Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja za njega i zaboravio,covek koji me je ubedljivo najvise nervirao u Arsenalu,nadam se da smo raskrstili sa njim.
    sigpic

    Comment


    • Novi avatar

      Comment


      • PSG are confident of hiring Arsene Wenger as their new manager this summer with Carlo Ancelotti expected to become Real Madrid boss.
        Ja bih se plasio ovoga da sam na vasem mestu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Freskara i ja smo vec pricali o naslednicima Arsena.

          Spoiler



          Pravac treca liga!
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ahah neka hvala Ma ne ide nama Wenger nigde ^^
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lillard View Post
              Ja za njega i zaboravio,covek koji me je ubedljivo najvise nervirao u Arsenalu,nadam se da smo raskrstili sa njim.
              Kako ti kazes nadas se da smo raskrstili sa Denilsonom, ja se nadam da smo raskrstili sa Nicklasom Bendtnerom! Ne mogu vam opisati koliko sam se nervirao gledajuci njegove promasaje.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Bentner vam se vraca kao sampion

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Bentner vam se vraca kao sampion
                  Спаквао човек два трофеја рекло би се да има више од свих играча Арсенала заједно када исте саберу

                  Comment


                  • Alo spageti mafija mojne da me nervirate od ranog jutra

                    Alisher Usmanov questions ambition being shown at Arsenal

                    Alisher Usmanov has questioned the ambition of Arsenal's owners and claims the club has 'no superstars'.

                    Usmanov has been openly critical of Stan Kroenke's Emirates Stadium regime ever since the American secured a majority shareholding.

                    The Russian billionaire feels Arsenal would be better served under his command, but a battle for control with Kroenke has left him on the fringes of the fold.

                    Usmanov has now taken another swipe at the Gunners board, suggesting that they 'would probably be happy' to merely qualify for the UEFA Champions League every year.

                    He feels that shows a concerning lack of drive on their part, with Arsenal having struggled at times this season to put themselves in top-four contention after seeing a steady stream of top talent head through the exits.

                    "The team has no superstars now," said Usmanov.

                    The 59-year-old, who holds a 30 per cent stake in the Gunners, says he will 'think what to do with Arsenal' by the end of the season.

                    He added: "In our understanding, Kroenke has no plans to sell his stake, but we also won't sell out, as we are the team's fans."
                    Jbg lik je donekle u pravu mada ja ovo vidim kao klasicno prepucavanje po medijima
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Bentner vam se vraca kao sampion
                      Pa to i nije tako tesko.Ko god ode iz Arsenala sledece sezone osvoji neki trofej
                      sigpic

                      Comment


                      • Fabregas je zavrsio posao oko kupovine kuce u Londonu...

                        Da li je moguce da onaj 30m igrac upravo bivsi kapiten, meni drag kao Faberze
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • PSG odustao od Vengera

                          Pari Sen Žermen odustao je do dovođenja Arsena Vengera, jer nisu uspeli da ubede francuskog stručnjaka da napusti klupu Arsenala godinu dana pre isteka ugovora sa klubom sa "Emirata“.

                          Umesto toga će se okretnuti Manuelu Pelegriniju, šefu tručnog štaba Malage. Pored toga što, kako neki ostrvski mediji navede, Arsenal nema nameru naredne sezone da produži saradnu sa Vengerom, on ne želi da pogazi reč.

                          Obećao je da neće napustiti klub pre nego što mu istekne ugovor, pa namerava da odradi i narednih 12 meseci. Remi Gard, koga je Venger doveo u Arsenal, a koji je danas trener Liona, veruje da će njegov bivši šef ostati na "Emiratima“.

                          - Možda su se njegovi principi vremenom promenili, ali verujem da će završiti ugovor sa Arsenalom – rekao je on.
                          Eh da su nam i igraci ovakvi
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ajnstajn u temi BPL-a prebacio Jovetu i Cesc-a u Arsenal.

                            Iskusno, iskusno..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ono sam ja nesto popio pa stavio tamo

                              Inace negdje sam procitao da ce Wenger uraditi sve sta treba da dovede Cesca ako ga Barca prodaje. Iskreno ne bi imao nista protiv, cak bi popusio kurac Wengeru jer bi spasio karijeru strasnom fudbaleru

                              Sutra na presici ce se znati vise, ako im press officer dopusti takva pitanja
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ko o cemu Ajnstajn o k...u ahahahah To bi bilo zanimljivo videti Jack, Kazorla i Cesc Mada kada bi ga Barca prodavala, voleo bih da Fergi sve pare da da za njega! ;)
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X