Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Nemojte da mi zamerite za sliku .

    Iskreno i ja sam hteo da vidim Podolskog kao CF-a, ali izgleda da je on zaboravio to da igra. Sanja vam je danas bas bio kriminalan... Ali je zato Rosicki sto kaze Ajnstajn genije... Sve u svemu vama bodovi nama bodovi i to je to ;) Sto se cimate toliko kad idete u LS
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Robin van Persie navodno usetao u pogresnu svlacionicu na Emiratesu, glasine na twitteru...

      Ako mu se ovo desilo ja stvarno ne znam
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Izvukao se gigs novog avatara -.-

        Comment


        • Pre bih rekao da je obrnuto!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Pre bih rekao da je obrnuto!
            U prvih pola sata trebalo je vec 3-0 da bude, samo niko ne zna da zavrsi.. Walcott dva puta bio sam desno, o Remzika ide sam kroz sredinu doda podolskom koji je onda vrati nazad i to ode u picku materinu.. U drugom poluvremenu je trebalo brat bratu da bude 3-0 za United jer Sagna je bio kurac, ovi ostali vise manje...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              U prvih pola sata trebalo je vec 3-0 da bude, samo niko ne zna da zavrsi.
              Gde mozes ovo reci, Arsenal imao pored onog gola iz ofsajda, jos mozda jednu sjajnu sansu imao, ostalo samo bio jak presing i nedostatak zavrsnog pasa. Kao trebalo je 3-0, ali jbg ne moze niko da zavrsi. Ko da si rekao "trebala moja baba da bude muskarac, al' eto ispade baba"... Utd je cak imao i bolje sanse u prvom...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Gde mozes ovo reci, Arsenal imao pored onog gola iz ofsajda, jos mozda jednu sjajnu sansu imao, ostalo samo bio jak presing i nedostatak zavrsnog pasa. Kao trebalo je 3-0, ali jbg ne moze niko da zavrsi. Ko da si rekao "trebala moja baba da bude muskarac, al' eto ispade baba"... Utd je cak imao i bolje sanse u prvom...
                Nisi shvatio ali eto.. Pogresne odluke u kljucnim momentima su krive zasto Arsenal nije vodio 3-0 na poluvremenu. Otvara se kontra, Walcott sam na jednoj strani jer je Evra uglavnom lutao ispred kaznenog Arsenala i Walcott imao mnogo prosotra.. Cazorla i Remzika donosili pogresne odluke i nisu davali na pravo mjesto lopte.. Lopta Walcottu kada je Podolski pucao u 30. min bi bila siguran go, jer je Theo bio sam... Bilo je jos par tako situacija gdje sam zamalo stolicu slomio zbog frustracije...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa znam, ali nije bilo sigurnih sansi za 3-0, a Utd je npr imao te sanse, mogao da vodi 2-1 na poluvremenu... U tome je razlika... Arsenal taj jak presing nikako nije kompenzovao u dobre sanse, a kamoli u nekakve golove...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa znam, ali nije bilo sigurnih sansi za 3-0, a Utd je npr imao te sanse, mogao da vodi 2-1 na poluvremenu... U tome je razlika... Arsenal taj jak presing nikako nije kompenzovao u dobre sanse, a kamoli u nekakve golove...
                    e pa taj presing je mene najvise nerviro. Uzmu loptu i onda kurac.. A i nekad u odaberu da ne idu na presing i sjebu sve... Al dobro, obrana izgleda mnogo solidnije.. Da nije bilo Sagne idiota, sa dobrom zenom, mozda bi i Arsenal odnio 3 boda, ali ovako se moraju 3 presotale tekme pobjediti.. Pobjeda protiv Wigana nazalost mora da bude ubjedljiva, da se krene sa puno samopuzdanja na QPR i Njuku.. Jer moguce je da to budu pojebene tekme..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Koliko ja znam, vi sledecu idete na QPR, to ako ne dobijete, u Miljacku svi. Wigan je vec malo jaca ekipa, i oni obicno u ovo vreme skidaju skalpove svim jacim timovima, s njima nema zajebavanja, a Njukasl je posebna prica.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Koliko ja znam, vi sledecu idete na QPR, to ako ne dobijete, u Miljacku svi. Wigan je vec malo jaca ekipa, i oni obicno u ovo vreme skidaju skalpove svim jacim timovima, s njima nema zajebavanja, a Njukasl je posebna prica.
                        Jebiga Freshko i ti naso pripitog covjeka ispravljat hahah..

                        Onda QPR nabusit da 'Arry implodira od crvenila
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Arsenal: Mega-Offerte für Iker Casillas?
                          http://www.4-4-2.com/Rumors/Arsenal-...-Casillas.aspx

                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Sto se mene tice zadovoljan sam jednim bodom, ako se uzme u obzir kako ove sezone igramo sa ekipama iz gornjeg dela tabele. Sagna treba da napusti klub i to je to, ne zna covek da centrira, od 100 lopti, on bi 100 prebacio preko svih igraca. Ceh je odlicnu utakmicu odigrao, mislim da nije trebao Wenger da ga menja.

                            Sve je u nasim rukama i mislim da sigurno zavrsavamo u prvih 4 ako je iko nekada i sumnjao u to, ipak Wenger je to...

                            Koliko srece ima RVP sto je Giroud dobio suspenziju, sada nema ko da ga stigne na listi strelaca.
                            Last edited by Gologuzan; 29-04-13, 08:52.
                            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                            Comment


                            • Originally posted by Gologuzan View Post
                              Koliko srece ima RVP sto je Giroud dobio suspenziju, sada nema ko da ga stigne na listi strelaca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Joj moram smanjit sa spominjanjem Girouda, mogo bi bananu fasovat od Wilshereice
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X