Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebi bilo lose ponuditi Barsi Vermelena za Fabregasa plus doplata. Kada se tome pridoda Joveta, zadnji vezni(Gonalons) i jos jedan stoper krece sprdnja sa ligom.

    Comment


    • Ne verujem da bi nam za Cesca trebalo vise od 30m. Njemu bi cena trebalo da padne u odnosu na onih 35m kad je otisao jer igra slabije, a i Barca nama duguje za neke ranije transfere. I ne bi dao Vermu ni u kojoj situaciji, jeste los ove sezone, ali je u pitanju momak koji, kada je u formi, je u TOP 3 stopera lige. Uzasna sezona je iza njega, ali ne sumnjam da ce da odigra daleko bolju narednu, posebno ako mu skinu to breme kapitenske trake.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Evo nesto sam pratio i navodno je Vilanova izjavio da ce Fabregasa prodati ako dodje ponuda koja se ne odbija ili ako sam igrac zatrazi da ga prodaju...


        Ako je ovo istina onda Wenger pred sobom ima jedan od laksih transfera da ih napravi
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sto bi voleo da ga uzmemo nazad po nizoj ceni, cisto da malo vratimo Barci.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ma ja bi volio da se on vrati i da igra ponovo kako moze, a ne ono mucenje u barci...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ju ju koliko vesti,traceva ne znam odakle da pocnem Ajde prvo Koscelni , pricalo se o njemu da ga Gvardiola hoce jos dok je trenirao Barsu sada ako ponude preko 20 milki mislim da ce otici :/ A sto se pijane babure tice ono njegovo da Cezara moramo lepo da platimo moze da baci u vodu Cezar mu nece braniti u Championshipu covek samo gleda da napusti klub prva prilika i on ode Bice srecan ako dobije i 5 milki za njega ^^ .Seska moramo lepo da platimo tojest preko 30 miliona i mislim da nece biti problema tu , e sad je pitanje koliko Wenger zeli da uleti u ovo ja bi iskreno dao te pare dao bi i 35 neka smo i na manjku ali zato cemo imati vezni red iz snova
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Zar ne mislite da nam bez obzira na eventualan dolazak Cesca fali jedan DM?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Zavisi od formacije brate ako dodje Sesk gotovo sigurno Arteta ide na DM ili bi nam vezni red bio malo povuceniji pa bi igrali bez klasicnog DM-a ali sa dva duboka plejmejkera I sam vidis da Remzika i Arteta solidno odradjuju posao
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Arteta na DM je ocajan
                    Ne svidja mi se ta formacija, ni najmanje, treba nam klasican DM, ili da Jack ide na tu poziciju.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Jacka tu zakljucati je bacanje njegovog talenta :/ Ako budemo nastavili sa 4231 ne treba nam taj DM :/ Vidis i sam da ne primamo mnogo golova i da nam je odbrana solidna ne treba da upropastimo ovo menjanjem formacije nikako .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Da me ubijes, ja nemam pojma koju poziciju Jack treba da igra.
                        Ebecilio napustio klub, bez obestecenja.
                        Ne znam Gangrenice, meni fali jedan Viera u ekipi, sve su to tehnicari na sredini, nema tu nekog ko bije protivnika i uzima loptu.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Dolazak Cesca bi uveo pravu Spansku formaciju u Arsenal
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa jebaj ga Jack je kobajagi AMC ali ono gotovo isto igra i MC kada bi Sesk dosao mogli bi da se rotiraju njih dvoje na toj poziciji bilo bi uzivanje gledati to
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ubaciti Frimpong-a brata najmilijeg, da razgrce u vezi i titula se uzima, Giroud 45 golova, Cesc 30 asistencija. Ha ja..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Frimpongu ni ugovor nece produziti. Ali zato Coquelin zivotinja ostaje
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X