Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voli da dovodi mlade i perspektivne igrace iz Francuske, a Sakho je svakako jedan od boljih!

    A sto ti u Match Report-u ne pise i da je Owen oboren u 16m, gde takodje nije dosudjen penal! ;)

    P.S. zar nije bese i Subotic u igri za pojacanja Arsenala?
    Last edited by Sir Giggsy; 01-05-11, 20:48.

    Comment


    • Neće Borusija da ga pusti ima ugovor na još 3 godine ja mislim kažu da su odbili sve ponude
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Koliko u ovom tekstu ima istine ne znam ali fino bi bilo vidjeti jos jednog Bosanca u engleskoj.
        http://sportsport.ba/ino_fudbal/weng...ga-mbiwu/56181

        Comment


        • Ja bi iskreno voleo nekog sa naših prostora da zaigra u Arsenalu bio je skoro jedan dečko is BSKa na trialu ali nije prošao probu.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • To je bio Stefan Savic,sadasnji prvotimac Partizana.
            sigpic

            Comment


            • Ne pratim naš fudbal tako da nije toliko ni bitno dečko je preneo nekim medijima da se Wenger derao na igrače posle poraza od M.Citija ja mislim i ovaj mu dao šut kartu a možda bi dečko i prošao pored ovakvih kiksere poput Skvilaćija i Koščelnog ja mislim da bi zaigrao za mesec dana
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Od te dvojice ce biti bolji igrac sigurno,ako vec sad nije.
                sigpic

                Comment


                • Arsenal predstavio novi dres



                  Arsenal je predstavio novi dres koji će biti korišćen za sezonu 2011/12.

                  Na novom dresu se nalazi posebno dizajnirani grb koji slavi 125 godina od osnivanja Arsenala. Grb se sastoji iz grba Arsenala, po 15 listova sa leve i hrasta sa desne strane, jednim od prvih motoa kluba "forward" i godinama 125-godišnjice.

                  Petnaest listova lovora, osim što simbolišu snagu, označavaju 15 osnivača Arsenala koji su 1886. godine skupili 6 penija da bi osnovali klub koji se tada zvao Rojal Arsenal. Petnaest listova hrasta pak simboliše mesto gde se 15 osnivača okupilo radi osnivanja kluba- pab Kraljevski hrast.

                  Inače, dizajn dresa je inspirisan izgledom dresova 70-ih godina prošlog veka. Telo je crvene boje, a rukavi skroz beli, osim tanke crvene linije koja se nalazi sa spoljne strane. Sa zadnje strane dresa, ispod kragne, stoji natpis Arsenal, dok je sa unutrašnje strane, na mestu grba, izvezen moto kluba Victoria Concordia Crescit (pobeda proizilazi iz harmonije). Šorts je bele boje, sa tankom crvenom linijom sa strane.

                  I šorts i dres su proizvedeni od recikliranog poliestera i to od ukupno 13 recikliranih plastičnih flaša. Unapređena Dri-Fit tkanina kompanije Najk omogućava da dres bude 13% lakši od prethodnog, što omogućava veću udobnost i brže sušenje.

                  Dres se već može naručiti u okviru predporudžbine, a u prodaji će se naći 9. juna i to po ceni od 45 funti za dres sa kratkim, odnosno 50 funti za dres sa dugim rukavima

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Cemu sad da se nadamo??? Transferima,pobedama zajebanciji..... nista mi ne pada na pamet.......xD

                    Comment


                    • Ovo je verovatno gostujuci...

                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ovaj ajd, kako tako, al' 3rd kit je PREJEBAN JEDNOM U ZIVOTU.................. probacu da nadjem sliku ako vec nije postavljena ovde.........xD
                        Attached Files
                        Last edited by Dimitrije; 05-05-11, 23:24.

                        Comment


                        • Da plavi je gostujući a beli je third pa za promenu i nije loše ali sam nekako žuti više voleo
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Bez Nasrija i Fabregasa na Stouk



                            Arsenal će na stadion Britanija, na meč sa Stouk Sitijem ići oslabljen za dva ključna igrača - Seska Fabregasa i Samira Nasrija, ali Tomas Vermalen bi mogao da bude u sastavu prvi put posle 9 meseci. Abu Dijabi se takođe nije oporavio i propustiće susret, a Johan Đuru i Gael Kliši, koji su imali problem sa lakšim povredama, obaviće lekarske preglede i verovatno će se naći u timu.

                            ''Dijabi, Nasri i Fabregas neće biti spremni. Nasri i Fabregas imaju male šanse da budu spremni za meč protiv Aston Vile, ali za Stouk sigurno neće. Johan Đuru je imao preglede i znaci su vrlo pozitivni tako da postoji dobra šansa da bude u timu. Kliši je pod znakom pitanja zbog problema sa preponama, jer nismo potpuno zadovoljni reakcijom njegovog tela nakon lekarskih pregleda. Ipak obojica imaju šansu da se nađu u timu'', rekao je Venger i dodao:

                            ''Tomas Vermalen je spreman i mogao bi da se nađe u sastavu. Aron Remzi će verovatno dobiti još jednu šansu. Čak mogu da kažem da će najverovatnije biti u startnoj postavi''.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nisam gledao kako su igrali protiv mancestera, bio sam u Parizu, ali sada jedva cekam da vidim tandem Wilshere-Ramsey..............xD

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Nisam gledao kako su igrali protiv mancestera, bio sam u Parizu, ali sada jedva cekam da vidim tandem Wilshere-Ramsey..............xD
                                Opa matori Pariz crnkinje ovo ono
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X