Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrv nece biti u startnih 11, ali mozda udje sa klupe i uvalja jedan u finišu pa da vam srusi snove o LS!
    Msm da bi to bilo bolje za samu buducnost kluba, da shvate da danas mora da se iskesira da bi imao odredjeni uspeh.
    Mada u drugu ruku, izduvali bi ga verovatno za Jovetu.

    Comment


    • Koliko vidim po Twitteru, navijaci koji nisu za guard of honour ce uci sa zakasnjenjem na utakmicu, i to je to.
      Elem, Mirror i Daily Fail preneli da smo sve dogovorili oko Jovete, i da jedino ostaje da udjemo u LS. Sitnica.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Da nije bilo Robina bio bi neko drugi...
        aha... znači u vašem slučaju bi to bio neko drugi... a u našem slučaju bi ispali iz lige da nam nije bilo robina (?) to je ta logika,bravo

        Comment


        • Ne, to nije ta logika... Ne bi ispali iz lige vec ne bi igrali LS.

          Comment


          • a vi bi osvojili ligu svakako i bez njega.
            daj molim te....

            Comment


            • Borba za titulu neizvesnija, verovatno bi se osvojila.
              Logika za to je da Junajted poslednjih 20 godina nije bio lošije plasiran od trećeg mesta, a samo tri puta je bio treći.
              A ti lupaj glavom o zid koliko hoces...

              Comment


              • ja ne znam šta pokušavaš da kažeš....
                vama persie nije onoliko značajan koliko je nama bio?
                vi bi bez njega osvojili titulu dok mi ne bi izborili LŠ?
                vama bi se uvijek našao neko drugi da daje golove dok nama naravno ne bi?

                igra arsenala prošle godine se zasnivala uglavnom na proigravanju baš van persija. skoro svaka lopta u napadu je išla njemu.
                nikad nisi pomisli da mozda nije njega bilo, da bi bilo prostora da neko drugi procvjeta?
                ali po tebi, čini mi se, mi bi igrali sa 10 igrača na terenu prošle godine?

                zbilja mi je pun k* priče o dodeljivanju cijele zasluge za treće mjesto samo jednom čovjeku.
                njemu hvala na svemu što je uradio za nas, al da ga nije bilo – bilo bi nekog drugog.
                evo ove godine imamo onu balvančinu za centarfora pa je opet skroz realno da budemo opet treći.

                znači jako bih volio da se obije o glavu ova prepotentnost navijača manchestera.

                Comment


                • Браћо моја из Арсенала
                  http://www.spaziojuve.it/2013/il-sun...lioni-di-euro/
                  мало да вам заигра машта ;)

                  Comment


                  • Ne razumem 'Talijanski ali vidim Jovetu 30 miliona i Arsenal dovoljno mi je
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Ne razumem 'Talijanski ali vidim Jovetu 30 miliona i Arsenal dovoljno mi je
                      Imas translate.
                      Mada, Brajkulica nije napomenuo najvaznije-da su ovo neke trac novine.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Mada, Brajkulica nije napomenuo najvaznije-da su ovo neke trac novine.
                        Јувентусов (јувентусових навијача) неки портал, нису новине, фора је што они каче тако свакојаке вести везане за клуб, свашта нешто...5 посто од тога на крају испадне истина. На крају крајева мсм да Јувентус неће ићи по Јоветића на лето, поготово не за 30 милиона, па самим тим не знам какве везе ова вест има са клубом.
                        У Арсенал ће он по мом мишљењу, а тренутно најозбиљнији кандидат вам је Рома која нуди Освалда и Бертолаћија за Јовету.
                        И Наполи се ту копрца.
                        Last edited by Brajkula; 26-04-13, 16:15.

                        Comment


                        • John Cross ‏@johncrossmirror 8h

                          #afc open Jovetic talks & latest on Adler. Bild reporting on Adler story today, a target we told you about months ago
                          John Cross ‏@johncrossmirror 6h

                          #afc Wenger says not decided on Giroud replacement yet. 'Personnel not decided but will be less strong in air that's for sure'
                          Evo linka vesti sa sajta Mirrora:
                          http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-talks-1853686
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by el hombre View Post
                            ja ne znam šta pokušavaš da kažeš....
                            vama persie nije onoliko značajan koliko je nama bio?
                            vi bi bez njega osvojili titulu dok mi ne bi izborili LŠ?
                            vama bi se uvijek našao neko drugi da daje golove dok nama naravno ne bi?

                            igra arsenala prošle godine se zasnivala uglavnom na proigravanju baš van persija. skoro svaka lopta u napadu je išla njemu.
                            nikad nisi pomisli da mozda nije njega bilo, da bi bilo prostora da neko drugi procvjeta?
                            ali po tebi, čini mi se, mi bi igrali sa 10 igrača na terenu prošle godine?

                            zbilja mi je pun k* priče o dodeljivanju cijele zasluge za treće mjesto samo jednom čovjeku.
                            njemu hvala na svemu što je uradio za nas, al da ga nije bilo – bilo bi nekog drugog.
                            evo ove godine imamo onu balvančinu za centarfora pa je opet skroz realno da budemo opet treći.

                            znači jako bih volio da se obije o glavu ova prepotentnost navijača manchestera.
                            Koliko ste uspeli da ga zamenite tek cemo videti na kraju sezone.
                            Sto je najgore vama ce se verovatno obiti o glavu prepotentnost pre svega u slucaju Totenhema.

                            Comment


                            • Pa ovaj tim je bez Van Persija prosle sezone izgubio titulu na gol razliku. Kako je Siti igrao katastrofalno ove sezone ubedjen sam da bi i bez Robina osvojili titulu. Ne radi se o tome da bi neko igrao sa 10 igraca, vec o tome koga sve tim poseduje. Izbaci Robina kod nas, ostaju ti Runi, Velbek, Cicarito, iza njih Kagava. Dakle jako potentna linija igraca koja sigurno moze da nadomesti Robinove golove.

                              Izbaci Van Persija iz Arsenala prosle godine... Samak, Zervinjo, Park... You get my point.

                              I ne radi se o aroganciji uopste, vec o cinjenicama. Mi jednostavno imamo siri tim od vaseg.

                              edit. Cela diskusija je besmislena. Covek je bio vazan sraf i vama, kao sto je sada i nama. Pricati sta bi bilo kad bi bilo je stvarno nepotrebno.
                              Last edited by ExEric; 26-04-13, 16:28.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Sto je najgore vama ce se verovatno obiti o glavu prepotentnost pre svega u slucaju Totenhema.
                                E oko ovoga mogu da se kladim
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X