Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    E oko ovoga mogu da se kladim
    Realno. Ja sam ubedjen da Arsenal ide iznad Totenhema. Celzi i Sparsi ce odluciti ko ce sa vama u LS.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Realno. Ja sam ubedjen da Arsenal ide iznad Totenhema. Celzi i Sparsi ce odluciti ko ce sa vama u LS.
      +1 за део Арсенал испред Тотенхема.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        +1 за део Арсенал испред Тотенхема.
        A za drugi deo je ubedjen da ce Moyes u LS.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ja sam u onoj anketi glasao za Arsenal i Totenhem u LS... koliko je to realno nisam siguran ali svakako vise gotivim ova dva kluba od Celzija. Plus da je Celzi potrosio silni novac a opet se “samo“ bore za LS.

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            A za drugi deo je ubedjen da ce Moyes u LS.
            Мојес је доктор, али са оваквим Евертоном ово је плафон, врх. Свака част мајстору !

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Plus da je Celzi potrosio silni novac a opet se “samo“ bore za LS.
              Pa kad su doveli Beniteza i do januara nisu imali krstenog napadaca. Ako im dodje Mo za sledecu sezonu, cao pa-pa. Njihova trojka iza napadaca ima zastrasujuci potencijal a o igracima koji su im na pozajmicama ne zelim ni da pricam.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Pa kad su doveli Beniteza i do januara nisu imali krstenog napadaca. Ako im dodje Mo za sledecu sezonu, cao pa-pa. Njihova trojka iza napadaca ima zastrasujuci potencijal a o igracima koji su im na pozajmicama ne zelim ni da pricam.
                Kad Eric napise ovakav post, pomislim da imam dupli nalog
                Jos ako im dodje neki golgeter, ili konacno Lukaku dobije priliku, bice zlo po PL.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Pa kad su doveli Beniteza i do januara nisu imali krstenog napadaca. Ako im dodje Mo za sledecu sezonu, cao pa-pa. Njihova trojka iza napadaca ima zastrasujuci potencijal a o igracima koji su im na pozajmicama ne zelim ni da pricam.
                  Мамба ће рећи Му

                  Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Kad Eric napise ovakav post, pomislim da imam dupli nalog
                  Jos ako im dodje neki golgeter, ili konacno Lukaku dobije priliku, bice zlo po PL.
                  Доводе Исака Белфодила мајстора са лоптом а и без ње, више без ње

                  Comment


                  • Ako dodje Falkao sa Murinjom e tek tad ce da bude veselo a onaj vezni red necu ni da spominjem ima da bude izgibije
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Zato bolje po nas da ne izbore LS!
                      Nece im doci Falkao, a mozda nece ni Murinjo.

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ako dodje Falkao sa Murinjom e tek tad ce da bude veselo a onaj vezni red necu ni da spominjem ima da bude izgibije
                        Оливер ће да каже нешто на ово твоје

                        Spoiler


                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Zato bolje po nas da ne izbore LS!
                          Nece im doci Falkao, a mozda nece ni Murinjo.
                          Za Murinja sam gotovo siguran da ce doci ali gotovo siguran dok je Falkao jbg ono nagadjanje ali nece se oni libiti da puknu pare.Jbg zeznuta je sad situacija a sledece sezone ce tek da bude je***o :/
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Za Murinja sam gotovo siguran da ce doci ali gotovo siguran dok je Falkao jbg ono nagadjanje ali nece se oni libiti da puknu pare.Jbg zeznuta je sad situacija a sledece sezone ce tek da bude je***o :/
                            Ја нешто читао данас да Мурињо вуче и Левандовског, лупетања су до добрим делом, лупетања. Ипак, неки своји инстикти ми говоре да ће пре Радамел у Челзи него Левандовски брат.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ја нешто читао данас да Мурињо вуче и Левандовског, лупетања су до добрим делом, лупетања. Ипак, неки своји инстикти ми говоре да ће пре Радамел у Челзи него Левандовски брат.
                              Murinjo i Falkao imaju istog menadzera cini mi se zato je to i poteklo.A cena mu je 55 miliona :/
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Generalno ni Falkao im nece resiti sve probleme jer imaju tanku klupu...
                                Predstoji nam burno leto svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X