Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije on Persie da ima malu djecu u sebi koja govore da ide u Arsenalovog rivala.. no no. Ako bi ga prodavali Bayern ili Arsenal su za njega opcije, s tim da Arsenal ima pravo na otkup ugovora za 35m i moze ga aktivirati prije bilo koga
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Lagano najjaci vezni red lige.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • 35 miliona za njega?! Dzabe realno
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Lagano najjaci vezni red lige.

          I tu jos dodas jednu stjenu razbijaca i Jovetu i dobijes sprdanje s ligom

          Edit:

          Da 35 milki je cjena za Arsenal za druge moze biti i veca ali mislim da ce Cesc otici za manje para jer mu je cijena opala od prije 2 godine..
          Last edited by maliajnstajn; 02-05-13, 18:39.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ko o cemu Ajnstajn o k...u ahahahah To bi bilo zanimljivo videti Jack, Kazorla i Cesc Mada kada bi ga Barca prodavala, voleo bih da Fergi sve pare da da za njega! ;)
            A jel bi voleo da MU, Chelzi, Siti, Real, Barsa, PSZ i Bajern pokupuju sve profesionalne fudbalere, a svi ostali da igraju sa amaterima?

            Comment


            • Cesc opet zakomanduje veznim redom i ima Arsenal da cepa. I onaj mali pacov Nasri se zali sto je otisao. Svaki igrac koji je otisao iz Arsenala je bio dosta slabiji nego kod Wenger-a, doduse, RvP je izuzetak. Odlican je i United-u ove sezone.

              Jedan poluspic uz Cesc-a i odlicno. Vezni ce i ovako imati ogroman posed sa njim u veznom, pa nije ni neophodan toliko zadnji vezni, jedino ako se Santi prebaci na krilo, pa da onda nekog crnju dovede.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                A jel bi voleo da MU, Chelzi, Siti, Real, Barsa, PSZ i Bajern pokupuju sve profesionalne fudbalere, a svi ostali da igraju sa amaterima?
                Pogledaj moju drugu recenicu! Molim te!!!!

                Ja sam rekao da bih JA voleo Cesca jer nam treba takav igrac, zbog svih mogucih nagadjanja i cifri koja su vezana za nas. gde sam ja spomenuo ostale ekipe?!

                Uostalom ja sam zajebavao ajnstajna...
                Uostalom2 nisam ja kriv sto vi imate trenera koji nece da trosi pare...
                Uostalom3 sto li se ja tebi pravdam..

                ps: Wade, Cesc bi legao kao budali samar!
                Last edited by l1m4r; 02-05-13, 20:45.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ako cigani budu hteli da ga prodaju ne treba nam niko vise ali bukvalno . Vezni red Jack,Arteta,Sesk backup Rosicki,Remzika,Diaby da nas bog vidi bre. Samo se plasim da se ne zajebemo i da ponovo uzmemo neke znj igrace koje cemo morati da kalimo tri godine da bi vredeli nesto.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Arteta i Cesc u vezi, Jack ispred, a krila Santi i Theo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • I veliki Ziru!

                      Preopasan bi bio Arsenal tada.. Sto bi bila brutalno dobra stvar i za navijace a i za PL... ;)
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kome bi dali kapitensku u slucaju povratka Cesc-a? Njemu, Jack-u ili ostavili Vermu?

                        Gangaro iskren da budes, batica ne moze da se oglasi, njegov nick sve govori.

                        Ajnstajn bi svog Giroud-a gurao, Topdzija Remziku mozda..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Pogledaj moju drugu recenicu! Molim te!!!!

                          Ja sam rekao da bih JA voleo Cesca jer nam treba takav igrac, zbog svih mogucih nagadjanja i cifri koja su vezana za nas. gde sam ja spomenuo ostale ekipe?!

                          Uostalom ja sam zajebavao ajnstajna...
                          Uostalom2 nisam ja kriv sto vi imate trenera koji nece da trosi pare...
                          Uostalom3 sto li se ja tebi pravdam..

                          ps: Wade, Cesc bi legao kao budali samar!
                          Problem je u tome sto jos ni Van Persija nisam prezalio, a ti poceo i Fabregasa da prizeljkujes u taj omrazeni klub

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Kome bi dali kapitensku u slucaju povratka Cesc-a? Njemu, Jack-u ili ostavili Vermu?

                            Gangaro iskren da budes, batica ne moze da se oglasi, njegov nick sve govori.

                            Ajnstajn bi svog Giroud-a gurao, Topdzija Remziku mozda..

                            Ja bi dao Jacku Prvenstveno zato sto je nase dete , zatim sto je temperamentan i zna da deluje na sudiju i sto je na sredini terena moze da komanduje bukvalno i odbranom i napadom , i da najbitnije zato sto ga svi vole
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Cuj bil guro Girouda hahahahha

                              Kakvo je to pitanje

                              Pa kad bi Cesc dosao kladio bi se u rezanje kurca da ce Giroud da predje 35 golova u svim takmicenjima u sezoni
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • ajnstajn kakva glava! jbt
                                Last edited by l1m4r; 02-05-13, 22:43.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X