega zeli .

                  To bi bilo to sto se tice mojih hipoteza .

                  Comment


                  • Oli Price-Bates ‏@OliPriceBates 1h
                    Jovetic yesterday: "I would be keen for a move to London at some point in the future," #afc
                    It shall continue

                    Inace ja sam se upuco prekuce, tako da sam jedva i pogledo tekmu juce, a bio sam zakucan i sinoc..

                    Kos the boss je dovoljno i moje lude predpostavke opet su bile uspijesne..
                    • Walcott 20+ golova
                    • Giroud solidna sezona
                    • Arsenal u top 4
                    • Silne pare omogucene
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • @Cartel

                      Sagna ima 30 godina, nema teorije da on moze da se vrati na vrhunski nivo. Ove sezone je bio ocajan(ono sto je uradio protiv United-a je moglo kobno da se zavrsi), tako da je pozicija desnog beka kriticna. Ako Wenger stvarno ima nameru da napadne titulu sledece sezone, trebaju dva vrhunska igraca da dodju. Jedan napadac koji je bolji od Jovete i jedan vezni. Joveta je bolji kao neki poluspic nego kao napadac. Mada, moze i u principu sto je i batica sinoc pricao, da dodje vise kvalitetnih igraca. Wenger je prakticno rekao da nece biti puno velikih promena, pa ne racunam na puno novih igraca. Doduse, to zavisi i od prodaje. Ako Vermaelen ode, bice problem, posto se treba naci vrhunski stoper, a takvi nisu na prodaju u ovom momentu, pogotovo ne za male pare. Trebace Wenger-u lepa cifra za dobar tim. Realno je ovaj Arsenal tu negde sa Spurs-ima, recimo sa boljom psihom i sa nesto vise srece u samom finisu sezone. Po meni, napadac, krilo, jedan zadnji vezni, desni bek i eventualno stoper.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Joj Wadsone kad sam vidio taj grb Sp*rsa presjece me nesto, kontam ko je ovo doso da se svadja hahahah
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Joj Wadsone kad sam vidio taj grb Sp*rsa presjece me nesto, kontam ko je ovo doso da se svadja hahahah


                          Opusteno Ajnstajne, ako ti je do rasprave, Giroud pojma nema...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sto se tice Sagne platiti nekoj ekipi da ga vodi on sto je igro igro je,pored njega rijesiti se i Gervinha,Arshavina,Squillacija,Manonea,Fabijanskog ,Rosickog i ovih raznoraznih metilja sto su na posudbama.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post


                              Opusteno Ajnstajne, ako ti je do rasprave, Giroud pojma nema...
                              Jah, a juce kad je uzeo loptu Ben Arfi na rubu sesnaest pa krenuo u kontru i izvukao korner u 94. min imao je pojma?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jah, a juce kad je uzeo loptu Ben Arfi na rubu sesnaest pa krenuo u kontru i izvukao korner u 94. min imao je pojma?
                                Pevaj tu i zahvali se ljudima koji su na poluvremenu sreli Hatema i rekli da uspori malo, inace bi sinoc tuga bila moj Ajnstajne.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X