Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bi morali da birate, kog bi uzeli, Rooneyja ili Jovetu? Apsolutno je ocigledno da eventualni dolazak jednog znaci nedolazak drugog, pa me zanimaju vasa misljenja.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Ako bi morali da birate, kog bi uzeli, Rooneyja ili Jovetu? Apsolutno je ocigledno da eventualni dolazak jednog znaci nedolazak drugog, pa me zanimaju vasa misljenja.
      Jovetic kako igra u Fiorentini nikad nije dao vise od 14 golova,to mu je najbolji skor u Seriji A(u svim takmicenjima),ove sezone 12 ali dosta iz penala...

      Rooney je od kada je dosao u United zabio najmanje 16 golova a nekoliko puta je zabijao i preko 30.Igrac je koji je doktorirao PL,daleko je manje povrijedjen nego Jovetic i to je to sto imam da kazem

      Odgovor je i vise nego jasan uzmajuci i njihove godine u obzir njih dvojica ti nisu bas za poredjenje
      Last edited by AK47; 09-05-13, 21:52.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Uvijek sam htio da Rvp ode jer je moralni otpad. Runi je samo gori od njega. Cinjenica je da bi u prve 2 sezone ucinio neuporedivo vise za tim od Jovete, ali, bez obzira, daleko srecniji cu biti ako Stevan dodje!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Niko ne dolazi u Arsenal.. Wenger odlucio jos jedan stadion da napravi malo mu jedan
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Ako bi morali da birate, kog bi uzeli, Rooneyja ili Jovetu? Apsolutno je ocigledno da eventualni dolazak jednog znaci nedolazak drugog, pa me zanimaju vasa misljenja.
            Evo slozio bih se sa Akanom, bukvalno bi i ja onako rekao. Prejasan odgovor zaista...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sta bi Runi igrao u Arsenalu? 9-ku? Ziru na klupu znaci...
              sigpic

              Comment


              • Hvala na odgovorima.
                Slozicu se s Vesom, mislim da je Rooney ocajna licnost i vrhunski fudbaler, ali da je kao covek smrad na nivou Gotzea. Takodje, ne znam koliko bi bio dobar fit za Arsenal, sve u svemu, mislim da bi to bio pogresan transfer, ne umem da objasnim zasto, ali imam takav osecaj.
                Da se razumemo, on je vrhunski napadac, gol-masina kad igra na svojoj poziciji, ali mi nije resenje za Arsenal kad se sve uzme u obzir.
                @Eric, da, napadac.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Ako bi morali da birate, kog bi uzeli, Rooneyja ili Jovetu? Apsolutno je ocigledno da eventualni dolazak jednog znaci nedolazak drugog, pa me zanimaju vasa misljenja.
                  Ja bih pre Runija zato sto ima iskustva u Premijer ligi. Joveti bi trebalo vremena da se navikne. I jos jedan razlog zasto sam za Runija je osveta za RVP-a.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Nemojte se ba tripovat. Wenger odlucio jebo igrace daj mi jos jedan stadion da napravimo, da vidim mogul jos 10 godina bez ulaganja u top 4
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja sad citam da smo zainteresovani i za Adila Ramia iz Valencie. To mi se svidja jer imam jednu opciju u glavi. Ponudimo Barsi Vermalena i nesto novca za Cesca, a mi dovedemo Ramia.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Akisa gotovo je sjebase te ovi iz Junajteda dolazi Runi a Ziru ti ide na klupu ^^

                        Just kidding ^^ Kakav crni Runi nema leba od toga mozemo samo da sanjamo Ali zato brat Joveta
                        Last edited by Lord Gangarić; 09-05-13, 23:06.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Veze nemate kako cu krv na slamku da vam popijem kad Giroud prekuca sezonu!!!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Ja sad citam da smo zainteresovani i za Adila Ramia iz Valencie. To mi se svidja jer imam jednu opciju u glavi. Ponudimo Barsi Vermalena i nesto novca za Cesca, a mi dovedemo Ramia.
                            Zasto se tako lako odrices Verme? Losa sezona je za njim, ali pricamo o odlicnom stoperu.
                            Cisto ako nekog zanima, na skybet-u kvota da dovedemo Rooneyja je 33/1
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Zasto se tako lako odrices Verme? Losa sezona je za njim, ali pricamo o odlicnom stoperu.
                              Cisto ako nekog zanima, na skybet-u kvota da dovedemo Rooneyja je 33/1
                              Verujem i znam da se radi o odlicnom stoperu, ali ove sezone je podbacio. Ali ukoliko dovedemo Ramia vrlo je verovatno da ce nas napustiti Verma ili Koscielny.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • А ово браћо, помиње ли се ово

                                We do not get good news from Spain. According to the Catalan newspaper "Sport", Gonzalo Higuain was already 'an agreement with Arsenal for a five-year contract. The Gunners are ready to pay € 22 million to Real Madrid for his card. The Pipita prefer the Premier League to the Italian Serie A and also the blancos would be ready to give the green light. Everything, however, 'and' linked to Arsenal's qualification for the next Champions League, otherwise Higuain could opt for Tottenham, other team interested in his services, and in its fight with the Gunners for fourth place
                                Неће у Јуве, никада радоснији нисам био, лепоте ми моје. Дакле, како ствари стоје сасвим је извесно да вама иде Гонзало, а нама господин Јоветић

                                Comment

                                Working...
                                X