Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz 2007/08, a koriscen je kao treci naredne sezone.
    @Proto, sezona pre je u pitanju, 2005/06, to je zadnja sezona na Highbury-u.
    Last edited by Wilshere_10; 04-05-13, 14:21.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • nazalost Wadsone ovo je bio 3. dres. U sezoni 2005/2006. zuti dresovi su bili away kit.. Tada je Arsenal igrao finale LP u zutim dresovima..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ove dve slike sa zutim dresovima su obe u photoshopu i to nekom jeftinom tako da mozda ne bude nista od toga ^^ Inace ovaj dres sto je Wada okacio je po meni ubedljivo najlepsi dres i da se ja pitam stavio bi da bude prvi dres narednih 10 godina
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment



        • Meni je ovaj dres fenomenalan, posebno jer je u njemu Cesc dominirao. Mogli bi da napravimo neku retro varijantu ako se vrati
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ispravio sam se Sezona kad ste igrali LS mi je najupecatljivija jer su tada ti dresovi bili domaci, zaboravio sam u medjuvremenu da su opet bili iskorisceni kao 3 izbor u narednim sezonama.

            Comment


            • Arsenal XI : Szczesny, Sagna, Mertesacker,Koscielny, Monreal, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski.

              Da nakantamo ovu stoku. Nadam se da Southampton izdrzi, onda lagano u LS. COYG!
              Subs: Mannone, Vermaelen, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Jenkinson, Gervinho
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Nista nismo pokazali sem gola u 20 sekundi.Ovako kilavo igramo vec par meceva,ali nekako osvajamo bodove.Vec sam rekao dok god je tako meni ne smeta.Samo da nekako izguramo sezonu i udjemo u LS.Ali sad ce se tek zakuvati.Imamo 2 boda vise od celsija i pevaca i imamo 1 utakmicu vise od pevaca i 2 od celsija.Suta celsi igra tako da cemo imati 1 vise i od njih.U sredu igraju celsi totenhem a mi ne igramo tako da cemo se tada izjednaciti svi po broju odigranih utakmica i tada ce slika biti malo jasnija.Idemo dalje u subotu sledecu celsi igra svoj mec,u nedelju totenhem svoj.Tako da cemo mi imati mec manje.Tako da ispada da za 7 dana od 2 meca vise od celsija imacemo 1 mec manje od njih.
                sigpic

                Comment


                • Za Arsenal je najbitnije da Tottenhem ne pobjedi Chelsea jer onda sami odlucuju o svojoj sudbini takodjer i kiks Chelsea sutra bi bio predobar.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Ja mislim da ce Chelzi zbog ovakvog rasporeda da pukne kao zvecka na nekoj tekmi. Ima neka ekipa da ih natrpa samo tako.

                    Comment


                    • Nisam gledao tekmu, pa me zanima kako je Remzika odigrao. Steta sto Soton nije izdrzao, primili gol pred sam kraj meca.
                      Sutra navijamo za Manchester, a u sredu za Celsi(eventualno X).
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Trazio sam 20:0 dobio sam go u dvadesetoj sekundi i poslje toga nista...

                        Iskontrolisana tekma, iako je moglo da se mirnije privede tekma kraju..

                        Sutra navijam za Persia da uvali 10 golova ako ikako moze, a u srijedu za X
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Eksplozivan start Tea ali zato posle toga tuga :/ Sve strepimo tu ginemo stvarno nam je igra razocaravajuca ali zato imamo najlaksi raspored do kraja samo molim boga da ne zaseremo :/
                          Inace Topdzija mnogo mi ti nesto propustas tekme da nisi nasao neku nesrecnicu pa te ne pusta da gledas

                          I da sutnuo sam ribu pre dva sata sada na miru mogu da gledam tekme i da uzivam zivela sloboda \o/
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • ramsey je odigrao tipično za njega.... 2-3 dobra poteza koja odma budu nagrađena aplauzom jer, naravno, svi očekuju da će po običaju pogrešit - pa iznenadi kad ne zasere. .)
                            ipak nam nedostaje klasičan špic, makar to bio i onaj trapavi balvan.

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Eksplozivan start Tea ali zato posle toga tuga :/ Sve strepimo tu ginemo stvarno nam je igra razocaravajuca ali zato imamo najlaksi raspored do kraja samo molim boga da ne zaseremo :/
                              Inace Topdzija mnogo mi ti nesto propustas tekme da nisi nasao neku nesrecnicu pa te ne pusta da gledas

                              I da sutnuo sam ribu pre dva sata sada na miru mogu da gledam tekme i da uzivam zivela sloboda \o/
                              Nije nesrecnica, nego idem na fudbal i bas mi se poklopi termin kada igra Arsenal. Slazem se sa tvojom izjavom "ZIVELA SLOBODA".
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment



                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X